Zoeva, Blanc Fusion, Eyeshadow Palette (Paleta 10 cieni do powiek)

Zoeva, Blanc Fusion, Eyeshadow Palette (Paleta 10 cieni do powiek)

Paleta 10 prasowanych cieni o doskonałej pigmentacji i różnym wykończeniu. 5 matowych i uniwersalnych odcieni oraz 5 niespotykanych metalicznych lub satynowych pozwolą stworzyć niespotykane makijaże nawet początkującym. Zamknięte w solidnym papierowym opakowaniu zdobionym złotymi wzorami oraz podpisane oryginalnymi nazwami będą ozdobą każdej toaletki.

prasowane
hipoalergiczna
paletki cieni
Efekt
metaliczne, matowe

Maty tak, błyski nie

Jedna z pierwszych paletek jaką miałam przyjemność używać. Maty są łatwe w pracy, dobrze się blendują, łączą, pigmentację można budować. Jeśli chodzi o błyski to nie jest to moja bajka, zbyt ciemne i zbyt żółte. Do dziś używam dolnego rzędu i bardzo dobrze mi się z nimi pracuje.
W ciągu dnia, a czasami cienie miałam ponad 10h, nie zauważyłam, żeby robiły się plamy, czy po prostu "odlepiały się od powieki", może jest to też zasługa używania korektora/bazy pod cienie.
Jeśli chodzi o opakowanie, kartonowe i proste. Brak lusterka może być minusem, ale ja zwykle ich nie używam, ale jego brak sprawia, że samo opakowanie jest lżejsze.
Podsumowując, polecam tę paletę, bardzo dobrze się z nią pracuje, można nią wyczarować wiele makijaży, zarówno dziennych, jak i wieczorowych.

Średniak

Jak na tak zachwalaną Zoeve, to słaba propozycja. Oczekiwałam duzo więcej po tej marce. Myślę, że w dużej mierze właśnie przez te oczekiwania tak słabo oceniam paletkę. Kupiłam ja za dużo wyższą cenę niż obecnie - cena nieadekwatna do jakości. Podoba mi się tylko ciemny brąz. Reszta cieni słabo napigmentowana, nie trzyma się długo na powiece. Zraziłam się do tej marki

więcej niż paleta

Paleta zdecydowanie do makijażu codziennego bez żadnego WOW, ale można nią też wykonturować twarz i do tego nadaje się chyba lepiej niż do makijażu oczu.

1. Noble - przy jasnej karnacji nada się jako rozświetlacz, pełny drobinek, idealnie nadaje się też do kącików wewnętrznych oka daje efekt pięknej białej tafli
2. Single origin - naprawdę złoty, pełny drobinek chociaż mało napigmentowany, lepiej się go nakłada na mokro niż na sucho
3. Vision of gold - to jest po prostu swięcący żółty, ma mniej drobinek niż dwa poprzednie, ale jest dużo mocniej napigmentowany
4. Late bloomer - piękny mosiądz, mocno napigmentowany z dużą ilością złotych drobinek, jedyny cień z tej palety który robi WOW na powiece :)
5. sweetnes lingers - mam tą paletkę od 3 lat, a ten cień jest prawie nie używany nie jestem w stanie się do niego przekonać nie jest ani błyszczący, ani tym bardziej matowy w dodatku jest słabo napigmentowany
6. Travel insprired - dobry jako baza do osób o jasnej karnacji
7. Joy in a box - bez radości, dla mnie bez wyrazu chociaż dobrze napigmentowany na moich oczach ledwo go widać
8. Conched - można nim wykonturować buzię i ładnie się łączy z Late bloomerem, mocny mat, dobrze napigmentowany
9. Question of taste - idealny do konturowania noska! Napigmentowany, matowy po prostu dobry
10 Last bite - naprawdę łądnie wykańcza oko i dobrze się blenduje

Bezpieczna podstawa

Jest to paleta dla absolutnie początkujących dziewczyn lub dojrzałych kobiet, które nie lubią na codzień malować się zbyt mocno bądź ich makijaż składa się z kremu BB i tuszu do rzęs.
Paleta ma bardzo bezpieczne cienie, przez co nie sposób zrobić sobie nią krzywdę. Pozwala ona pięknie zdefiniować oko i ewentualnie uzupełnić brwi, ponieważ kolorystyka brązów idealnie się do tego sprawdza.
Piękne, estetyczne opakowanie sprawia,że jest to ozdoba każdej toaletki.
Pigmentacja- jak w każdej z palet Zoevy jest bez zarzutu.

