...OH!

...OH!

...OH! został wylansowany przez dom projektowy Moschino w 1996 roku.

Zapach bazuje na nutach kwiatowych. Dominuje drzewo sandałowe oraz piżmo. ...OH! jest niezwykle oryginalny, mocny i zdecydowany. Trudno pomylić go z innymi perfumami.

Z moją skórą komponuje się wspaniale, pobudza i dodaje energii.

...OH! zamknięto w zabawnym flakonie w kształcie butelki. Szyjkę ozdabia błękitna kokardka z czerwonym serduszkiem.

Nuta głowy: brzoskwinia, fiołek alpejski, bergamotka, morela

Nuta serca: róża, heliotrop, irys

Nuta bazowa: cedr, wanilia, drzewo sandałowe, bursztyn.

Zaskakujący "niby" świeżak

Moschino OH! Moschino, Kolorowe, nonszalanckie ubrania, imponujące objętością fryzury, mocny makijaż i zaskakujące zapachy... taaak zdecydowanie ciekawa marka!

Zabawna buteleczka z grubego matowego szkła, z pozytywnie kiczowatymi korkiem i serduszkiem na tasiemce, kryje w sobie zaskakujący, zdecydowanie oryginalny, jak na wodę toaletową [i nie tylko!] bardzo mocny i trwały zapach. OH! podoba mi się, jest prawie świeży, prawie pudrowy, prawie dziewczęcy i prawie dorosły, niemalże elegancki lecz zdecydowanie niezobowiązujący i radosny, spójny w strukturze zapachu i totalnie spontaniczny w sposobie w jaki rozwija się na skórze w zależności od chyba tylko jemu przypisanych kaprysów...

Długo o nim pamiętam i nie wykluczam, że kiedyś z przyjemnością na chwilę do niego wrócę, ale czy z tej mąki będzie chleb? ;-)

Używam tego produktu od: juz nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 x 25 ml

Dziwnawy

Po naniesieniu na skórę czuję intensywny, spirytusowo-antyseptyczny aromat płynu do odkażania gabinetu weterynaryjnego ;) Kiedy już umości się na skórze jest chłodnym, konwaliowo-brzoskwiniowym zapachem ,troszeńkę przypomina mi w klimacie Amouage Ciel (i tak samo nie zachwyca), jest delikatny i bliskoskórny. A po kilku godzinach pachnie jakby... octem? Ale również nieinwazyjnie, jeśli nie przyłożę nosa do nadgarstka to nic nie czuję. Nie mój i tyle.
Buteleczka może być, ale Moschino stac na lepszy design, co niejednokrotnie udowodnili.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:próbka

brak pazura

Ładny świeży zapach, raczej na cieplejsze pory roku bo jest dość "zimny",no i nie na specjalne okazje bo niczym szczególnym się nie wyróżnia. Taki bezpieczny codzienny zapach, trochę kojarzy mi sie z ardenbeauty E.Arden. Kupowałam w ciemno ale mimo, że nie jestem rozczarowana, chyba już zakupu nie powtórzę- brakuje mi tu tego "OH".

Używam tego produktu od:wakacji
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Pokaz Moschino jesień-zima 2017/2018

OH!

Fantazyjna morelka. Dla wielbicielek subtelnych i swiezych zapachow. Ale tez nie banalnych. Pierwsze nuty to brzoskiwnia, morela i odrobina alkoholu. Po chwili zapach staje sie bardziej kwiatowy. Fiolkowy i waniliowy jednoczesnie. Ale nie slodki. Niewinny i ladny. Po prostu OH!

Ilość zużytych opakowań: 1/3

Podoba mi się

Ładny świeży zapach. Coś pośredniego między jakimś luksusowym zmywaczem do paznokci, lakierem do włosów LOreal (złote opakowanie) a 5th Avenue. Niestety niezbyt trwały, ale dopsikuję.

Używam tego produktu od: próby
Ilość zużytych opakowań: j.w.

