Garnier Fructis, Szampon wzmacniający przeciwłupieżowy z odżywką 2w1

Garnier Fructis, Szampon wzmacniający przeciwłupieżowy z odżywką 2w1

Szampon łączy w swojej formule aktywny koncentrat z owoców i składnik przeciewłupieżowy (Zink Pyrithione), aby:
- szybko zwalczyć łupież
- trwale zapobiec jego ponownemu pojawieniu się
- dać włosom siłę i blask

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, coco-betaine, dimethicone, cetyl alcohol, hydroxystearyl cetyl ether, cocamide mipa, butylparaben, camelia sinensis, carbomer, citric acid, citrus limonium, dmdm hydantoin, ethylparaben, methylparaben, niacinamide, parfum, phenoxyethanol, piroctone olamine, polyquaternium –10, propylene glycol, propylparaben, pyridoxine hci, pyrus malus, saccgarum officinarum, sodium cetearyl sulfate, sodium methylparaben

Cena: ok. 10 zł / 250 ml

Na początku coś tam działał.

Szukałam szamponu, który usunie mi łupież.Syoss nie pomógł, więc pomyślałam, że spróbuje tego ( chłopakowi kiedyś pomógł i polecił mi go).Poczytałam też opinie tutaj i zaryzykowałam.Używam go już miesiąc, ale niestety nie usunął mi łupieżu (głowę myję co drugi dzień, czasem codziennie).

Plusy:

- na początku używania usunął mi sporo łupieżu, widziałam dużą poprawę
- skóra głowy przestała mnie swędzieć
- ładny zapach
- wydajny
- dostępność

Minusy:

- Na początku usunął mi sporo łupieżu i wydawało mi się, że działa, ale niestety łupież nadal jest.Co prawda mniejszy, ale niestety jest i szampon już nic z tym nie robi.
- wysusza i matowi włosy

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Całkiem dobry

Kilka lat temu borykałam się z łupieżem, koleżanka poleciła mi właśnie ten szampon. Od razu pomógł! Od tego czasu używam go co jakiś czas, profilaktycznie, mimo tego, że łupież nigdy do mnie nie wrócił ;) \\\\n\\\\nZalety:\\\\n- działa!\\\\n- ładny zapach (niestety nie utrzymuje się na włosach)\\\\n- przystępna cena\\\\n- włosy są po tym strasznie miękkie, aż się chce macać :D\\\\n\\\\nWady:\\\\n- nie doszukałam się niczego specjalnego, choć dla mnie odrobinę za ciężki (mam kręcone włosy i muszę uważać co stosuję)

nie kupie wiecej

-Szampon dobrze sie pieni, łatwe rozczesywanie
-szampon ma działanie podrazniajace skóre co jest zapewne zasługa silnego koncentratu owocowego, elektryzuje mi bardzo włosy, sa suche,bez połysku..zdecydowanie wiecej minusów.
Jesli chodzi o łupiez to nigdy nie miałam.

Manicure - kolorowy french

Jest ok .

Szampon dobry . Oczywiście nie zlikwiduje łupieżu do końca ale po nim też upież na wzrasta . Butla ogromna , zapach może być , dostępność ok .
Polecam .

Używam tego produktu od: Listopad 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

skuteczny

ma łądny lekko owocowy zapach jak wszystkie szampony z linii fructis :)
już po tygodniu uporał się z łupieżem którego nabawiłam się od innego szamponu- "śnieg" mi się sypał z głowy i skóra niemożliwie swędziała
niweluje swędzenie i łagodzi podrażnioną skórę
dość wydajny
włosów nie obciąża- mam bardzo cienkie a nie są oklapnięte

Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Jedyny na łupież

Ten szampon jest nadal dostęny w jakiejś kolejnej nowej wersji, choć tak naprawdę to te kolejne wersje w zasadzie niczym się nie różnią. Używam tego szamponu od około 6lat, ponieważ jest to jedyny produkt, który jest w stanie zwalczyć mój łupież.
Nie wiem od czego mam nawroty łupieżu co około pół roku. Wtedy używam szamponu Fructis przez kilka kolejnych myć i mam spokój na 6miesięcy.
Mimo, iż przestawiłam się na naturalną pielęgnację włosów, to ten fructis i tak zawsze będzie ze mną. Żaden inny tak nie łagodzi podrażnionej skóry głowy. Szampon eliminuje też świąd, przyspiesza gojenie strupków.
Używając go na podrażnioną skórę głowy z łupieżem czuję dość mocne pieczenie i swędzenie. Trzymam go tak przez kilka minut mimo że piecze. Po zmyciu widać natychmiastową poprawę. Od pierwszego użycia łupież znika. Żeby nie powrócił myję nim jeszcze przez kolejne 4-5myć.
Jedyny minus to jego wpływ na włosy. Są oklapnięte i bez życia. Na włosy wpływa źle. Ale jeśli trzeba zaleczyć świąd na głowie to działa super.

Używam tego produktu od: 6lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Od wielu lat jest tylko On.

Z tego co widzę zdjęcie tutaj podane (styczeń 2012) jest nieaktualne, skład też chyba nieco inny (nie chce mi się iść do łazienki po butelkę ; ) Obecnie ten szampon nosi nazwę "Garnier Fructis Pielęgnacja Przeciwłupieżowa Szampon 2 w 1"

Do moich włosów i mojej skóry jest idealny. Na przestrzeni kilkunastu lat próbowałam innych szamponów z pirytionem cynku ("no przecież to niemożliwe, żeby nie było lepszych"), ale o ile na skórę działały OK, to na włosy już nie (splątanie, naelektryzowanie, przetłuszczanie).

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Średniak

Szampon bez rewelacji, nie spełniający moich oczekiwań.

Plusy:
-dobrze się pieni i spłukuje
-ładny owocowy, świeży zapach
-wydajny

Minusy:
-pogłębił mój problem z łupieżem
-wysusza włosy
-włosy się po nim elektryzują i trudno rozczesują
-podrażnia skórę głowy

Ilość zużytych opakowań: niecałe duże

nie spełnia wszystkich oczekiwań

kupiłam ten produkt w jakimś nowszym opakowaniu, takim niebieskim, aczkolwiek to jest to.

-miał łagodzić swędzenie, a mnie głowa swędziała tak samo jak wcześniej, a zapewniam, że nie mam wszy :D
-na łupież pomagał tak całkiem, całkiem, ale to jeszcze nie to, miałam już lepsze szampony
-myje włosy, pieni się, odżywia, ale już nie ułatwia rozczesywania, co obiecał producent
-podsumowując, nie usuwa łupieżu aż tak dobrze, choć usuwa, nie zauważyłam, żeby włosy były jakoś wzmocnione i skóra głowy wcale nie jest ukojona

ten szampon jest więc całkiem niezły, ale nie jest też tak całkiem dobry, czyli raczej przeciętny

Używam tego produktu od: dobrych paru miechów
Ilość zużytych opakowań: 1, 400 ml

RYm cym CyM

Szampon jest bardzo dobry . Nie mam już takiego łupieżu jak wcześniej , włosy są miękkie i lekkie .Bardzo dobry.Jednak ostatnio moje włosy zaczeły sie przetłuszczac więc gdy skończe ten może kupie inny ale wątpie bo ten jest superr .
Jest bardzo wydajny :-)Używam tego produktu od: czerwca 2011Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
Edit:Jasne wszystko do czasu :-/
Po kilku miesiącach używania włosy zaczeły sie b.przytłuszczac więc nie polecam :-(

Wstrętny zapach.

Łupieżu nie mam, ale ogólnie lubię Fructisy, więc kupiłam ten wariant. Nie zauważyłam większych wad poza zapachem, który strasznie mi się nie podoba - coś jak zgniłe owoce, ale nie umiem tego opisać dokładniej. Szampon jednak jest przyzwoity: pielęgnuje, dobrze myje, fajnie się pieni, jest bardzo wydajny i ułatwia rozczesywanie.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe 400 ml

to nie to

Nie przekonał mnie ten szampon. Mam bardzo wrażliwe i wybredne włosy..może dlatego, ale po umyciu włosów łupież nie dość, że nie zmniejszył się to było go jeszcze więcej, do tego szybko przetłuszczały mi się włosy. z plusów to szampon ładnie pachnie, co najwazniejsze ma ekstrakty z owoców, które pomagają zamykać łuski włosa, jest bardzo wydajny i nie drogi