Isana, Olejek pod prysznic

Isana, Olejek pod prysznic

Olejek pod prysznic ISANA z 56% zawartością naturalnych olejów zapewnia wyjątkowo obfitą pielęgnację bardzo suchej i wrażliwej skóry. Receptura zawierająca witaminę E oraz wysokowartościowe oleje chroni skórę przed wysuszaniem, dzięki czemu staje się ona wyjątkowo gładka i miękka w dotyku. Odpowiedni do codziennego stosowania. Produkt przebadany dermatologicznie, pH neutralne dla skóry. Bez dodatku mydła.
W 2017 roku zmieniono nieco dotychczasowy skład dodając wodę, glikol propylenowy oraz barwnik - beta karoten.

NIEZASTĄPIONY

Produkt, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Nie ma sobie równych w domywaniu pędzli i gąbek. Moja kolekcja pędzli jest idealnie czyściutka dzięki Isanie! Do tej pory nie znalazłam nic lepszego. Od lat gości miejsce w mojej łazience. Skuteczny i bardzo tani. Zarazem idealnie sprawdza się pod prysznic jako dobry nawilżacz skory !

Za rzadki jak na olejek

Nigdy dotąd nie narzekalam na produkty isany ,gdyż uważam ja za jedną z ważniejszych rossmanowskich Marek kosmetycznych ale ten produkt jest jej kompletnie obcy.
Jest to niby olejek A jest tak rzadki ,że mi aż się wylewal podczas użycia przez co marnuje się dużo produktu. Nawilżenie jakieś jest ale trzeba zużyć sporo olejku aby umyć całe ciało. Zapach też jest nijaki i ciężko go porównać do czego kolwiek. Może ten olejek ma inne fajniejsze zastosowanie ale na pewno nie pod prysznic.

Nie bardzo

Używałam go kilkakrotnie i ma swoje plusy i minusy. Wielkim plusem jest to, że bardzo dobrze czyści, radzi sobie nawet z podkładami. I to na tyle.

Załączam zdjęcie ze strony sklepu (w którym można go kupić), co producent obiecuje... Oleje zawarte w produkcie mają zapewnić wyjątkowo obfitą pielęgnację - no nie. Produkt ma chronić przed wysuszeniem - no nie. Wręcz czasami miałam wrażenie, że wysuszał. Ma on powodować, że skóra ma być miękka i gładka w dotyku... Też nie! Nic takiego nie robi na skórze. Zapach również nie był przyjemny (do kąpieli już w ogóle), dlatego zaczęłam używałać go wyłącznie do mycia pędzli.

Postanowiłam zrezygnować z niego całkowicie, ponieważ przeszkadzała mi jego wodnista konsystencja przez którą uciekało dużo produktu przez co bardzo szybko się kończył. Zapach też zaczynał mi bardziej przeszkadzać (po prostu brzydko pachnie). Więc nawet do mycia pędzli nie bardzo się nadawał na dłuższy czas. Uważam, że są o wiele lepsze produkty i do mycia pędzli, a zwłaszcza już do mycia ciała.

PS Mam nadzieję, że moja recenzja jest wystarczająca... ;)

Dużo czytałam że ten olejek świetnie sprawdza się do czyszczenia pędzli i gąbeczek ,dlatego postanowiłam spróbować i okazało się że super radzi sobie z każdym rodzajem kosmetyków ( nawet tych już troszkę zaschniętych ) ,pędzle są oczyszczone i miłe w dotyku ,nie pozostawia na nich lepkiej ani tłustej warstwy .Nie sprawdzałam produktu na ciele.

ciekawy

Moja nowość do mycia pędzli i gąbeczek, kupiłam ten olejek po przeczytaniu pozytywnych opinie i pomyślałam sprawdzimy. Używam go tylko i wyłącznie do mycia pędzli i gąbeczek, jako olejek pod prysznic to niestety on nie jest dla mnie. Kosmetyk bardzo dobrze usuwa zabrudzone oraz najtrwalsze kosmetyki. Zapach dla mnie jest śliczny, nie przeszkadza mi w ogóle, bardzo tani, tylko moim zdaniem mało wydajny, wodnisty. Oczywiście i tak będę do niego wracać polecam gorąco:)

Dobry, ale ma swoje minusy

PLUSY:
+ niska cena,
+ świetnie sprawdza się do czyszczenia pędzli i gąbeczek, usuwa nawet bardzo trwałe podkłady,
+ dobrze się pieni,
+ dostępność - widuję go w każdym Rossmannie,
+ dobrze myje i nawilża.

