Isana, Dusch Ol (Olejek pod prysznic)

Isana, Dusch Ol (Olejek pod prysznic)

Olejek pod prysznic z dodatkiem olejku sojowego i słonecznikowego jest idealny do codziennego oczyszczania skóry suchej i podrażnionej. Zawartość pantenolu i witaminy E chroni przed wysuszeniem oraz sprawia, że staje się ona gładka i delikatna. Bez dodatku mydła.

Nawet dobry

Olejek w konsystencji jest bardzo dobry. Nie za gęsty i nie za rzadki. Łatwo się rozprowadza i pieni się. Jedyne co mi w nim przeszkadza to trochę jego zapach. Nie potrafię stwierdzić czy ten zapach podoba mi się czy nie. Nawilża skórę o wiele lepiej niż żel do ciała. Olejek jest idealny do czyszczenia pędzli i gąbeczek od pudrów.

Doskonały do mycia nie tylko ciała

Olejek ten używam głównie do mycia pędzli i gabeczek do makijażu. W tej roli sprawdza sie świetnie, pędzle wyglądają jak nowe. Jeśli nie mam akurat innego produktu do mycia ciała to używam też tego i również w tej roli jest świetny.

Biorąc pod uwagę cenę, pojemność i łatwą dostepność myślę że ten produkt zasługuje na miano KWC.

Uwielbiam

Pierwsze opakowanie olejku kupiłam z czystej ciekawości i został ze mną na dłużej.
Początkowo stosowałam jedynie do mycia ciała. Tutaj w 100% spełnia swoje zadanie. Myje, nawilża, łagodzi i wygładza skórę.
Produktu od niedawna używam również do mycia włosów i jest to mój hit w tej kwestii! Dobrze domywa włosy, są po nim miękkie, gładkie, lśniące i dobrze się rozczesują. Łatwo się go spłukuje.
Kolejnym zastosowaniem olejku jest mycie nim akcesoriów kosmetycznych, min pędzli i gąbeczek. Dobrze je oczyszcza i nie niszczy.
Olejek dobrze się pieni I ładnie pachnie, chociaż zapach nie utrzymuje się długo na skórze. Minusem dla mnie jest opakowanie, które wylewa za dużo produktu, cieknie po butelce. Wydajność również średnia, ale może to wina właśnie opakowania. Cena rewelacyjna. Dostępność średnia, mało który Rossmann ma w swoim asortymencie ten olejek, a szkoda.

....fajny ALE......

Produkt byłby moim ulubionym kosmetykiem pod prysznic gdyby nie ten okropny oleisty zapach..... . niestety moje ciało dość długo nim pachnie po prysznicu....a to jest ten moment kiedy każda z nas chce pachnieć jak najlepiej. Super nawilża skórę delikatnie się pieni i pozostawia ją miekką i nawilżoną . Nie jest bardzo tłusty w konsystencji. Świetnie się sprawdza jako produkt np. Do depilacji nóg czy nawet do olejowania włosów!!! Niestety ze względu na zapach nie jestem w stanie umyć nim całego ciała.....dodając do niego świeżo zmieloną kawę stworzymy cudowny pelling do ciała!!!

Dobry

W zasadzie jest przeciętny, ale spełnia swoje zadanie - oczyszcza i dobrze się pieni. Nie zauważyłam nawilżenia, ale skóra po umyciu nie jest ściągnięta.
Pachnie jak typowy olejek bez żadnych dodatków, mi osobiście zapach się podoba. Po umyciu nie jest wyczuwalny na skórze. Jak każdy olejek nie należy do wydajnych produktów, ale zaletą jest jego cena.

