Heliabrine, Serum Contour des Yeux (Serum pod oczy)

Heliabrine, Serum Contour des Yeux (Serum pod oczy)

Bardzo cienka i delikatna skóra wokół oczu wymaga specyficznej pielęgnacji. Dla zachowania młodzieńczego i pięknego spojrzenia Laboratoria ASEPTA proponują skomponowane serum przeciwzmarszczkowe bogate w aktywne wyciągi roślinne, które zapobiega powstawaniu zmarszczek wokół oczu i zmniejsza już istniejące. Nawilża, wzmacnia, uelastycznia i zapobiega wiotczeniu skóry pod oczami. Preparat zmniejsza opuchliznę będącą przyczyną pojawiania się worków. Likwiduje worki pod oczami dzięki zawartości odżywczych i przeciwobrzękowych wyciągów roślinnych, rozjaśnia cienie pod oczami.

POLECAM jest super!!

Po przeczytaniu recenzji (lenna30) zdziwiłam się i to bardzo.. Ja oraz moje znajome kupujemy ten krem od roku - jest naprawde świetny! Nie znam firmy, która by dorównała temu produktowi. Żadna z nas nie ma opuchniętych oczu ani zaczerwienionej twarzy. Przyjemnie pachnie, łatwo sie rozprowadza a co najwazniejsze szybko wchłania się co daje mi pełny komfort ;-) Gdybym mogła to przyznałabym pierwsze miejsce (PRODUKT ROKU). Gorąco polecam innym paniom, które lubią by ich twarz była zadbana!!

Używam tego produktu od: 2007
Ilość zużytych opakowań: (nie pamiętam)

Wyciskacz łez ;)

Całe szczęście, że zostałam obdarowana próbkami, bo już się prawie zdecydowałam na zakup. Takiego okropnego paskudztwa pod oczy jeszcze nie miałam :( Śmierdzi okropnie mocno (niektórzy pewnie zapach uznali by za całkiem miły, ale mój nos jest przeczulony na punkcie perfumowanych kosmetyków, i z trudem go znoszę), nie nawilża, nie natłuszcza, nie wygładza zmarch (w sumie nie liczyłam na to) ani nie zmniejsza porannej opuchlizny. Podrażnia za to tak bardzo, że skóra pod oczami robi się czerwona i obrzęknieta, a z oczu ciekną łzy.
Jedyna jego zaleta to wydajność ;)

Zużyłam kilka próbek 1.5ml, czego żałuję :D