MINUSY:
- zapach niestety nie przypadł mi do gustu, śmierdzi taką tanią oliwą,
- słabo wykonane opakowanie, muszę uważać, aby się nie wylał, dlatego nie zabieram go w podróż,
- zbyt rzadki, wylewa się z dłoni oraz z opakowania,
- niewydajny ze względu na zbyt rzadką konsystencję.

Ogólnie go lubię , bo super sprawdza mi się do czyszczenia przyrządów do makijażu, ale nie znoszę pod prysznicem.

Najlepszy do prania gąbeczek

Tak jak w tytule.Do mycia się nie nadaje, bo wysusza strasznie skórę i ściąga ją, mnie nawet po nim wysypało ale do prania beauty blendera się nadaje idealnie.Rozupszcza nawet najbardziej wodoodporny i longlastingowy podkład.
Jeśli kupię go ponownie to tylko i wyłącznie po to żeby wyprać moje pędzle i beauty blendery :)

Wielofunkcyjny

Kilka razy użyłam go pod prysznic i faktycznie skóra po nim była gładka i nawilzona. Jednak najbardziej przydatny okazał się do mycia pedzli i gąbeczek do makijażu. W tym sprawdza się mega !! Brud z podkładu czy cieni bardzo szybko schodzi A do tego ładnie pachną olejkim. Od razu przyjemniej używa się takich pedzli czy gąbek do makijażu. Cena jeść bardzo niska i atrakcyjna, co zawsze zachęca mnie do zrobienia zapasów; ) jak najbardziej na tak ;)

Wielofunkcyjne cudeńko

Olejek kupiłam jak większość osób, aby czyścić swoje pędzle i gąbeczki do makijażu, jednak bardzo miło się zaskoczyłam kiedy zupełnym przypadkiem był jedynym produktem do kąpieli jaki miałam pod ręką. Okazało się, że jest bardzo dobry dla mojej skóry i cudownie ją nawilża. Obawiałam się tłustego filmu, jednak nic takiego nie ma miejsca. Jak dla mnie strzał w 10 zarówno dla moich akcesoriów, jak i dla mnie.

śmierdziuszek

Sama ilość recenzji tego produktu świadczy o jego dużej sławie. Wszędzie można o nim usłyszeć same dobre rzeczy. Moim pielęgnacyjnym hitem też się stał.

Zalety:
-niesamowicie nawilża
-wydajny
-tani
-dostępny w każdym Rossmannie
-ciekawa konsystencja, olejek w połączeniu z wodą zamienia się w delikatną piankę
-nie uczula ani nie podrażnia

Wady:
-niezbyt przyjemny zapach, trochę zalatujący rybą
-prysznic lub wanna po użyciu tego produktu jest tłusta i koniecznie do umycia

mieszane uczucia

Tak jak napisałam w tytule, mam mieszane uczucia. Niby fajnie nawilża i spełnia swoją funkcję, ale zdecydowanie brakuje mi w nim zapachu. Nie to żeby ten produkt był bezzapachowy, bo nie jest ale ma jakis taki dziwny zapach który mi wyjątkowo przeszkadza. mam nadzieje ze producent udoskonali zapach.

Dobra jakość za niską cenę

Olejek kupiłam szczerze mówiąc bardziej z przypadku, jakimś trafem po prostu znalazł się w moim koszyku podczas zakupów. Wiele wcześniej o nim słyszałam, obił mi się parę razy o uszy, pewnie dlatego właśnie mimowolnie wzięłam go do koszyka... Myślałam, że będzie to jednorazowa przygoda, ale wygląda na to, że będę sięgała po niego częściej.
Cudownie nawilża skórę, delikatnie się pieni (dlatego ja, szczerze mówiąc, mieszam go na dłoni z żelem pod prysznic, tak pół na pół. Dalej spełnia swoje zadanie - nawilża, jednocześnie starcza na dłużej, a i mam więcej piany przy okazji). Skóra po jego użyciu jest jedwabiście miękka, lśniąca.
Zapach, który dla mnie niestety jest wadą tego produktu, ale nie przekreśla go zupełnie, na szczęście nie unosi się długo na ciele (nie mogę tego powiedzieć o łazience, w pomieszczeniu mam wrażenie, że czuję go zdecydowanie dłużej, ale nie jest to uciążliwe).
Dodatkowo jak nic innego domywa pędzle i gąbeczki do makijażu.
Zdecydowanie wracam do Rossmanna i kupuję kolejne opakowanie!