Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

De Noyle's, Extracto de Ialuramina (Ampułki z kwasem hialuronowym)

De Noyle's, Extracto de Ialuramina (Ampułki z kwasem hialuronowym)

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 10 ml
Cena 79,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Beztłuszczowe, intensywnie nawilżające ampułki z kwasem hialuronowym i mukopolisacharydami. Kwas hialuronowy stanowi budulec włókien kolagenu i elastyny w skórze. Posiada doskonałe właściwości nawilżające ze względu na zdolność "zatrzymywania" wody i soli mineralnych. Wskazania: cery suche, odwodnione, mieszane.

Skład: aqua, glycerin, sorbitol, hydrolyzed glycosaminoglycans, hydroxyethylcellulose, lactic acid, sodium methylparaben, magnesium nitrate, methyl-cl-isothiazolinone, methylisothiazolinone

Cena: 79zł / 10x2ml

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Może być

Zacznę od najważniejszego - wszystko, ale to wszystko mnie zapycha :( Jak dotąd nie udało mi się znaleźć kremu, który by jednocześnie porządnie nawilżał, nie podrażniał mojej nadwrażliwej gęby i nie masakrował mi przy okazji porów.
Rozwiązaniem jest pewnie kwas hialuronowy, ale że nie udaje mi się go zdobyć, więc rzuciłam się pazernie na te ampułki, kupując od razu 2 kartony po okazyjnej cenie ;)
Nie jest najgorzej - zapchanych porów brak, podrażnienia też, za to z nawilżaniem nie zupełnie tak jakbym sobie życzyła - owszem, skóra jest napojona, ale po kilku godzinach to wrażenie znika. I znów pustynia :(
Zawartość ampułki to bezbarwna, gęsta ciecz, żelem to na pewno nie jest; zostawia odrobinę lepką skórę, czego też nie lubię.
Ampułka wystarcza na 4 użycia.

Zużyłam prawie całe opakowanie w ciągu 3 tygodni.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  87
  recenzji

  53
  pochwał

  8,56

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  57
  pochwał

  7,18

Zobacz cały ranking