Paleta z przypadku

W zasadzie nigdy sama w sklepie bym jej nie wybrała, ale podobały mi się dwie inne palety cieni z Zoevy, a w niemieckim Douglasie była promocja na zestaw czterech palet w cenie 2, więc i tak było warto się na to skusić. Z tym, że nie można sobie było wybrać, tylko wszystkie zestawy zawierały 4 określone palety.
Jeżeli chodzi o kolory, to większość mi się tu nie podoba. Świetny jest ten złoty perłowy brązowy. Inne używam czasem. Jeśli chodzi o metaliki z tej palety, to są dobrze napigmentowane, ładnie się błyszczą na powiece. Niestety lekko się osypują. Natomiast maty to tragedia. Jakby cienie z niższej półki cenowej. Ciężko się je rozciera, nie nadają się do blendowania. Trzeba nakładać ich całe mnóstwo, bo są bardzo słabo napigmentowane. I kolory na powiece wyglądają bardzo nijako i nietwarzowo. Jeśli chodzi o konsystencję to są trochę za suche. Jedynie metaliki są tu lekko masełkowe, ale też mogłyby być bardziej kremowe. Mimo wszystko cienie długo się utrzymują,nie blekną. Paletę na pewno będę miała na długo.
Opakowanie bardzo mi się podoba. I przede wszystkim kupiłam akurat cienie marki Zoevy, a nie innej firmy, bo nie testuje na zwierzętach.

Blanc fusion

Wiele oczekuje od marki Zoeva, ponieważ jest producentem z wyższej półki. Niestety te cienie mnie rozczarowaly... Co prawda ma piękne kolory szczególnie złoty. Mają dobra pigmentację i nie osypują się. Ale mam spory problem z ich rozblendowaniem i trwałością.. zlewają się w jedno i zbierają w zmarszczkach na powiece.. niestety ale od palety w takiej cenie oczekuje duzu dużo więcej.

Idealna na dzienny makijaż

Jako, że jestem miłośniczką palet Zoeva nikogo nie powinno dziwić, że i ta znalazła się w mojej kolekcji. Jak dobrze pamiętam kupiłam ją za 21,90 euro. I muszę przyznać, że ta jest chyba najsłabsza z tych które posiadam. Serce mnie boli, że to musiałam napisać ale cóż, taka prawda.

Kolorystyka cieni przyjemna. Taka na codzień. Chociaż wydaje mi się, że trochę zbyt podobna do siebie, mało różnorodna. Wręcz jakby 2 cienie były prawie identyczne.

Pigmentacja jest jak w pozostałych paletach bardzo dobra! No może w tej ciut słabsza, ale naprawdę bardzo dobrze się nią pracuje. Cienie rewelacyjnie się blendują zarówno ze sobą jak i z cieniami innych palet. Nie osypują się na twarz, jedynie podczas nabierania na pędzel trochę się 'kruszą'.

Trwałość jak w pozostałych paletach rewelacyjna. Nie znikają z powieki, nie rolują się. Jak zrobię rano makijaż to wiem, że nie zniknie, nie przemieści się nigdzie i, że mogę być pewna, że do końca dnia będzie w stanie idealnym.

