Wosk do depilacji na ciepło Aquasystem z wyciągiem z liści zielonej herbaty

Wosk do depilacji na ciepło Aquasystem z wyciągiem z liści zielonej herbaty

Wosk do depilacji na ciepło z wygodnym aplikatorem roll-on. Wosk podgrzewany jest gorącą wodą z kranu (nie ma problemu zbyt gorącego wosku :-) ), po trzech minutach gotowy do użycia. Opakowanie zawiera: 1 aplikator roll-on, 2 wkłady wosku (po 50 ml), 10 pasków wielokrotnego użycia. Starcza na jednokrotne usunięcie owłosienia z połowy obu nóg, pach oraz linii bikini. Wkłady wosku można kupić oddzielnie. Formuła wosku oparta na naturalnych składnikach.

Cena: ok. 25 zł

buu

kupiłam, wypróbowałam o byłam załamana. paciał się, mazał na potęgę, nic nie szło tak jak miało być:( włosków na łydce nie ruszył, tylko zapaplał mi całą łazienkę:| jedno co dobre - łatwo się zmywał (ufff:D)

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 aplikacja z pierwszego i wio do kosza

Nie przypadł mi do gustu

Rownież się z nim nie zaprzyjaźniłam, kupiłam z czystej ciekawości jak tylko wyszedł na rynek (kilka lat temu). Spróbuję z nim raz jeszcze, zgodnie ze wskazówkami superki :D Tylko ciekawe jak z datą ważności u niego ;)

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 1 wkład

Jest naprawde godny polecenia, szczegolnie osobom majacym problemy z podgrzaniem wosku do odpowiedniej temperatury ;) Wygodny w aplikowaniu, jednak troszeczke wycieka bokami za co odejmuje mu jedna gwiazdke. Ma bardzo przyjemny zapach, nie podraznia a depilacja przy jego uzyciu jest mniej bolesna w porownaniu z plastrami woskowymi.

Manicure - kolorowy french

nie polecam ;(

Kilka razy robiłam do niego podejścia i nic. Na opakowaniu jest wyraźna instrukcja obsługi z adnotacją, że to proste jak drut. Więc kilka razy próbowałam i jakoś efekty były kiepskie. Trochę udało mi się na łydkach, ale włoski potem wrastały, nie wiem na 100% czy z tego powodu. Na próby straciłam 4 pojemniczki i wywaliłam to "cudeńko" do kosza.
Najprawdopodobniej to ja nie potrafię się z nim obchodzić, ale niesmak pozostał i napewno w mojej ocenie zasługuje tylko na *. Nie jest to probukt dla początkujących, nie ma co wierzyć w reklamowe obietnice.

srednie

maialm ten specyfik pare lat temu chyba nie wiem w kazdym razie smieszne to bylo,cala bylam doklejona ale co tam w kazdym razie za malo plastrow jest doloaczone do opakowania, dziala dosyc dobrze, ale negatywnie go wspominam

ok

używam go od kilku lat. ilośc opakowań: pewnie ze 30 szt.
bardzo, bardzo skuteczny. mam depilator elektryczny, ale to bardzo boli i nie jestem w stanie go uzywać. chetnie go oddam w dobre ręce. depilowanie veet-em nie boli. jest dla mnie idealne, ale nie mozna go przegrzać. bo jest wtedy rzadszy i nie wyrywa włosków. pojemniczki są za małe. nie starcza mi jeden na nogi (od kolan w dół). to jest jedyny minus. otwieram drugi i to co zostanie zaklejam kuchenną folia na zaś. nie używam też aparaciku z rolką, tylko nakładam drewnianą szpatułką (wzięłam od lekarza mojej córki), bo tak jest ekonomiczniej. nakładam cieńszą warstwę i na więcej mi starcza. depilacja zajmuje mi max. 10min., więc przy latających dzieciach idealne rozwiazanie. mogłoby być jego więcej, ale i tak mi sie opłaca, bo depilacja do kolan u kosmetyczki kosztuje 40zł, a w przeliczeniu na pojemniczji (1i pół) kosztuje mnie to ok. 15zł. bardzo polecam, chociaż sama poluję na wosk na gorąco veet-a ale jeszcze go nie dostałam. niegdzie nie ma.

