Garnier, Fructis, Objętość i Energia, Szampon wzmacniający (stara wersja)

Garnier, Fructis, Objętość i Energia, Szampon wzmacniający (stara wersja)

Szampon do włosów płaskich, cienkich, bez życia.
Formuła antywiotkość, długotrwała objętość. Zawiera składniki owocowe, które wzmacniają włosy od środka i wnikają do wnętrza włosa. Nadaje objetość, wygładza, odżywia, odbudowuje.

Sklad: Water, Sodium laureth, coco-betane, cocamide mea, isostearyl neopentanoate, niacinamide, sugar cane extract, sodium chloride, sodium benzoate, aple fruit extract.

Cena: 8zł / 250ml, 11zł / 400ml

taki sobie

zwykly szampon nic nie robil, mialam go bardzo dawno temu, nic nie wniosl tlyko swoje opakowanie :D
srednio polecany wrecz wcale
-wydajny
- dobrze sie pienil
-i nic po za tym
- nic nie wzmacnial wlsoy takie same

Używam tego produktu od: 1miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Zdecydowanie nie!

Szampon jest okropny- koszmarnie przetłuszcza i obciąża włosy...oj ciężko było wykoczyć tego dziada:D
Ma ładny zapach ale to wszystko.
Zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od: dawno już nie używam...

beznadziejny

W życiu nie miałam gorszego szamponu. po pierwsze przetłuszczał włosy. wysuszał je , jest wydajny ,ładny zapach ale nie jest godny polecenia. nie polecam.

Używam tego produktu od: teraz nie uzwam

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Może być

Sam szampon nie jest zły. Dodaje może i energii włosom, ładnie pachnie i w ogóle, ale to opakowanie to porażka! Fatalnie się otwiera. Niewygodne i tyle.

Używam tego produktu od: trudno powiedzieć

bez rewelacji

Plus za ładny zapach i dość przyjemną konsystencję.Włosy mam dość mocne i może dlatego nie zauważyłam żeby szampon działał wzmacniająco,natomiast niekorzystnie wpływa na ich powierzchnię-były jakieś takie pozbawione miękkości....

Używam tego produktu od:już nie używam

Pomyłka

skutki użycia:
-dziwne włosy
- łupież !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- wściekłość w oczach z powodu łupieżu

Kiedyś stosowałam wydawał mi się dobry, ale zeszli na psy :(
Ładny to jest zapach i tyle

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 całe (dawno), niedawno raz umyłam nowym i zonk

nie!!!!!

Jedyne co mi sie w nim podoba to zapach, czy dziala nie wiem, bo po jednym razie dostalam lupiezu, a nie mam suchej skory glowy, wiec sie zdziwilam, wiecej go nie uzyje napewno, nie polecam

Używam tego produktu od: moze miesiaca
Ilość zużytych opakowań: zaczete jedno

Nie!

Niestety ten szampon mnie bardzo zawiódł.. Jedyne co mi sie w nim podoba to opakowanie i konsystencja.. Po pierwszym użyciu włosy miałam jakieś przylizane i tłuste w dodatku pojawił się łupież! Myślałam, że to od czego innego, ale jak odstawiłam szampon to znikł. A potem jak znów użyłam to pojawił się! Nie polecam!!

Używam tego produktu od: miesiąca?
Ilość zużytych opakowań: nawet nie jedno

ach ten zapach

Do kupna/ szamponu zawsze zachęca mnie jego zapach.

- moje włosy są po nim przesuszone
+ ładnie pachną
- w ogóle nie chcą się układac
- zawsze pojawia mi się po nim łupież

+ mój mąż nie ma z tym szamponem takiego problemu
+ jego włosy cudownie się błyszczą
+ i znów ten owocowy zapach

Używam tego produktu od: 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Beznadzieja...

Nie lubie g zdecydowanie... włosy zamiast byc puszyste to są oklapnięte i takie bez życia i w dodatku sie przetłuszczają... zdecydowanie odradzam kupowanie szamponu.. jak i wszytskich szamponów garnier bo są do bani!!!

Używam tego produktu od:tydzień

Kiepsko

Nieudany produkt. Największą jego wadą jest to, że włosy elektryzują się niemiłosiernie. W połączeniu z odżywką to już prawdziwa tragedia.Samo mycie włosów jest dość przyjemne, bo szampon ładnie pachnie i dobrze się pieni, jest wydajny, ale jeśli efekt puszystości ma być osiągnięty przez elektryzowanie się, to mnie to nie odpowiada. Ogólnie pieniądze wyrzucone w błoto.

odwrotny efekt

Zglosilam ten szampon bo wyjatkowo mnie wkurzyl! Mam dlugie, zdrowe, naturalne wlosy. Jedynym moim problemem jest to, ze sa cienkie i delikatne, na szczescie jest ich duzo. Tego typu szampony, odzywki czy pianki zwykle dodaja moim wlosom objetosci. Po umyciu tym szamponem i wysuszeniu wlosow sprawdzilam czy na pewno napis "cienkie, plaskie bez zycia" to nie rezultat jaki mamy osiagnac po umyciu. U mnie efekt tak wygladal! Biedne, plaskie i "przylizane" wloski, jakby ktos polowe mi wyskubal. Lubie Fructisy, poza tym jednym!