Live EDP

Live EDP

Cena już od 69,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Czwarty zapach sygnowany nazwiskiem Jennifer Lopez.

Kategoria zapachowa: kwiatowo - owocowe

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ananas, włoska pomarańcza, sycylijska limonka
nuta serca: peonia, czerwona porzeczka, fiołek
nuta bazy: bób tonka, wanilia, karmel, drzewo sandałowe.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml, <50ml

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 17

podkradane mamie.

tylko z braku laku :)

zapach delikatny, słodkawy, dobry na lato.
ale nie był ani trwały, ani powalający.

nie dość, że nie kupiłabym ich sobie, to i mamie bym ich nie chciała sprezentować. reprezentujemy dwa fronty zapachowe...a ten, choć miły, nie pasował do żadnej z nas i obie o nim szybko zapomniałyśmy.

Używam tego produktu od: podkradałam :)
Ilość zużytych opakowań: flakonik chyba 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[944799].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 73

jak lekkie wino

Zapach jest bardzo lekki, delikatny, chyba musiałabym go używać w dużej ilości, nie jest zły, pachnie przyjemnie ale trudno mi rozszyfrować poszczególne nuty, na pewno jest trochę słodki i owocowy. Ananas jest słabo wyczuwalny, prędzej czuję porzeczkę z czymś słodkim, jakby wino. Butelka fantastyczna. Obydwa zapachy Live i Live lux mogłabym kupić na wyjazd wakacyjny, bo nie są zbyt eleganckie czy poważne, raczej radosne i na luzie.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: próbka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[931477].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Potrzeba odpowiedniego nastroju

Pefumy te dostałam jakiś czas temu. Urzekł mnie przede wszystkim flakonik- chyba naładniejszy, jaki kiedykolwiek widziałam.
Sam zapach jest momentami zbyt intensywny. Słodycz pomieszana z cytrusami jest interesująca, jednak na dłuższą metę męcząca. Zdecydowanie nie mogłabym go używać dzień po dniu. Od czasu do czasu jednak, w ranach przełamania rutyny, gdy najdzie mnie nastrój, jak najbardziej.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924589].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 50

Nie trafiłam, choć są okey..

Pierwszy raz nie jestem zadowolona ze swojego zakupu (myślałam,że jest przemyślany, bo je testowałam i na ręce, a na bloterku strasznie mnie zauroczył).
Niestety ale ja tych perfum nie czuje :(.. 30 minut unosi się wokół mnie zapach smacznego słodkiego wina a później ich nie zauważam i wydają mi się strasznie przeciętne i wtórne. Przez chwilę pomyślałam,że mam felerny flakon (bo kupiłam na szczęście używkę), lecz później jeszcze parę razy specjalnie testowałam je w perfumerii już bardziej dokładnie i taki sam efekt.

Używam tego produktu od: pół miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[896018].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 181

Piękny, ale...

Perfumy piękne, flakon przyciąga wzrok- jest taki bajkowy, w kształcie połyskującej na tęczowo kuli. Co do zapachu, jest naprawdę trwały- utrzymuje się długo, jest słodki, uwodzicielski, jednakże... takich zapachów jest mnóstwo. Myślę, że mógłby się spodobać niejednej nastolatce że względu na słodycz, jaką roztacza. Po kilku godzinach na skórze zapach wydaje się jeszcze bardziej zmysłowy, taki "rozgrzany"
Podsumowując, jest piękny. Ale w żadnym wypadku nie oryginalny.

Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[842814].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 118

Urocze

Zapach jest po prostu uroczy! Słodki ale bez przesady. Lekki i idealny na słoneczne dni ;3
Bardzo ładny flakonik stanowi ciekawą dekorację na półce :)
Odejmuję jedną gwiazdkę za trwałość, która jest niestety dosyć słaba :(

Używam tego produktu od: maj 2013
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[818110].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 21

Napisanych recenzji: 210

Słoneczny zapach

Zapach jest letni, owocowy, optymistyczny, kojarzy mi się z Europą południową, Morzem Śródziemnym, latynoskimi rytmami, wakacjami. Czuję przede wszystkim ananasa, brzoskwinię i cytrusy. Te perfumy są jak owocowy koktajl, orzeźwiajacy drink pity na plaży. Zapach piękny - rześki, ciepły, ładny i słodki - ale trwałość niestety taka sobie.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[783431].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 341

Slonce w pelni :)

Az sie dziwie ze nie wystawilam jeszcze recenzji J.Lo Live;) Perfumy kupilam jakies 2 latat temu na ebayu za przyslowiowy grosik.I ciesze sie ze sa w mojej kolekcji.Przeciez to najbardziej sloneczny,wakacyjny zapach jaki znam.Pefumy sa sliczne,slodkie,letnie,wesole i takie dziewczece.To miks owocow.Taka ozezwiajaca lemoniada.Pierwsze nuty to slodki,swiezy ananas,pozniej do glosu dochodzi miks owocowy,bardzo sloneczny i radosny.
Z czasem zapach robi sie bardziej przytulny,pudrowy,kobiecy.nie znam jeszcze zadnego zapachu ,ktory jak ten poprawia humor,rozweseli w najbardziej paskudny dzien.Kompozycja jest niepowtarzalna,nie wyczulam w innych perfumach podobienstwa do Live.Piekne perfumy.
Butelka sliczna,jak wazonik na kwiaty,kolorowa,dziewczeca,choc troche nieporeczna.Trawloscia wygrywa z nawet drozszymi zapachami,spryskana rano ,czuc go intensywnie jeszcze na drugi dzien.Ogolnie j.Lo ma bardzo udane kompozycje,nie sa na jedno kopyto.Jak skoncze swoje 100ml ,napewno kupie ponownie :)

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: 50/100ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[765099].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 8

Ciekawy

Perfumy JLO Live kupiłam kompletnie w ciemno i nie żałuję. Ładnie się rozwijają, trwałość rewelacyjna - na mnie utrzymują się przez cały dzień bez dodatkowych aplikacji. Odpowiednie na każdą porę roku.
Jest w nich coś co mnie intryguje.
Na jednym flakonie się nie skończy :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - 100ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[719376].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

mmmmm....

mam słabośc do zapachów sygnowanych nazwiskami sławnych ludzi ( sama nie wiem dlaczego)
ten zapach kupiłam przez całkiem pozytywne opinie, które wyszperałam w sieci, kupiłam w ciemno i choć poczatkowo zapach wydawał mi się za kwaśny, kiedy się z nim lepiej poznałam bardzo przypadł mi do gustu
uzywałam całe lato i jeszcze troszkę dłużej, własnie z wakacjami nad morzem, plażą i ciepełkiem kojarzy mi się ten zapach
buteleczka jest piękna
zapach świeży z nutką slodyczy

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 x 100 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[709087].usefull || 0 }}% pomocna.