Bielenda, Płyn do higieny intymnej (stara wersja)

Bielenda, Płyn do higieny intymnej (stara wersja)

Są różne wersje tego płynu, ja miałam z wyciągiem z kory dębu i z zieloną herbatą. Płyn jest bardzo rzadki, rzadszy niż AA, ale bardzo wydajny. Ładnie się pieni, ma bardzo ładne zapachy (ten z zieloną herbatą pachnie jak ich tonik), nie podrażnia, przywraca (ponoć, bo trudno mi to jakoś sprawdzić) właściwe kwaśne fizjologiczne pH. Niewygodne opakowanie, ale ja po prostu przelałam płyn do butelki z pompką po płynie AA.

gdzie dozownik???

Po prostu dobry. Odświeża, nie podrażnia, dobrze spełnia swoje zadanie. Miałam wersję z korą dębu - zapach rzeczywiście miły. Jedno "ale". Płyn do higieny intymnej powinien mieć pompkę. Bez dwóch zdań. Inaczej, zwłaszcza przy większej niż 1 liczbie kobiet korzystających z tej samej buteleczki, może być krótko mówiąc, niemiło. Brak pompki zdecydowanie zaniża moją ocenę. Kupię następne, gdy producent dołoży pompkę :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

bez zarzutu

Mam wersję z korą dębu. Płyn ma taką samą konsystencję, jak większość żeli do kąpieli. Dobrze się pieni i jest bardzo wydajny. Ma ładny, niezbyt intensywny zapach. Jest delikatny. Ogólnie, nie mam do niego najmniejszych zastrzeżeń. Posiadam ulepszoną wersję opakowania - z dozownikiem. Najwidoczniej firma wzięła sobie do serca uwagi klientek.
Nie daję 5 gwiazdek, bo nie mam na tyle dużego porównania z innymi tego typu produktami, żeby stwierdzić, czy to KWC.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

jestem mu wierna ;)

Płyn Bielenda z korą dębu był moim pierwszym płynem do higieny intymnej, po zużyciu butelki nastąpił okres testów innych płynów, ale nie znalazłam lepszego, więc powróciłam do tego pierwszego i pozostane mu już wierna:)
Płyn jest dosyć gęsty - zdecydowanie bardziej gęsty niż większość płynów tego typu - dzięki takiej właśnie konsystencji kosmetyk jest bardzo wydajny.
Płyn świetnie się pieni, ma ładny, delikatny zapach:) i długotrwale odświeża. Dodatkowym atutem jest jego niska cena.
Wolałabym tylko, by płyn miał opakowanie z dozownikiem...

Używam tego produktu od: Odkryłam 5 lat temu
Ilość zużytych opakowań: jak dotąd trzy

Kosmetyczka roku 2017

Po prostu dobry

Mam wersję z wyciągiem z kory dębu.

Zalety:
+ bardzo przyjemny i delikatny zapach; miałam obawy co do tego zapachu, bo jakoś tak "kora dębu" dziwnie brzmi:-) ,
+ w ogóle nie podrażnia, ale ja ogólnie nie jestem wrażliwcem,
+ konsystencja raczej rzadsza, chociaż mi bardzo pasuje; przyjemnie się do tego pieni i rozprowadza,
+ bardzo niska cena.

Wady:
- odświeża zaledwie przyzwoicie,
- opakowanie jest koszmarne; generalnie chodzi o zamknięcie, które bardzo ciężko się otwiera i zamyka, w efekcie przelałam płyn do innej butelki z pompką.

Polecam go wypróbować. Gdyby nie to koszmarne opakowanie dała bym 4 *.

****

Swieży zapach zielonej herbaty :) Orzeźwia, choć na dość krótko. Bardzo gęsty, niesamowicie i intensywnie się pieni. Łagodzi podrażnienia. Czegóż chcieć więcej od płynu do higieny intymnej ? :D

Średni.

Miałam wersję z zieloną herbatą.

+dobrze myje
+ dobrze się pieni
+ wydajny
+ pięknie pachnie
+ tani , ok. 8 zł

- uczucie świeżości krótkotrwałe
- niefajne opakowanie tzn. ciężko się otwierało i zamykało

ilość zużytych opakowań: 1

Dobry, ale mógłby być lepszy

Nie mogłam dostać wychwalanej pianki Bielendy, wiec kupiłam ten zel..Zieloną herbatę konkretnie..No i niestety nie jestem zachwycona.
Minusy:

- nie odświeża tak skutecznie jak inne żele ( chociaż przyzwoicie)
- jest dramatycznie niewydajny
- ma nieporęczne opakowanie - cieżko je otworzyć

Plusy

- jest tani
- fajnie pachnie
- nie podrażnia i nie szczypie
- łagodzi i leczy drobne otarcia

pianka lepsza :)

Kupiłam ten płyn o zapachu zielonej herbaty, ponieważ nie było w sklepie pianki. Od razu powiem, że wolę piankę, choć ten płyn ma niesamowitą zaletę -używając go wyleczyłam sobie stan zapalny!!! Nie wiem czy na pewno to zaleta płynu, ale nie używałam żadnych lekarstw, maści a zapalenie minęło jak ręką odjął. Poza tym płyn jest dość przeciętny - ma ładny zapach, który najpierw mnie zachwycił, ale po ok 3 miesiacach stosowania znudził mi się. Opakowanie nieporęczne - trudno się je otwiera.
Jeśli po kolejnym płynie będę miała jakieś nieprzyjemne niespodzianki, to wroce do tego (ale w formie pianki), jeśli nie to na pewno będę próbowała kolejnych :)
Używałam przez 2 miesiące 1 butelke - jest wydajny, choc dośc wodnisty - nie jest to typowy żel.

bardzo dobry

Jeden z moich ulubionych w tej kategorii. Bardzo wydajny plyn o slicznych zapachach. Nie to jednak jest najwazniejsze - pielgnuje i to jest niesamowite. Skonczyly sie wszystkie moje problemy z podraznieniami. Uczucie swiezosci pozostaje na dlugi czas. Komfort i wygoda. Idealny plyn za niewielkie pieniadze.

polecam wszytskim !

delikatny

Uwazam, ze do doskonały kosmetyk. Mam płyn z zieloną herbatą. Wystarczy kropelka i ładnie się pieni. NIe podrażnia i ładnie pachnie.

Na czwórkę

Ma bardzo delikatny, ale przyjemny zapach. Przyjemnie odświeża, a co najważniejsze nie podrażnia. Nawet łagodzi istniejące podrażnienia. Opakowanie wygodne, a cena przystępna. Do tego wydajny.

Może być

Płyn jest nienajgorszy ,dobrze spełania swoją funkcję myjącą,ładnie pachnie,jest wydajny i ma bardzo korzystną cenę.Ma też kilka wad.Nie utrzymuje świeżości na długo,zawiera substancje,które mnie akurat uczulają,stąd tylko ***,niewygodne opakowanie.