Miraculum, Perła & Jedwab, Emulsja do demakijażu

Miraculum, Perła & Jedwab, Emulsja do demakijażu

Emulsja do demakijażu przeznaczona jest do skóry suchej, normalnej i wrażliwej po 35 roku życia.
Oczyszcza skórę twarzy, szyi i dekoltu, nie naruszając warstwy hydrolipidowej naskórka. Preparat perfekcyjnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia skóry, ujędrnia i uelastycznia. Przywraca skórze jej naturalne pH i optymalny poziom nawilżenia. Łagodzi podrażnienia, odpręża i odstresowuje skórę.
Pearlpurin - przyspiesza metabolizm komórek dając skórze sygnał do odnowy, uelastycznia i odmładza skórę.
Proteiny jedwabiu - nawilżają i wygładzają skórę.
Enteline - eliminuje oznaki podrażnienia na skórze.
Kompleks nawilżająco-łagodzący - optymalizuje poziom nawilżenia skóry, koi podrażnienia.

Świetna

Do zakupu zachecila mnie reklama,dopiero po zakupie zauwazylam,ze....jest ona zalecana do cer po 35-tym roku zycia ale stwierdzilam,ze zakup poczyniony i do dziela:D
Zuzylam juz jedno opakowanie i moge stwierdzic,ze:
-podoba mi sie konsystecja
-nie podraznia cery i nie szczypie oczu
-ma przyjemny,delikatny zapach
-nie zostawia tlustej powloczki na skorze,co jest dla mnie istotne poniewaz czasem korzystalam z niej w ciagu dnia i nie potrzebowalam juz nakladac kremu bo dobrze nawilzala jednoczesnie
-wygladza cere
-dobrze zmywa makijaz chociaz z niektorymi tuszami niezbyt sobie radzi ale z tym miewam zawsze problem;)
-wydajne opakowanie
Daje 4 gwiazdki z tego powodu,ze chociaz jest to bardzo dobry kosmetyk,po ktory siegne znowu to mimo wszystko zostawia we mnie pewien niedosyt.

jestem pod wrażeniem

Może i nie mam 35lat, zatem może i nie powinnam używać tej emulsji, bo pewnie jest za silna ;) dla mojej 24-letnią skóry (jak to stwierdziła pani w jednym sklepie), ale nie zamierzam sobie nic z tego faktu robić i póki co pozostanę jej wierna. A to dlatego, że jak dla mnie ma praktycznie same zalety:
- dobrze zmywa makijaż i z twarzy i z oczu (oczka czasem leciutko podszczypuje, ale ostatnio nawet to, co mnie kiedyś nie szczypało szczypie :( ),
- pozostawia twarz gładką i napiętą (w sensie jak najbardziej pozytywnym - jędrną taką :D ),
- faktycznie łagodzi i nawilża,
- nie klei się, nie jest tłusta,
- delikatnie nieprzeszkadzająco pachnie,
- nie zatyka porów nawet jak jej niczym nie zmyję (czasem sobie na to pozwalam, bo daje naprawdę fajne uczucie na buźce).
Jedyne co mi się w niej nie podoba, to to, że trzeba uważać, żeby nie spłynęła z twarzy. No ale w końcu to emulsja, a nie gęste, tłuste mleczko. Generalnie polecam nie tylko paniom pod 40-tkę, a już szczególnie tym, które mleczek nie lubią (tak jak ja).