Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Isana, Dusch Ol (Olejek pod prysznic)

Isana, Dusch Ol (Olejek pod prysznic)

Olejek pod prysznic z dodatkiem olejku sojowego i słonecznikowego jest idealny do codziennego oczyszczania skóry suchej i podrażnionej. Zawartość pantenolu i witaminy E chroni przed wysuszeniem oraz sprawia, że staje się ona gładka i delikatna. Bez dodatku mydła.

Złoto w płynie

Jak większość dziewczyn kupiłam go z myślą o myciu pędzli i gąbeczek. Nie muszę chyba mówić, że w tej roli sprawdza się cudownie i nigdy wcześniej żaden produkt nie radził sobie tak z czyszczeniem moich pędzli, jednak użyłam go też do mycia ciała i twarzy a właściwie do zmywania makijażu.
Olejek ma cudowny zapach, iście wakacyjny, kąpiel w nim bardzo odpręża ale szkoda było mi nim myć ciało, gdyż niestety jest to produkt mało wydajny. Jednak do zmywania makijażu jest niezastąpiony. Nie robię demakijażu przed pójściem pod prysznic, tylko tam bezpośrednio zmywam mój makijaż. Produkty, których używałam nie radziły sobie ze zmyciem makijażu dobrze, za to ten produkt robi to rewelacyjnie.
Podsumowując moją recenzję produkt jest super, jednak dla mnie lepsza by była większa pojemność bo produkt nie jest wydajny, zwłaszcza jeśli ma się go z myślą o myciu pędzli a przy mojej małej gromadzie trochę produktu zużywam. Bardzo uniwersalny kosmetyk.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1607141].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny do mycia pędzli, do ciała się nie nadaje

Olejek kupiłam z myślą o pędzlach, ponieważ czytałam liczne opinie, że produkt ten świetnie się sprawdza do mycia pędzli oraz gąbeczek do makijażu. Przetestowałam olejek pod tym kątem i rzeczywiście, bardzo ładnie i szybko myje pędzle. Dopiera bez problemu ciemne cienie do powiek, pigmenty, kremowe kosmetyki itp. Włosie po praniu jest miękkie, sprężyste. Z gąbeczkami olejek również bardzo dobrze sobie radzi. Używam Beauty blendera,aby zaaplikować podkład, korektor, puder oraz kremowe produkty do konturowania. Olejek czyści gąbeczkę szybko i w materiale nie zostaje ani odrobina kosmetyków kolorowych. Ponadto jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina olejku, aby wyprać pędzle. Nie posiadam ich zbyt dużo, ok. 6-7 i mimo, iż czyszczę pędzle po każdym użyciu to po kilku miesiącach mam jeszcze ok. 2/3 olejku w opakowaniu.
Jako, że docelowe zastosowanie olejku jest do mycia ciała, wypróbowałam go również pod prysznicem. Tutaj niestety nie sprawdził się kompletnie. Nie nawilża skóry, zostawia ją tłustą i czuć na ciele lepką warstwę olejku, której ciężko jest się pozbyć.
Minusem jest również zapach, bardzo chemiczny i zwyczajnie brzydki według mnie. Na szczęście pędzle nim nie przesiąkają :).
Jak na produkt za tak niską cenę (kupiłam w rossmanie na promocji za ok. 3 zł), ma bardzo dobre działanie. Co prawda nie spełnia swojej docelowej roli olejku do ciała, ale stosuję go do czyszczenia przyborów do makijażu i sprawdza się nadzwyczaj dobrze.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600276].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy do mycia gąbek i pędzli!

Olejku używam tylko do mycia gąbki i pędzli, a w tej kwestii jest świetny. Słyszałam że po mydłach gąbka się niszczy więc od razu zakupiłam olejek i to był strzał w 10! Olejek super domywa resztki podkładu a co najważniejsze nie niszczy gąbki i pędzli.
Jeśli ktoś szuka taniego i odpowiedniego produktu do mycia z całym sercem polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1595016].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja jak się przygotować

Must have dla pędzlo-maniaczki

To,że świetnie domywa pędzle i gąbki do podkładu to raczej 90% kobiet wie.
Dwa razy użyłam go jak należy czyli pod prysznic do mycia ciała,ale jest średni raczej nie dla mnie,lekkie uczucie ściągnięcie skóry.
Nie jest zbyt ciekawy zapach,ale tez nie jest jakiś śmierdzący...
Mam kolejne opakowania w zapasie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1586826].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezbędny

