Isana, Dusch Ol (Olejek pod prysznic)

Isana, Dusch Ol (Olejek pod prysznic)

Olejek pod prysznic z dodatkiem olejku sojowego i słonecznikowego jest idealny do codziennego oczyszczania skóry suchej i podrażnionej. Zawartość pantenolu i witaminy E chroni przed wysuszeniem oraz sprawia, że staje się ona gładka i delikatna. Bez dodatku mydła.

tylko ten zapach

Mamy z chłopakiem bzika na punkcie olejków w pielęgnacji. Ten produkt jest naszym drugim olejkiem pod prysznic, bo głównie używamy olejków po kąpieli.

Produkt coś tam się zapieni. Satysfakcjonuje pod względem natłuszczenia ciała, bo czuć, że ten olejek tam jest. Skóra po jego użyciu jest fajnie natłuszczona. Mimo, że jest olejkiem, to daje uczucie odświeżenia, chociaż ja wolę najpierw użyć zwykłego żelu a później jego.
Dla mnie niestety pachnie rybą od razu gdy wlewam go sobie na gąbkę i to mi w nim nie pasuje, ale w trakcie mycia i po tego nie czuć. Mój chłopak natomiast mówi, że on ryby nie wyczuwa.
Olejek nie zostawia w brodziku tłustego osadu, więc nie ślizgamy się pod prysznicem. Cena ok.6 zł. Kupiliśmy od razu dwie buteleczki. Myślę, że będziemy testować kolejne w pooszukiwaniu czegoś ładnie pachnącego, ale do tego pewnie wrócimy ze względu na działanie.

Działanie 5/5.
Zapach 3/5.

Słaby

Niestety nie polubiliśmy się. Nie podoba mi się zapach. Podrażnia i szczypie w oczy. Nie używałam do twarzy, ale produkt tworzy filtr na skórze i biada temu kto dotknie później oka zapomniawszy o tym. Niby nawilża, ale chyba wolę użyć balsamu niż tego produktu. Na szczęście jest jednym z tańszych.

Produkt wielozadaniowy

Produkt polecany często i gęsto przez jedną z youtuerek i zaufałam jej na tyle, że postanowiłam wypróbować. Od razu rzuca się w oczy niska cena, która dodatkowo często jest jeszcze mocniej obniżana i dzięki temu można sobie zrobić całkiem niezły zapas. Idealny środek do mycia gąbeczek czy pędzli do makijażu. Trzeba jednak uważać bo za dużo olejku nałożonego na akcesoria ciężko jest domyć i może zostać tłusty film. Następnie dowiedziałam się , że idealne zmywa też makijaż. Tutaj również się zgadzam, chociaż w momencie kiedy mam zagęszczane rzęsy nie mogę go stosować w taki sposób :) Zaledwie 2-3 razy używałam go faktycznie pod prysznicem, ale tam jakiegoś wybitnego efektu nie zauważyłam, zostanę więc przy makijażu :) Ogólnie polecam bardzo. Tanie, dostępne właściwie zawsze i serio się sprawdza. Niezbędnik makijażomaniaczki :)

Cellulit mity

Dobry

Jest to mój pierwszy olejek do mycia i wydaje mi się, że nie ostatni. Nie mam porównania z innymi, ale jak dla mnie sprawdził się po prostu dobrze. Nie oczekiwałam cudów, może dlatego. Na pewno troszkę nawilżył moją skórę, po wytarciu nie wołała o pomstę do nieba, a to już coś. Zapach, mnie się podobał, natomiast mój facet nie mógł go znieść. Cena w porównaniu do innych olejków, zaskakująco niska, jednak nie jest wydajny. Liczyłam, na coś bardziej gęstego.
Pewnie do niego wrócę, jak będę potrzebowała odskoczni od mojego ukochanego Palmolive czekoladowego.

świetny do demakijażu i mycia pędzli/gąbeczek

Bardzo przyjemny produkt, który zagościł na stałe w mojej łazience. Stosuje go na kilka sposobów- mycie buzi, jak ciała pod prysznicem, myję nim także gąbki i pędzle. Początkowo bardzo drażnił mnie jego zapach, jednak przyzwyczaiłam się.

Taki sobie

Nie ukrywam, mam problem z oceną tego produktu. Myje, lekko nawilża, do zapachu można się przyzwyczaić... Ale wszystko może być lepsze... Mógłby lepiej myć, lepiej nawilżać, ładniej pachnieć. Opakowanie jest też średnio wydajne. Niby nie ma się do czego przyczepić, ale nie ma czego chwalić. No może lekko odżywia skórę. Latem jest fajny po powrocie z plaży, po opalaniu, ponieważ zawiera pantenol łagodzący podrażnienia i lekkie poparzenia.

bezkonkurencyjny do czyszczenia pędzli i beauty blenderów

Skuszona wielokrotnie usłyszanymi pozytywnymi recenzjami ze strony wizażystek, śmiało mogę dołączyć do opinii - Idealnie czyści pędzle i gąbeczki do makijażu.

Do mycia ciała nie

W końcu nabyłam osławiony w całej blogosferze olejek pod prysznic. Umyłam się nim kilka razy raz i stwierdzam, że nie jest to produkt dla mnie, ze względu na niezbyt przyjemny zapach i brak działania nawilżającego. Za to znalazłąm dla niego inne zastosowanie! Świetnie czyści BB od podkładu i pędzle.

Zamiennik olejku z Nivea.

Jest prawie jak olejek pod prysznic z Nivea. Napisałam 'prawie', bo ten z Isany nie ma tak cudownego zapachu, ale za to jest tańszy. Tworzy taką fajną pianke i dobrze natłuszcza skóre. Nie boje się o moje nogi i mogę spokojnie go używać. A dodatkowo, sprawdza się też w myciu pędzli. Jest naprawdę fajny. Niestety, jest mało wydajny, ale olejki zazwyczaj są mało wydajne.
ZALETY:
+tworzy fajną pianke
+ma przyjemny zapach
+jest tani
+natłuszcza
+nie podrażnia
+można używać do mycia pędzli od podkładów itp
WADY:
-mało wydajny

jest OK

Ogolnie polecam. Olejek wlewam do wanny do kapieli bardzo fajnie nawizla skore. Stosuje tez do czyszczenia gabek i pedzli od makijażu. W czyszczeniu sprawdza się bardzo dobrze!
Po ciężkim dniu pracy dodaje go do miski z woda i mocze stopy. Piety sa super gładkie i takie milusie :) Nigdie indziej jak w rosmanie nie widzilam go ale cena bardzo mnie zadowala !

Najlepszy do pędzli

Olejek domywa wszelkie gabeczki i pędzle nawet z takich podkładów jak estee lauder , revlon colorstay czy MAP. Wlosie jest po użyciu niesamowicie miękkie. Ponadto jest bardzo tani, dostępny w każdym rossmannie. Do ciała użyłam raz, nie jestem w stanie znieść zapachu chociaż muszę przyznać że skóra była miękka i delikatna po uzyciu, zero wysuszenia. Nie zostawia filmu , wymywa się z pędzle do zera.

Super do mycia pędzli

Stosuję zgodnie z sugestiami wizażanek - do mycia pędzli i nie moim zdaniem lepiej myjącego produktu w tej cenie. Zwłaszcza, że naprawdę w tej kategorii cenowej nie ma sobie równych.