Polecam tą paletkę jako uzupełnienie innych bądź jakoś samą w sobie do zrobienia fajnego makijażu dziennego.

fusion floue

Bardzo długo na nią czekałam, jedna z pierwszych palet w mojej kolekcji. Bardzo ładne i lekkie opakowanie, cienie są dość spore. Jeżeli ktoś jest pedantem - no niestety, tu zaczynają się schody. Paleta bardzo szybko mimo systematycznej dbałości o produkt po prostu się brudzi. Okej, można powiedzieć że normalne, przecież to cienie, z tym że na jasnym materiale jest to bardzo widoczne i wygląda jak wiecznie "rozmazane", paleta po dwóch tygodniach użytkowania wyglądała jak inne, które mam dwóch latach. Nie da się tego doczyścić.
Ponadto oczywiście pigmentacja, mimo że kolory są przepiękne - szczególnie złoty, to zależy to od wielu czynników.
Cienie nałożone na oczy bez jakiejkolwiek bazy bardzo szybko znikają i zlewają się w jedno.
Wymagają dość mocnego utrwalenia by chociażby po 4 godzinach wyglądały choć W POŁOWIE tak jak na początku.
Błyski są bardziej napigmentowane od matów, a jeżeli już wykonamy nią makijaż to właśnie błyski znikają w zastraszającym tempie.
Matowe cienie są dość "tępe", ciężko je blendować.
Na plus wielkość cieni i zdecydowanie cena.
Kolory są bardzo zbliżone do siebie, dzięki czemu można uzyskać piękne przejścia.
Paleta jest zdecydowanie dzienna. Po dwóch latach użytkowania nie doszłam do połowy cieni.

Zoeva Blanc Fusion

To jest kolejna paleta marki zoeva w mojej skromnej kolekcji. Przejdźmy do konkretów. Szata graficzna opakowania mega. Cienie błyszczące są bardzo ładne dobrze się utrzymują na powiece chodź mam wrażenie, że bardziej się świecą w opakowaniu niż na oku zwłaszcza ten piękny miodowy. Matowe cienie zero osypu na twarz, aksamitne, dobrze się blendują nie robią plam itd. Bardzo dobrze się łączą nawet trochę za bardzo gdyż po nałożeniu na powiekę brązy tak się ze sobą zlewają, że wygląda to jak bym miała jeden cień tzn pigmentacja średnia, ale uważam że paleta jest warta zakupu zwłaszcza do dziennych makijaży nie próbowałam nią zrobić makijażu wieczorowego i powiem szczerze nie wiem czy by się to udało.

Dobra

Jakość cieni moim zdaniem lepsza niż w cocoa blend. Kolorystyka to kwestia gustu. Przez 1,5 roku zdenkowałam tylko najjaśniejszy cień. Teraz mam innych ulubieńców, więc raczej już tak zostanie, ale mimo wszystko, jeśli kolory się podobają, to można brać w ciemno. Pigmentacja nie jest powalająca

Zauroczona

Zakochałam się w marce Zoeva. To jedna z pieszych droższych palet w mojej kosmetyczce , na początku miałam wątpliwości czy ja zamówić , ale gdy ja już miałam w rekach byłam zachwycona. Pigmentacja super, praca z nimi bardzo dobra, myślę ze nawet ktoś początkujący nie miał by problemu. Paleta Blanc Fusion nadaje się do codziennych i wieczorowych makijaży jest naprawdę fajna

Kocham tą paletę oraz pozostałe wersje tych palet!

Jak dobrze mnie znacie, to wiecie, że jestem największą fanka tej właśnie marki! Mam w swojej kolekcji ponad osiem palet oraz około siedemdziesięciu pędzli. Jest to niesamowita marka, bardzo profesjonalna oraz najlepsza jakościowo! Cienie rozprowadzają się jak masełko, pigmentacja to mistrzostwo, brak osypywania się oraz długotrwałość! Na co dzień używam właśnie tej palety, ma piękne ciepłe tony/odcienie - Idealna do dziennych makijaży (dzięki tej palecie także wykonuje makijaż moich brwi, używam najciemniejszego brązu do podkreślenia łuku brwiowego - Nadaje się do tego wspaniale, jest bardzo mocno na pigmentowany oraz długotrwały)