Visibly Young (Visibly Firm), Krem na noc

Visibly Young (Visibly Firm), Krem na noc

Nawilżający krem na noc z aktywną miedzią - mikroelementem niezbędnym do budowy kolagenu. Przywraca elastyczność skóry i wygładza zmarszczki, nadaje skórze młodszy wygląd.

super

Jak dla mnie jest świetny, bo dobrze nawilża i nie zostawia tłustej warstwy, a rano skóra jest świeza i wypoczęta:) Oprocz tego uzywam tez kremu na dzien z tej serii. Zapach też da się znieść, na początku mi troche przeszkadzał teraz nawet go lubie:) Jest poza tym bardzo wydajny i dobrze sie wchłania, "czuję go w skórze". Polecam, naprawde polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jestem przy drugim

o joj....

Kupiłam go razem z żelem do mycia twarzy tej samej firmy. W duecie to istny koszmar.Przynajmniej dla mojej cery. Niedość że żel ściąga mi skórę i powoduje zaczerwienienie ( choć jest do cery wrażliwej ) , to po nałożeniu tego kremu robię sie jeszcze bardziej czerwona i przez pierwsze kilka sekund twarz koszmarnie mnie piecze. Jedynym jego plusem jest to że szybko się wchłania. Działania przeciw zmarszczkowego nie odkryłam żadnego. Po za tym rano mam przesuszoną skórę na czole i policzkach ( choć sobie nie żałuję wieczorem jak go nakładam ), co po nałożeniu podkładu niezbyt ładnie wygląda. No i ta wysoka cena...w tym wypadku to chyba za nazwę i opakowanie

naprawde dobry krem!

Bardzo dobry krem na noc, Pierwsze wrazenie to ze bedzie tlusty i zostawi tlusta warstwe na buzi ( prawdziwie kremowa konsystencja) Ale tak sie nie dzieje - szybciutko sie wchlania i zostawia buzie nawet lekko matowa. Lekko napina skore, ale jej nie podraznia. Rano buzia jest wygladzona, skora miekka i ma jednolity koloryt. POLECAM. Podobne dzialanie maja niektore kremy z polki cenowej powyzej 200pln

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

zdecydowanie NIE!!!

tę jedną gwiazdkę daję za wydajność - ten krem nie kńca po prostu! Napina skórę jednocześnie w ogóle jej nie nawilżając. Dyskomfort po nałożeniu jest ogromny, ale co dziwne - rano skóra wcale nie jest taka sucha... Jednocześnie jednak nie jest odżywiona bynajmniej. Nie jest to jednak dla mnie powodem dodania drugiej gwiazdki, gdyż tak przeciętny kosmetyk nie powinien tyle kosztować. Dodatkowy minus za zapach - octowy jakiś taki...
O przeciwzmarszczkowym działaniu nie wspomnę, gdyż nie umiem opsywać czegoś, czego nie ma...
Reasumując ten krem nie robi nic poza krótkotrwałym napięciem cery bezpośrednio po aplikacji. Nie nawilża, nie odżywia, nie ujędrnia. Śmierdzi. Przestrzegam!

taki sobie

Nie mogę napisać, że jest niedobry, bo rozminęłabym się z prawdą, jednak żadnej rewelacji nie odkryłam. Fakt, że skóra jest napięta; fakt, że wygląda jakby lepiej. Ale z drugiej strony zauważyłam lekko powiększone pory, a zmarszczki mimiczne koło ust są dokładnie takie same jak były wcześniej. Najgorsze jednak jest to, że nawilżenie jest prawie żadne! Żeby uratować swoją skórę przed efektem "ściągnięcia" już po 5 minutach od nałożeniu kremu, obowiązkowo stosuję nawilżacz Inter Fragrance. Krem moim zdaniem przeciętny. Jakość średniej pólki cenowej, porównywalna z Garnierem i L'Orealem. Ilość zużytych opakowań: 0,5 (następnego nie będzie)

rozczarowanie

Mam o nim podobne zdanie, jak o wersjii na dzień. Po kilku tygodniach stosowania nie zauważyłam żadnego z efektów, które obiecuje producent. Pomijając już działanie przeciwzmarszczkowe, krem ten ma podobno za zadanie solidnie nawilżać. Tymczasem nawilża bardzo średnio, natomiast zostawia paskudny tłusty film :(.

REWELACJA

Dla mnie ten krem to rewelacja. Jak wszystkie kosmetyki tej serii. Dobrze sie rozprowadza, dobrze wchłania, skóra sie nie świeci i nie jest zbyt matowa. Wszystko doskonale wyważone. DO tego bardzo wydajny. Godny kosmetyku wszechczasów. Szczególnie za tą cenę.<BR>

prawdziwe odkrycie!

To krem, który pojawił się u nas pod nazwą "Visibly Young" - teraz firma zmienia nazwę. <BR>To jeden z najlepszych kremów na noc, jakie miałam kiedykolwiek. Błyskawicznie się wchłania, jest nietłusty, skóra natychmiast staje się elastyczniejsza i napięta (ale nie ściągnięta), cera jest matowa i jakby "aksamitna". Drobne zmarszczki wygładzają się. <BR>Skóra znakomicie oddycha, krem nie powoduje żadnych podrażnień.