Schwarzkopf Schauma, Odżywka jedwabiście aksamitna z olejkiem z dzikiej róży

Schwarzkopf Schauma, Odżywka jedwabiście aksamitna z olejkiem z dzikiej róży

Połysk, elastyczność i intensywna pielęgnacja - do włosów matowych i trudnych do ułożenia. Odżywka Schauma Jedwabiście Aksamitna z olejkiem z dzikiej róży zapewnia włosom intensywną pielęgnację. Dzięki temu włosy matowe i trudne do ułożenia łatwo się rozczesują, nabierają aksamitnej miękkości i jedwabistego połysku.

odżywka średnia, nie polecam

Odżywka jest tania ,wydajna, ładnie pachnie i jest to jej zaleta, ale nic poza tym.
Włosy wcale mocniej nie lśnią, nie sa jakieś zdrowsze, mocniejsze. Są matowe i trudno je ułożyć, mocno się plączą , cięzko je rozczesać. Mam długie włosy i trudno je pielęgnowac, a ta odzywka naprawdę nie spełnia obietnic producenta.

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1 w całości

nr 1 wśród niewypałów

Nawet sama nie wiem, dlaczego ją kupiłam, bo wszystkie produkty spod znaku Schauma wydają mi się kiepskie. Tak, czy siak, zrobiłam to i ten zakup potwierdził moją dotychczasową opinię.
To, co ta odżywka robi z moimi włosami trudno nawet nazwać pielęgnacją. Po prostu sprawia, że są niezwykle matowe i wyglądają na niemyte od tygodnia. Nie ma mowy o żadnej puszystości. Włosy smętnie zwisają, zbite w jedno tłustawe pasmo.
Szczerze i gorąco nie polecam!

Używam tego produktu od: uzywałam przez miesiąc

dla mnie super

Jestem bardzo zadowolona z kupna tej odżywki,włosy są naprawde delikatne,miękkie,wyglądają na zdrowsze i silniejsze.Problem z rozczesaniem włosów znikł,idealnie,nie musze szarpać się ze szczotką:)No i ten delikatny zapach,sama ukradkiem się obwąchuje:)To dopiero pierwsze opakowanie i jak na razie jestem zachwycona,jeśli efekt będzie trwały wróce i dodam jeszcze jedną gwiazdke:)