Przeciwtrądzikowy morelowy krem oczyszczający

Przeciwtrądzikowy morelowy krem oczyszczający

Krem dokładnie i głęboko oczyszcza oraz dzięki składnikom przeciwtrądzikowym, zapobiega świeceniu się skóry, zwalcza wypryski. Krem głęboko oczyszcza pory i sprawia, że są mniej widoczne. Delikatnie masujące mikroperełki wyrównują cerę, która dzień po dniu odzyskuje zdrowszy wygląd. Zmniejsza się tendencja do pojawiania się wyprysków oraz zaskórników. Zawiera krystaliczną wodę polodowcową, odżywcze wyciągi z moreli i szwajcarskich roślin, delikatnie masujące mikroperełki, składniki przeciwtrądzikowe, witaminy C, E oraz B3, które pomagają regulować świecenie się skóry. Hypoalergiczny - idealny dla skóry wrażliwej

lubię :)

Stosuję zamiennie z peelingiem morelowym i delikatnym żelem do mycia twarzy. Używam go, gdy potrzebuję odświeżenia cery ale nie chcę robić zbyt często ostrego peelingu.
Sprawdza się dobrze :) Delikatnie złuszcza, oczyszcza, nie podrażnia, odświeża cerę. Ma przyjemną konsystencję, a granulki nie drapią. Bardzo wysoka wydajność i niska cena, do tego dobra jakość produktu - zasługuje na 4* :)

Używam tego produktu od: kilku lat

jak dla nie fajny

Kremik ten do mycia twarzy jest jak dla mnie super. Dobrze i dokładnie myje twarz (nie mówie tu o demakijażu). Skóra już po pierwszym użyciu jest naprawde gładziutka i sie super błyszczy i wygląda na bardzo zdrową i świeżą. Zauważyła tez zwężenie i oczyszczenie porów, delikatnie rozjaśnia koloryt skóry. Nadaje się również na szyję i dekolt.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

dla mnie super !!

Dla mnie najlepszy z używanych dotąd preparatów oczyszczających. Pomysł z perełkami masującymi to strzał w 10 ! Kremowa konsystencja kremu świetnie się sprawdza, daje porządny, a jednak delikatny efekt oczyszczający.
Minusy ? chyba tylko jeden : w moim mieście jest niedostępny :-( ale od czego internet :-)Używam tego produktu od: przez ok. 2-3 m-ce

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

bardzo przyjemny

Bardzo podoba mi się jego konsystencja - kremowa, która się nie pieni. Początkowo nie podobały mi się granulki - ale po jakimś czasie robiłam peeling coraz rzadziej. Trzeba uważać żeby drobinki nie dostały się we włosy, bo ciężko je stamtąd wyjąć. Jest niewydajny, ale w promocji można go kupić bardzo tanio. Ma sztuczny morelowy zapach, który nie przypadł mi do gustu. Po dłuższym stosowaniu skóra staje się gładka, miękka, zmniejsza się też ilość wyprysków.

Używam tego produktu odkąd się pojawił w sklepach
Ilość zużytych opakowań: 4 albo 5

świetny :)

uwielbiam jego zapach i te granulki :) moja skóra jest po nim przyjemna w dotyku- jak po żadnym innym żelu, a uwierzcie wypróbowałam ich całe mnóstwo :) godny polecenia niedrogi żelik :)

Używam tego produktu od: 2-3 miesiecy

średniaczek

Niestety, nie radzi sobie zbyt dobrze ze zmywaniem tego wszystkiego co mam na twarzy po całym dniu, a na dodatek szczypie mnie. Nie jest to jednak normalna reakcja mojej skóry na niego, więc gwiazdki za to nie odejmę. Używałam go jeszcze przez retinoidami i wtedy był ok. Teraz jest dużo gorzej. Dlatego wrażliwcom absolutnie odradzam zakup. Sam krem jest bardzo gęsty, przyjemnie masuje skórę drobinkami, ma ładny zapach. Jeżeli ktoś nie nosi kilogramów filtrów na sobie, to powinien być zadowolony. Nie nadaje się raczej do demakijażu.

Podoba mi się!!!

