Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Ava, Youth Activator 'Retinol with Vitamins C, E, F' (Aktywator młodości 'Retinol z witaminami C, E, F')

Rozjaśnia cerę, zwalcza wolne rodniki

Witaminy młodości

Serum witaminowe opóźniające procesy starzenia, wygładzające i odmładzające skórę. Zawiera czysty retinol, jeden z najskuteczniejszych składników przeciwstarzeniowych. Wspomaga on produkcję kolagenu i elastyny, reguluje proces keratynizacji, pobudza komórki do odnowy. Działa antyoksydacyjnie, rozjaśnia przebarwienia. Zamknięty w kapsułce, nie ulega utlenianiu, zachowuje niezwykle stabilną i aktywną formę, aż do uwolnienia podczas aplikacji. Witaminy C, E i F poprawiają elastyczność, nawilżenie oraz prawidłowe funkcjonowanie bariery wodno – lipidowej.

Przeznaczony dla cery dojrzałej, suchej, z widocznymi oznakami starzenia się, matowej, szarej oraz jako ochrona przeciwstarzeniowa.

Dla mnie nic nie zdziałał

Serum dla mnie nic nie zdziałało - po prostu jest, daje krótkotrwałe uczucie nawodnienia skóry, i to wszystko. Miałam już 4 produkty firmy Ava, ale na razie tylko olejek arganowy spełnił obietnice.

Badzo dobry (A+)

Wszystko czego potrzeba w anti-aging serum. Bardzo niska cena! Nakładam codziennie wieczorem pod krem nawilżający.
Zmarszczki zmniejszone, pory zredukowane, przebarwienia również. Stosuję w tandemie z silnymi filtrami UV na dzień.

jestem zadowolona

Nie jest to produkt idealny, ale warto go wypróbować. Serum zauważalnie ujędrnia skórę twarzy, chociaż brakuje tu spektakularnych efektów. Na pewno działa - trochę, ale działa. Ma bardzo, bardzo fajne opakowanie, które idealnie odmierza ilość produktu i konsystencję która jest stanem ciekłym, ale nie spływa z twarzy, co jest bardzo pomocne przy aplikacji. Niestety, serum nieco wysusza skórę, co jest zasadne przy takim składzie, ale jest na to remedium - wystarczy serum stosować z olejami. Ja swoje stosuje z olejem makadamia i dzięki temu nie mam suchych plam. Tak samo stosowałam inne sera, więc sposób na olej jest jednym z lepszych.

Dieta na AZS

nie sprawdziło sie

serum niestety zamiast polepszyc stan mojej cery ją pogorszylo. po kilku dniach zaczely mi wychodzic krosty i ropne pryszcze. co jakis czas cos mi wychodzi wiec nie powiazalam tego od razu z tym produktem. stosowałam to serum przez ok miesiąc i przez caly ten cos mi wychodzilo- co sie zdązylo zagoic, wychodzilo gdzie indziej cos nowego. odstawilam ten produkt i jest znaczna poprawa. teraz mam jeszcze więcej przebarwien do rozjasnienia, tyle mi dal ten produkt

Rewelacja

Bardzo fajne serum do cery nie idealnej. Mam cerę mieszaną w stronę tłustej a więc problemu z wysuszaniem nie mam. Serum po tygodniu stosowania na noc bardzo widocznie zmniejszyło mi pory i poprawiło koloryt skóry. Małe zaskórniki z którymi walczę od dawna znaczenie się zmniejszyły i są mniej widoczne. Cera jest delikatna i miła w dotyku. Bardzo polecam.

Genialny

To już trzeci produkt polskiej marki Laboratorium Ava, który mi się bardzo spodobał i jestem z niego wybitnie zadowolona.
Lubię bardzo wszelkie produkty typu serum-nauczyłam się już tak organizować swoją pielęgnację wieczorną, że najpierw jest porządne oczyszczanie, tonizowanie, serum i dopiero po jakimś czasie jako to się wchłonie-krem. Od kiedy tak robię naprawdę widzę różnicę i jestem bardzo zadowolona ze stanu swojej skóry. Chcę też zacząć jak najwcześniej profilaktykę przeciwzmarszczkową bo wiem, że to procentuje w przyszłości.

Serum z retinolem Ava stosuję już drugi miesiąc i stwierdzam, że:
+rozjaśnia skórę i zmniejsza widoczność porów
+ujednolica ładnie strukturę skóry
+nie wysusza jej ani nie podrażnia
+utrzymuje naskórek w dobrej kondycji
+napina, ujędrnia skórę dzięki czemu wygląda ona młodziej i jest w dobrej kondycji

Wygodna butelka z ciemnego szkła z kroplomierzem w formie pipetki, który pozwala odmierzyć odpowiednią ilość serum. Sam kosmetyk ma konsystencję raczej rzadką ale lekko oleistą, ładnie się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy.
Cena cudo: koło 19zł w Hebe