[LU-7] Oczyszczająca pianka do mycia twarzy

[LU-7] Oczyszczająca pianka do mycia twarzy

Delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, przuwracając jej świeży i promienny wygląd. Głęboko nawilża i łagodzi podrażnienia.

Cena: ok. 70 zł / 150 ml

nieźle

Pianka jest godna polecenia. Nie wysusza skóry, a niemal całkowicie usuwa makijaż. Jest przy tym lekka i szybko się spłukuje. Przy tym skóra jest miła i gładka w dotyku, nie podrażnia. I zapach - też miły. Łatwe nakładanie dzięki aplikatorowi, można odmierzyć ile dokładnie potrzeba kosmetyku.

Odejmuję jedną gwiazdkę, bo jak na piankę do mycia jest trochę mało wydajna jak na swoją cenę.

Używam tego produktu od:1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

bardzo dobra

to pierwszy produkt FL jaki kupiłam i jestem bardzo zadowolona. Wydajna, przyjemna w użytkowaniu, doskonale radzi sobie z makijażem. Jedynie oczy wymagają poprawki demakijażowej, ale nie dużej. Pachnie przyjemnie. Faktycznie nieco wysusza, ale przecież po niej i tak nakładamy krem, więc nie widzę większego problemu.

fajna :)

To co mi się w tej piance podoba, a czym żele zazwyczaj się pochwalić nie mogą, to to że łatwo się spłukuje, co w połączeniu z konsystencją lekkiej pianki jest dużą oszczędnością czasu :D

Poza tym pianka fajnie oczyszcza (w nagłej potrzebie poradzi sobie nawet z tuszem do rzęs), ładnie (choć intensywnie) pachnie, skóra jest wygładzona, świeża i promienna.

Niestety trochę wysusza skórę, ale nie bardziej niż inne preparaty do użycia z wodą ;)

Jest średnio wydajna, dosyć szybko ubywa, ale dla mnie się to właśnie podoba, bo nie cierpię zużywać czegoś latami :D Ta pianka starczyła mi na ok. 3 miesiące i tak jest w sam raz :)

Używam tego produktu od:3 miesięcy

depilacja rąk

bardzo dobra

Najlepszy preparat do mycia twarzy, dla tych, którzy lubią użyć wody, ale nie chcą przesuszyć skóry.
Mięciutka delikatna pianka jest bardzo łagodna, a jednocześnie dociera do wszystkich miejsc i dokładnie oczyszcza wszelkie zakamarki cery.
Berdzo praktyczne opakowanie z pompką. Podoba mi się, że po wyciśnieńciu preparat ma konsystencję pianki, a nie żelu.