Uważam, że jest to bardzo dobry krem oczyszczający...nie pieni się ale mi to nie przeszkadza gdyz bardzo dobrze sie rozprowadza na mojej buzi i w dodatku uwielbiam te granulki ktore rewelacyjnie oczyszczaja twarz...jego plusem jest wydajnosc i zapach ktory jest dosc przyjemny oraz niska cena :) ...musze tez przyznac ze moja twarz jest zdrowsza, pory mniej widoczne no i pryszczyki znikają za co daje duzy +

do czego to służy???

No właśnie, do czego to służy?? Bo na pewno nie do mycia twarzy. Piękna reklama, obietnice producenta, zachwyty na wizażu...A rzeczywistość wygląda trochę inaczej.
Krem fatalnie rozprowadza się na buzi, zero "poślizgu", nie oczyszcza dokładnie twarzy, nie mówiąc o usuwaniu makijażu. Zazwyczaj mimo usilnych starań wycierałam resztówki pudru w ręcznik bo ten żel w zupełności sobie z tym nie radzi niestety. Działanie nie przeciwtrądzikowe tylko wręcz przeciwnie. A i te granulki nieszczęsne, za duże żeby oczyszczać pory czy cokolwiek a jeszcze na dodatek ciężko później ich się pozbyć z twarzy. Ogólnie beznadzieja. Poza tym cena raczej wyższa niż w zgłoszeniu.
Nikomu nie polecam. Koszmar!!!!

beznadziejny, niestety

Narobiłam sobie nadziei - co za szczęście, że mają te saszetki, można wypróbować przed zakupem pełnowymiarowego opakowania.

Wybitnie niewydajny - jedna saszetka wystarcza na jedno umycie, a i tak nie ma prawie w ogóle poślizgu na twarzy. Granulki to pic na wodę - jest ich za mało, żeby działać złuszczająco, więc po co tam są właściwie? żeby do oka wleźć? No i najważniejsze - bardzo kiepsko oczyszcza - myłam twarz dłużej niż zwykle, a i tak potem wacik z toniku był brudny. Kompletnie nie radzi sobie z makijażem (niewodoodpornym). Jednym słowem - porażka :(

Fajny grzyb

super żel za bardzo niska cene...podobaja mi sie te male mikrogranulki, ktore dokladnie oczyszczaja cere :) Nie wysusza skóry...ma duzo składnikow co świadczy o dobrym dzialaniu antybakteryjnym.

Mój dotychczasowy ideał!

Wcześniej używałam kremu do mycia twarzy Clearasila i nie powalił mnie na nogi. Później przez jakiś czas próbowałam Nivea Visage Young. Efekt: przesuszona, łuszcząca się skóra ze skołonnością do błyszczenia. Niedawno kupiłam Morelowy Krem Oczyszczający, przeciwtrądzikowy. Jestem nim bardzo mile zaskoczona. Ma u mnie 5 * za:
* konsystencja - uwielbiam kremy, mikroperełki w nim zawarte dokładnie oczyszczają cerę, a nawet relaksują,
* wydajność, opakowanie,
* w miarę neutralny zapach,
* pory są mniej widoczne - spełnia obietnicę producenta,
* nie uczulił mnie a to ostatnio u mnei często się zdarzało,

Bardzo fajny

Po zużyciu pod rząd 2 opakowań mojej ulubionej pianki Happyderm postanowiłam spróbować czegoś inego a jako,że jestem fanką peelingu morelowego st.Ives wybór padł na ten właśnie krem.Krem to bardzo adekwatne słowo,nie jest to tylko żel o miękkiej konsystencji tylko własnie,no właśnie KREM.Pachnie neutralnie,ani jakoś bardzo ładnie ani brzydko.Jest tość specyficzny,gdysz nie pieni się(niezależnie od nałożonej ilości).Malutkie mikrogranulki delikatnie masują,nie jest to jednak specyfik peelingujący i spokojnie nadaje się do używania dwa razy dziennie.Przyjemnie chłodzi i zostawia skórę gładą i lekko nawilżoną.Ładna i poręczna tuba,do tego niewysoka cena.Spodobał mi się-polecam ;)!