Przecietny

Juz na początku chce wspomnieć, ze coś mi zgrzyta, coś mi nie pasuje w tym zapachu. Nie wiem, czy to bardzo chemiczna na mojej skórze brzoskwinia, czy niezbyt ujmujące i przekonywające kwiaty, które pojawiają sie później.
Całość sprawia na mojej skórze wrażenie sztuczności i nie przekonuje mnie.
Baza nie ujawnia sie wcale, nie czuje ani cedru, ani wanilii.
Z czasem perfumy staja sie bardziej pudrowe, przyjemniejsze dla nosa, ale wciąż nie na tyle, abym chciała je kupić.
Na mojej skórze nie pachną mocno, gdybym je polubiła, mogłabym stosować je spokojnie na dzień, bo są raczej nieinwazyjne.
Trwałość średnia, flakon przeciętny.
Ogólnie- nie zachwyciły mnie niczym.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy

Taki... nie do końca... miły.

Od razu na wstępie zaznaczę, że za niską ilość gwiazdek odpowiada przede wszystkim opakowanie, które jest IMHO okropne. A maselniczkę mam rzeczywiście ładną...
Teraz o samym zapachu:
Jest ładny, ale przy tym taki dość neutralny.
Jest interesujący, ale nie za bardzo.
Pachnie czystością, jakby troszkę mydełkiem i jednocześnie jest w nim coś głębokiego, puchatego. To mi się akurat podoba.
Jest dziwny, ale znam dziwniejsze.
Ma charakter, ale dość łagodny.
Ogólnie zapach jest naprawdę przyjemny, dość oryginalny i podoba mi się. Tyle, że sprawia wrażenie hybrydy dla osób, które nie potrafią się zdecydować, czy są zdecydowane, czy łagodne. Dla Pań, które lubią czuć się inne, niż ogół, ale też nie chcą się narazić.
Chyba więc nie dla mnie.

Używam tego produktu od: 2 próbki po 1,2 ml
Ilość zużytych opakowań:

elegancki

Oryginalny,słodki a zarazem "czysty",przenika Go coś pobudzającego,świezego.Mam malutka buteleczkę już z rok.Używam naprzemiennie z innymi i zawsze do niego wracam.Jest trwały i seksowny.Na pewno kupię kolejną butelkę:)

Używam tego produktu od:1rok
Ilość zużytych opakowań:koncze 1wsze

dziwadło

słodki a jednocześnie mrozi nos:) intrygujący ale chyba nieładny...
bardzo trwały. wzięłam prysznic i zapach nadal czuć na nadgarstkach! nie zniosłabym go w większej dawce.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: próbka 5 ml

zmysłowa lekkość

Bardzo oryginalny zapach, który ciężko pomylić z jakimkolwiek innym.
Niby świeży, ale ciężki przy tym wszystim. Taki przejrzysty, ale tę przejrzystość zakłócają mocne, orientalne nuty...seksowny i zabawny zapach.
Lubię go, bo fenomenalnie się wtapia w moją skórę tworząc idealną niemalże całość. Do tego kolejna * za trwałość!
Doskonale się sprawdza w chłodniejsze letnie dni i wieczory:)

ilość zużytych opakowań: jedno od paru lat

niebanalny ale..

Wyjatkowy zapach,inny niespotykany na ulicy,wyróznia się, wyrażnie słychać jak ludzie pociagaja noskiem jak go mam na sobie.Jedyny do którego wróciłam po poszukiwaniach czegoś wyjatkowego..Jedyna wada albo mi sie wydaje ze troche jakby za bardzo przebija akcent alkoholu..ale to i tak tylko jakis czas po użyciu.
Dodaję gwiazdkę , bo ciagle do niego wracam więc to nie sezonówka.Jak ktoś szuka czegoś bardzo dyskretnego to warto zwrócić wzrok w jego strone a raczej nosek

dziwny

Zdecydowanie nie mój. "Udziwniony". Jedyne czego nie można mu odmówić, to opinii, że jest oryginalny.