Kupiłam go z polecenia. Idealnie czyści beauty blender z podkładu i korektora. Dodatkowo czyszczę nim pędzle do makijażu. Dzięki niemu włosie pędzli jest miekkie i idealnie doczyszczone, bez względu na to czy używałam wcześniej kosmetyków mokrych czy suchych.
Pod prysznic użyłam go kilka razy - przeciętny, nie zauważyłam jakiegoś pielęgnującego działania, praktycznie bezzapachowy.

Jako olejek czyszczący pędzle i gąbki absolutnie najlepszy z najlepszych. Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1578426].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewolucja w myciu pędzli

Pierwsze opakowanie kupiłam pół roku temu, po przeczytaniu opinii blogerek na temat mycia pędzli tym olejkiem. Od tamtej pory używam i spisuje się świetnie.

Bardzo dobrze myje zarówno pędzle jak i gąbeczki BlendIt!, których używam. Radzi sobie z usunięciem resztek ciężkich podkładów z pędzla. Dobrze się pieni, a piana bez problemu wypłukuje się ciepłą wodą.
Nieporównywalnie skuteczniejszy od wszystkich produktów do mycia pędzli i gąbek, jakie testowałam.

Jedyny mały minus to zapach, może nie odstręcza, ale nie jest też bardzo przyjemny.

Nie używałam go jako olejku pod prysznic, więc nie oceniam jak radzi sobie w tej roli.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1560136].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy

Żele mające wysoko w składzie Sodium Laureth Sulfate i Cocamidopropyl betaine niemiłosiernie wysuszają moją skórę, przyprawiają ją o swędzenie i wysypki. Kiedy stosuje ten olejek nic takiego się u mnie nie dzieje - skóra jest ukojona i bardzo rzadko wymaga dodatkowego nawilżenia. Kiedy zaczęłam używać tego produktu 5 lat temu zapach trochę mnie denerwował (kosmetyk nie ma typowego sztuczno-chemicznego zapachu owoców lub kwiatów), obecnie jest on dla mnie prawie niewyczuwalny. Nie wiem, czy jest to kwestia przyzwyczajenia, czy może producent delikatnie zmienił skład. W każdym razie zdecydowanie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1559441].usefull || 0 }}% pomocna.

Czyściutkie pędzle!

Jeśli chodzi o jego działanie jako olejek pod prysznic nie mogę powiedzieć nic, ponieważ kupiłam go od razu z zamiarem mycia pędzi. W tej roli sprawdził się ZNAKOMICIE. Nigdy nie widziałam moich pędzli tak czystych. Doczyszcza wszystko, najcięższe podkłady, pudry, bronzery... Jeśli nie wiesz czym umyć pędzle polecam z czystym sumieniem. Odejmuję gwiazdkę bo jednak oryginalnie olejek jest do innych celów. Myślę, że rossmann powinien zmienić naklejki i nazwę, ale wtedy pewnie podniosłaby się też cena tego cudeńka :D

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556136].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra alternatywna dla Nivea

Zapach tego olejku nie do końca mi odpowiada, nie jest jednak zły i jestem w stanie go znieść. Jeżeli chodzi o działanie to stawiam go na równi z olejkiem Nivea. Ten drugi wygrywa tylko zapachem. Isana jest za to prawie połowę tańsza i to jest jej wilekim plusem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549736].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowny do ciała, okropny do pędzli

Nie rozumiem tego zachwytu wokół tego olejku jakoby cudownego do mycia pędzli. Myje jak normalny żel, w dodatku niszczy silikonowe gąbki! Dajcie spokój, to jest cudowny produkt do mycia ciała! Rewelacyjnie nawilża i chroni skórę przed wysuszeniem. Zapach ma przyjemny, typowy dla tego typu produktów. Jedyne, co mogę mu zarzucić to to, że ciężko się spłukuje. Ale za to, jak wspaniale działa na suchą skórę daję mu 5 gwiazdek. Miszcz po prostu, szkoda go dla pędzli ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543606].usefull || 0 }}% pomocna.