świetny

Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Wosk jest tani a usuwa niechciane owłosienie tak samo dobrze jak ten, którego używają kosmetyczki. Wosk ma bardzo ładny zapach i jest dość wydajny. Mi 2 wkłady wystarczają na wydepilowanie pach i całych nóg. Jest dość prosty w obsłudze, ja wlewam do aplikatora zagotowaną gorącą wodę (nie wrzątek). Żeby dobrze nakładać wosk, lepiej posmarować nim pasek fizelinowy niż bezpośrednio skórę. Wosk łatwo zmyć- nie trzeba bawić się oliwką!!

To nie dla mnie.

My view no 11:

* ladny zapach
* proste uzycie
* po zastosowaniu (wersja z zielona herbata) skora ladnie pachnie i jest gladka

moze nie umiem sie nim obchodzic, ale:
:( prawie w ogole nie usuwa wloskow
:( za drogi, o wiele za drogi.
:( dlugo trzeba sie nameczyc

Użylam tego wosku raz, oddalam mamie, niech ona sie meczy, wole moj niezwyciezony krem Veet :D

dobry

Ja również uznałam ten wosk na początku za kompletny niewypał,ale po licznych próbach doszłam do wprawy.Trzeba postępować tak jak napisała poniżej superka - prawda,że trzeba się pomęczyć a depilacja obu nóg trwa około godz. ;) ale sukces jest gwarantowany :) Wosk usuwa 95% włosków , pozostają tylko te słabe, niewidoczne. Nie mam problemów z zaczerwienieniem i krostkami po depilacji. Najważniejsze żeby wosk był w odpowieniej płynnej konsystencji !

Bardzo dobry

Wosk jest naprawdę świetny, ale przyznam że za pierwszym razem uznałam go za niewypał. Zmarnowałam mnóstwo wosku ponieważ nie rozgrzałam go wystarczająco. Teraz za każdym razem rozgrzewam go do stanu płynnego (czasem trzeba dłużej poczekać) i sprawdzam czy dobrze zamknęłam (plastik się rozgrzewa i przez to trezba uważnie zamykać bo potem wosk może się przelewać. Używałam go do depilacji nóg i bikini. Duża oszczędność w porównaniu z cenami u kosmetyczki.

Beznadziejny

Szkoda tylko pieniedzy na to swinstwo. Nameczylam sie strasznie... niby konsystencja byla idealna, ale nakladal sie okropnie, wiekszosc wloskow byla urwana, czesc tez powrastala... a skonczylo sie na tym ze wyladowalkam u kosmetyczki na cieply profesjonalny wosk :/
Jedyny plus to nawet przyjemny zapach :P

Zuzylam jedno opakowanie i nigdy wiecej nie kupie!

G.E.N.I.A.L.N.Y.!.

Moje przygody z woskami zaczęły się od gorącego wosku (wkółko się nim parzyłam), poprzez plastry (tylko na dobrze napięte powierzchnie skóry), aż doszło do tego urządzonka.

Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Trochę czasu zajęło mi połapanie się w następujących rzeczach:
- trzeba zgodnie z instrukcją nie wlewać tam wrzątku tylko ciepłą wodę
- trzeba odczekać dużo czasu - lepiej więcej niż mniej zanim wosk się rozpuści
i najważniejsze:
- przykrywka do opakowania, jest podstawką na pudełko - odwracamy je i i ustawiamy aplikator do góry nogami i w tej to pozycji odczekujemy aż się wosk rozpuści i tak też go odkładamy po każdej aplikacji
- plastry zrywamy natychmiast po przyklejeniu i to przy skórze (180stopni a nie 90)

Zastosowanie się do tych uwag gwarantuje sukces. Ból w porównaniu do ciepłego wosku czy plastrów naprawdę nie wielki.

Spoglądając na tyle fatalnych opini pod spodem nie umiem się oprzeć wrażeniu (jak przy wszystkich woskach), że niezadowolone dziewczyny zwyczajnie nie potrafią się woskiem posługiwać