mocno przeciętny

Kupiłam produkt zachęcona pozytywnymi opiniami, miał świetnie domywać pędzle i gąbki. Akurat skończył mi się żel pod prysznic więc używałam produktu zarówno do mycia ciała jak i pędzli.
Jeśli chodzi o ciało, to jestem właścicielką ekstremalnie suchej skóry więc miałam wysokie oczekiwania w stosunku do produktu. Olejek myje jak każdy inny, jak to olejek ma dosyć tępą konsystencję. Nie zauważyłam poprawy nawilżenia skóry podczas jego używania. Myślę, że mogłabym używać go regularnie gdyby nie zapach, który jest dla mnie nie do przejścia. Jak dla mnie ten olejek po prostu śmierdzi.
W przypadku mycia gąbek i pędzli produkt sprawdza się dobrze, a na pewno lepiej niż zwykłe mydło. Ładnie domywa beauty blender, ale dopiero za którymś razem.
Podsumowując jeżeli ktoś szuka czegoś taniego do mycia pędzli, polecam. Jeśli do mycia ciała raczej nie.

Wielofunkcyjny

Kosmetyk fajnie nawilża skórę, która jest po nim jest gładka, miękka i miła w dotyku. Niestety zapach może nie przypaść do gustu, gdyż nie należy do najładniejszych.. olejek jest za to bardzo wydajny i nadaje się także do mycia pędzli. Dzięki niemu szybko i skutecznie je wymyjemy. Polecam

Kosmetyk z ambicjami

Naprawdę przyzwoita rzecz za rozsądną cenę.
Olejek w kontakcie z wodą momentalnie zmienia kolor na mleczny i daje solidną pianę. Po myciu skóra nie jest wysuszona i ma całkiem przyjemny zapach. Tak, mi ten zapach odpowiada i nie czuję żadnego zjełczałego oleju:)
Olejek jest wielofunkcyjny. Z powoedzeniem używam go również do depilacji.
Co ciekawe, w awaryjnych sytuacjach, produkt doskonale radzi sobie też z demakijażem. Nie alergizuje.
Słowem jest to kosmetyk z ambicjami.

Butelka zwyczajna, ale czego można wymagać za te parę złotych.
Wydajność dobra.

Łeee...

Może i nawilża fajnie skore , ale jak dla mnie zapach jest nie do zniesienia . Przypomina mi zapach starych olei . Wydajność olejku jest całkiem dobra , fajnie się pieni i nawilża . Ale niestety nie dla mnie . Polecam osobą nie wrażliwym na zapachy

Cena kusi . Funkcjonalny olejek na codzień

Olejek poznałam dzięki blogerce dlatwgo kiedy byłam w rossman z ciekawości olejek zakupiłam. I tutaj mamy miłe zaskoczenie bo olejek ładnie pachnie a dodany do wody w wannie nawilża ciało. Cena bardzo kusząca a sam olejek nie odbiega dużo jakością od olejków np Dove
Idealny do codzIennej pielęgnacji.

Ole!

Ten olejek to mój hit od dłuższego czasu. Zarówno w pielęgnacji ciała jak i pedzli i gabek do makijażu. Skóra po kąpieli w tym olejku jest gładka, miękka i bardzo miła w dotyku. Dodatkowo pozostaje nawilżoną na długi czas. Olejek też świetnie się sprawdza w myciu pędzli i gąbek. Dobrze je domywa i usuwa całkowicie zaschniete resztki makijażu. Przeszkadzać może jedynie zapach, ale według mnie z czasem zaczyna być nawet przyjemny

ok

Niestety ale nie polubiliśmy się jeśli chodzi o mycie ciała. Zapach jest mało przyjemny. Mam też wrażenie, że ile bym na siebie nie wylała tego olejku i jak się nie szorowała, to jestem niedomyta. Nie zauważyłam jakiegoś super nawilżenia mimo, iż olejek zostawiał tłustą warstwę na skórze. Jedyny plus, że zapach nie utrzymuje się długo na skórze, bo jest na prawdę trudny do zniesienia.

Używam tego olejku również do mycia pędzli i Beauty Blendera i jest niezastąpiony. Rewelacyjnie wszystkie kosmetyki i inne zabrudzenia schodzą z włosia. Nie niszczy włosia naturalnego i syntetycznego. Radzi sobie z mocno zaschniętym podkładem na BB.