Snoopy Body Lotion (Balsam do ciała)

Snoopy Body Lotion (Balsam do ciała)

Balsam do ciała H&M Snoopy, dostępny w 3 wersjach zapachowych. Balsamy mają właściwości pielęgnacyjne i nawilżające.

Kiepski, niestety.

Miałam wersje w opakowaniu w różowo-białe ukośne pasy, truskawka z wanilią czy coś w tym stylu.
Opakowanie przesłodkie, zapach na początku też urzekający.
Tylko działanie znikome, niestety.
Nawilżanie żadne, dosłownie zero efektu, skóra po użyciu tego balsamu była tak samo przesuszona i ściągnięta jak bez żadnej pielęgnacji po kąpieli.
Konsystencja lepka, słabo się wchłaniał.
I ten piękny słodki zapach niestety po jakimś czasie stał się męczący.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nie polecam

Kupiłam raz wersję różową z tego co pamiętam. Spodobało mi się opakowanie.
I zapach. Niestety po dłuższym czasie staje się on nieznośny. Balsam jest gęsty przez co bardzo bardzo trudno się go rozprowadza.Jest mało wydajny i słabo nawilża skórę. Ciężko jest wycisnąć końcówkę.
Za taką cene można kupić coś o wiele lepszego.

Używam tego produktu od:nie wiem

może być

Mam zielony. Ładnie pachnie, szybko się rozprowadza i wchłania, dość dobrze nawilża, ale jest niewydajny.

Niby jest niezbyt gęsty, ale mnie to nie przeszkadza. dość praktyczne opakowanie jest tutaj plusem.

ogółem - zapewne kupię sobie następny dla poprawienia nastroju ślicznym zapachem, nie ze względu na walory kosmetyczne. ^^

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: 1, męczę 2

depilacja ciąża

poprawiacz humoru.

Mam wersję w różowej tubce, kupiłam go jakieś trzy tygodnie temu za 9,90.
+ niska cena
+ poręczne, ładne opakowanie
+ bardzo przyjemny zapach
+ szybko się wchłania

- nawilżenie nie jest długotrwałe.

Ogólnie: całkiem niezły, dobrze sprawdza się także jako krem do rąk. Dla osób o bardzo suchej skórze będzie zbyt mało "treściwy", nie zapewnia długotrwałego nawilżenia. Natomiast osoby o całkiem normalnej skórze bez większych problemów powinny być zadowolone.

Nie kupię go po raz kolejny, bo licencja Snoopy jest serią sezonową (jak większość w H&Mie).

Używam tego produktu od: trzech tygodni

zabawka

To raczej zabawka niż balsam do ciała. Ostatnio miałam ten różowy "Snoopy King" i jestem zawiedziona. Konsystencja jest bardzo rzadka, zapach brzydki (w tubce pachnie o niebo lepiej) i balsam jest bardzo niewydajny.W ogóle nie zauważyłam żeby coś nawilżał. Za 10 zł można kupić lepsze i wydajniejsze balsamy a nie zabawki:)