Isana, Dusch Ol (Olejek pod prysznic)

Isana, Dusch Ol (Olejek pod prysznic)

Olejek pod prysznic z dodatkiem olejku sojowego i słonecznikowego jest idealny do codziennego oczyszczania skóry suchej i podrażnionej. Zawartość pantenolu i witaminy E chroni przed wysuszeniem oraz sprawia, że staje się ona gładka i delikatna. Bez dodatku mydła.

wszechstronny

Kupiłam go z myślą o myciu pędzli, ale kiedy po powrocie z wakacji mialam bardzo sucha i spalona sloncem skórę zatargalam go pod prysznic- sprawdzil się super :) moze nie do codziennego mycia, bo do tego celu może oczyszczac za malo, ale kiedy mialam przesuszona skore byl idealny. Co do mycia pedzli- dla mnie umycie samym olejkiem konczy się tłustymi pedzlami, ale jako mycie wstepne bardzo polecam :) zapach jest charakterystyczny, mi również kojarzy sie z ryba, ale nie jest bardzo intensywny.

Czyściciel gąbek

Ten produkt niesamowicie dobrze czyści gąbki do makijażu. Zawsze nie chciało mi się czyścić mojego beauty blendera, bo tyle zachodu, mordowania, kaleczenia go paznokciami. Z tym olejkiem to przyjemność! Nałożyłam trochę produktu na gąbkę, odczekałam iiii cały zastygły podkład zniknął! Niesamowicie dobrze czyści gąbki, pędzle już trochę ciężej, zwłaszcza z tłustych produktów. Niestety ma zapach paskudny, kojarzy mi się z zapachem ryby, mułu... samych nieprzyjemnych rzeczy, na szczęście odór nie pozostaje długo. Jest niestety mało wydajny, ale tani, kupiłam za 5 zł, będę stosowała do czyszczenia beauty blendera i gąbeczki blend it! Polecam do stosowaniu go w takim celu.

Ratunek dla brudnych gąbek i pędzli

Kupiłam ten olejek po obejrzeniu filmiku na youtube. Wcześniej nie zwracałam na niego uwagi. Akurat była na niego promocja i kosztował około 5 zł, ale cena regularna nie jest dużo wyższa.
Nie używam olejku do mycia ciała, lecz do czyszczenia moich akcesorii makijażowych. Produkt świetnie myje pędzle i gąbeczki. Doskonale pozbywa się brudu w kilka chwil. Jest bardzo delikatny przez co nie niszczy włosia ani faktury gąbki. Ma bardzo rzadką, oleistą konsystencję, która jest akurat minusem, gdyż niejednokrotnie wylałam go za dużo. Opakowanie jest mało atrakcyjne. Myślę, że jest nad czym popracować, bo raczej nie przyciąga wzorku. Największym jednak minusem olejku jest zapach. Produkt wręcz śmierdzi. Owszem jestem w stanie znieść go przez te parę minut, ale gdybym miała używać go codziennie to miałabym duży problem.
Generalnie produkt dobrze spełnia swoje zadanie, bo super czyści i jest łagodny. Do tego kosztuje niewiele. Niestety ma nieprzyjemny zapach i mało estetyczne opakowanie, które źle wpływa na wydajność produktu. Sądzę, że te detale producent mógłby dopracować i wtedy byłoby bardzo dobrze. Ze względu na fajne działanie kupię go ponownie.

depilacja bikini rodzaje

DO MYCIA PĘDZLI IDEAŁ

Idealnie domywa moje pędzle i gąbeczki. Z polecenia Pani Hani. Nie zawiodłam się. Doskonale domywa, a włosie jest takie przyjazne i mięciusieńkie. Gorąco polecam :)

Do mycia pędzli

Niekoniecznie umiem wyrazić zdanie jak sprawdza się do mycia ciała ponieważ u mnie od samego początku przeznaczony był do mycia pędzli i gąbek i jest po prostu petarda!
Nic innego nie domywa tak pędzli.
Ma niestety dość nieprzyjemny zapach, natomiast jest dość wydajny i naprawdę można złapać go w supee cenie.
Do pędzli polecam najszczerzej na świecie.

