Vis Plantis, Odżywcze kremowe masło do ciała 'Żurawina i malina moroszka'

Vis Plantis, Odżywcze kremowe masło do ciała 'Żurawina i malina moroszka'

Pozwala odzyskać i utrzymać piękną skórę o zdrowym wyglądzie. Dobrze ją odżywia i prawidłowo nawilża. Jest odpowiednie do pielęgnacji skóry wymagającej odnowy, suchej i odwodnionej.
Składniki masła są bogate w witaminy i mikroelementy. Stanowią źródło odżywienia dla skóry, która staje się dobrze nawilżona, miękka, jedwabista, gładka, odporna i ukojona. Malina moroszka, najcenniejsza jagoda Skandynawii, ma unikalne własności odżywcze. Ekstrakt z żurawiny jest również bogatą kompozycją składników odżywczych, a także przeciwutleniaczy. Aromatyczne owocowe nuty pobudzają zmysły podczas pielęgnacji ciała. Masło łatwo się wchłania i daje delikatny, opalizujący efekt na skórze.

Odżywczy, solidny krem do ciała

Bardzo lubię stosować mocno odżywcze kremy do ciała. Moja skóra z natury swojej jest bardzo sucha, podrażniona i wymaga częstokroć intensywnego nawilżenia - w innym przypadku lubi swędzieć i być zaczerwieniona. Ten krem mi się bardzo spodobał.

Idealnie się wchłania po prysznicu, więc nie mam problemu z ubraniem się. Nie mam po nim tłustej warstwy typowej dla starego kremu Dove, która mnie to bardzo irytowała. Tu tego nie ma. Krem się idealnie wchłania. Poza tym nawilża, odżywia skórę. Jest po nim ładnie pachnąca, przyjemnie nawilżona i odżywiona. Nie jest podrażniona, nie jest przesuszpna.

Polecam ten krem serdecznie. Dodatkowo jest pakowany w wygodny słoik co ułatwia zużycie produktu do końca i bardzo sympatycznie pachnie. Jest wydany i niezbyt drogi.

najlepsze masło Vis Plantis

Dobre masło o super konsystencji. Najlepsze masło Vis Plantis.

Plusy:
+ treściwa konsystencja
+ piękny zapach
+ dobrze się wchłania
+ przywraca dobry wygląd skórze
+moja skóra jest odżywiona i zadbana
+ nawilża
+ ciekawy owocowy skład
+ nie tłuści ubrań

Minusy:
- za szybko się kończy
- zobaczyłam denko po dwóch tygodniach stosowania

Wykorzystała: kilka próbek

Cudowny zapach

Masełko jest bardzo gęste, ale swietnie sie rozprowadza na ciele i wsmarowuje. Skóra jest bardzo miękka, nawilżona. Pomimo gęstej formuły balsam / maslo wchlania sie ekspresowo. Pozostawia sliską warstwe, ale nie lepką. Najlepszy jest zapach. Nie są to ani maliny, ani żurawina. Jest on słodki, ale jednoczesnie owocowy. Zakochałam się w gładkiej skórze po uzyciu tego balsamu.