Eva Natura Bursztyn, Krem przeciwzmarszczkowy energizująco-udoskonalający

Eva Natura Bursztyn, Krem przeciwzmarszczkowy energizująco-udoskonalający

Krem przeciwzmarszczkowy energizująco-udoskonalający z biokompleksem bursztynu.
Przeznaczony do pielęgnacji cery dojrzałej po 40 roku życia, wymagającej zasobu energii niezbędnej do zachowania właściwej jędrności i elastyczności. Dostarcza skórze dawkę energii zaczerpniętą z energetycznego biokompleksu bursztynu i komponentu pochodzenia morskiego Artemia Salina. Chroni DNA komórek i zwiększa syntezę protein opóźniając procesy starzenia skóry. Działanie przeciwzmarszczkowe biokompleksu energizującego wspomagają: proteiny z soi, olej z pestek winogron, D-pantenol i masło Shea.

Doskonale matujący :)

Nie jestem docelową klientką dla tego kosmetyku, bo nie mam jeszcze 30 lat. Nie ocenię też jego właściwości przeciwzmarszczkowych. Z kremem zetknęłam się przez przypadek, wypróbowałam i okazało się, że w moim przypadku jest to doskonały krem matujący do cery mieszanej! A przy tym nie wysuszający i nie podrażniający, no i nawilża bez pozostawiania wilgoci na skórze - fantastyczny. Jedyny minus to nieco zbyt intensywny (choć nie nieprzyjemny) zapach bursztynu.

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Kiepski

Dostałam jako dodatek do mleczka do demakijażu, ale nie podoba mi się. Bardzo rzadka wręcz wodnista konsystencja. Taki sobie zapach-ja nie mogę w nim wyczuć, ani toffi ani niczego słodkiego. Bardzo kiepsko nawilża, wręcz czułam jak moja skóra chce ciągle pić, czułam jakiś dziwny dyskomfort. A skoro nie nawilża- to niby jak ma zapobiegać zmarszczkom ? " Udoskonalenia" o którym zapewnia producent, też można między bajki włożyć. Brzydkie jest również opakowanie- toporny szklany słoik, poprzednie z bursztynkiem było o wiele ładniejsze.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

Toffi zapach

Jest to lekki krem, który dobrze nawilża skórę, nawet suchą :-), o słodkim zapachu, który mi osobiście przypomina aromat gorącego mleka z cukrem lub po prostu cukierki toffi. Wchłania się szybko i nie zostawia tłustej warstwy. Ogólnie przyjemny, ale poza efektem nawilżenia nic innego nie robi z moją cerą.

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

I tak i nie

Dość dobry krem, ale bez zachwytów. Lekka konsystecja przynosi ukojenie dla skóry,całkiem znośne nawilżenie i niewielkie odżywienie. Niestety świecę sie po nim niemiłosiernie. W dni wolne, kiedy nie zalezy mi na wygladzie, ten krem jest całkiem dobry. Ale pod makijaz moim zdaniem się niestety nie nadaje. Nadaje sie za to na szyję, która potraktowana tym kremem ma sie dobrze.

mniej niz przeciętny

Pięknie pachnie, konsystencja odpowiednia, dobrze się wchłania... Ale bardzo słabo nawilża - mojej skórze wystarcza na 3 godz, jeśli pokryję go moim podkładem to tak na 6 godzin. Czyle bardzo przeciętny. Rozświetlenia tez nie zauważyłam.

bardzo dobry

Bardzo dobrze nawilża, nadaje się pod makijaż. Moja skóra lubi ten kremik :) Musze uważać tylko na okolice oczu, bo niestety jakby lekko je podrażniał. Bardzo podoba mi się zapach tej serii, miałam też inne produkty i byłam z nich zadowolona.

miłe zaskoczenie

Z tej serii miałam serum energizujące pod oczy, z którego byłam bardzo zadowolona. Dlatego więc ostatnio sięgnęłam po krem na dzień z tej samej serii. Bardzo miłe zaskoczenie. Mimo, że mam cerę mieszaną, to podpasował mi ten krem. Ma dosyć jedwabistą konsystencję, jest delikatny, bardzo dobrze się wchłania, bardzo ładnie pachnie i czuć, że cera jest po prostu dobrze nawilżona. Polecam.

bardzo dobry produkt

Bardzo dobry produkt. Szybko się wchłania, nawilża skórę i sprawia, że wygląda na zdrową i odżywioną. Sprawdza się idealnie jako krem pod makijaż. Polecam.