Brzydko pachnie

Olejek nie oczyszcza skóry. Ma nieprzyjemny zapach który utrzymuje się na skórze cały dzień. Pozostawia tłustą warstwę na skórze, nie nawilża, wysusza skórę.

Uniwersalny

Bardzo sie lubimy, jako posiadaczka skory suchej uwielbiam wszelkie olejki. Ten oto jest bardzo przyjemny. Ladnie myje, jest bardzo delikatny, zapach jest kwestia gustu mi osobiscie nie przeszkadza, czasem umyje nim buzie I nic zlego Nie ma miejsca, akresoria makijazowe domyte idealnie. Spelnia moje wymagania w 100% jedynie moge pomarudzic na wydajnosc( mysle ze to moja wina I jednak go naduzywam) ale Cena bardzo niska wiec spoko no I ja bym marzyla o duzym opakowaniu I pompce....ale to moja wygoda I preference :)

idealny do mycia pędzli i gąbek

Kosmetyk ten jest idealny do mycia pędzli i gąbek. Rewelacyjnie domywa wszelkie resztki produktów do makijażu. Gąbki i pędzle wyglądają jak nowe po tym olejku. Jak dla mnie jest niezastąpiony i nie wyobrażam sobie nie mieć go w kosmetyczce :)

Tani i dobry

Olejku tego nie miałam zamiaru używać podczas kąpieli ale do zupełnie innego celu jednak ostatnio skończył mi się żel i musiałam go użyć.
Okazało się że przypadkiem odkryłam super kosmetyk.
Mam dosyć suchą skórę, zwłaszcza na łydkach i zawsze muszę się smarować balsamami po kąpieli a tym razem skóra była nawilżona i miękka .
Olejek już podczas mycia daje poczucie nawilżenia a za razem dobrze myje skórę delikatnie się pieniąc.
Zapach co prawda zostawia sporo do życzenia ale nie można mieć wszystkiego zwłaszcza za cenę 5 zł :)

syper olejek.

Skuszona niską cena kupiłam ten olejek pod prysznic. Mile byłam zaskoczona jak za kilka złotych..sprawdził się idealnie. Mila kekka konsystencja.pieniąca się super..dająca nawilżenie skóry..olejek pozostawił milą w dotyku skórę.nawilżona . Dobrze się spłukuje..ładnie pachnie. Warty jest zakupu

dla mnie bomba

Jest to jak do tej pory najlepsza rzecz jakiej używałam pod prysznic i..nie tylko.
Przez problemy hormonalne dotyczące tarczycy mam problemy z suchą, często odwodnioną skórą zwłaszcza na nogach. Ten olejek podczas prysznica i oliwka na mokre ciało po dają mi efekt dobrego nawilżenia na cały dzień. Dla mnie KWC

słabo nawilża

Kupiłam go z myślą o myciu gąbek i pędzli do makijażu i przy okazji do mycia ciała pod prysznicem. W pierwszej funkcji sprawdził się znakomicie, niestety do mycia ciała okazał się niewypałem. Bynajmniej nie przez zapach, który o dziwo bardzo przypadł mi do gustu, a przez słabe nawilżenie które dawał. Oprócz tego jest niewydajny. Opakowanie malutkie, wylewa się z niego zawsze o wiele więcej olejku niż bym potrzebowała. Być może na skórach mniej wymagających sprawdzi się lepiej. Ja mam bardzo wysuszoną skórę, jesienna aura nie pomaga doprowadzić jej do dobrego stanu, może wiosną i latem byłby dla mnie w sam raz. Teraz mam wrażenie po nim jakbym umyła się najtańszym wysuszającym żelem pod prysznic, a nie nawilżającym olejkiem. Nie wykluczam, że kupię go ponownie, ale tylko do mycia akcesoriów do makijażu.