Cetaphil, Gentle Skin Cleanser (Łagodna emulsja do mycia)

Cetaphil, Gentle Skin Cleanser

Cena już od 39,19 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Cetaphil emulsja - do specjalnej pielęgnacji nadwrażliwej i delikatnej skóry twarzy. Oczyszcza i odświeża skórę twarzy. To delikatna, nie dająca podrażnień emulsja, zawierająca wyłącznie niedrażniące składniki. Eliminuje konieczność użycia wody i mydła do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Skóra pozostaje czysta, świeża i bez podrażnień.
Szczególnie polecany w przypadku:
- skóry nadwrażliwej
- skóry z trądzikiem
- skóry przed i po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych
- skóry suchej i skłonnej do alegrii i wyprysków
- demakijażu twarzy.

• Aqua,
  • Cetylalcohol,
  • Propylene Glycol,
  • Butylparaben,
  • Methylparaben,
  • P ropylparaben,
  • Sodium laurylsulfate,
  • Stearyl Alcohol (28.03.2008)

Napisanych recenzji: 12

Świetny!

Przez kilka lat miałam problem z trądzikiem. Moja cera była tłusta, miałam problem z zaskórnikami i zatkanymi porami. Jako nastolatka nie umiałam dokładnie określić potrzeb swojej skóry i każdy żel jakim myłam twarz bardzo mnie podrażniał - po myciu byłam czerwona jak burak. Teraz wiem, że moja cera jest wrażliwa i potrzebuje czegoś delikatnego. Idealnym rozwiązaniem jest Cetaphil.

Używam go wieczorem do mycia twarzy bez wody (warszawska woda mi nie służy). Do zmywania makijażu dość dużo trzeba go zużyć, zwłaszcza jeśli mam mocniejszy, średnio również radzi sobie z tuszem i to jest jego mały minus, za który odejmuję pół gwiazdki. Zazwyczaj muszę zużyć kilka płatków kosmetycznych, dopóki cera nie zostanie dokładnie oczyszczona. Mimo, że wieczorny demakijaż zajmuje trochę więcej czasu, niż być może przy użyciu lepszych płynów micelarnych, moja twarz przede wszystkim nie jest podrażniona. Rano przecieram również twarz, aby przygotować skórę do nałożenia kremu i makijażu. Cetaphil:
- nie podrażnia,
- nawilża,
- dobrze oczyszcza,
- jest doskonałym preparatem do oczyszczania twarzy w kuracji retinoidami,
- nie zapycha,
- łagodzi podrażnienia.

Bardzo mi pomógł w walce z trądzikiem, moja skóra się uspokoiła. Mimo, że na ogół nie myję twarzy wodą, moja skóra jest doskonale oczyszczona i nie pojawiają się przez to niedoskonałości.

Poza tym jest wydajny - mimo, że dziennie zużywam go w nieco większej ilości do wieczornego demakijażu, starcza na kilka miesięcy. Jest dostępny w każdej aptece. Jest dość drogi, jednak absolutnie wart swojej ceny i opłacalny. Wydatek 40 zł na dobry produkt raz na kilka miesięcy z pewnością jest korzystniejszy niż kupowanie byle czego w drogerii co miesiąc.
Warto zainwestować w porządny produkt do najważniejszej części pielęgnacji - oczyszczania.

Szczególnie polecam osobom, które mają trądzik i są w trakcie leczenia.

Używam tego produktu od: kilka lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka standardowych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1140876].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Na miarę Biodermy

Uwielbiam ten produkt za swoją delikatną formułę. Uzywam go już bardzo długo. Na początku palcami nakładałam emulsję na twarz i kolistymi ruchami zmywałam wszystko, następnie spłukiwałam wodą. Taka metoda satysfakcjonowała mnie. Teraz, gdy kuracja przeciwtrądzikowa sprawiła, że moja skóra jest mega sucha ograniczyłam stosowanie wody, bo dodatkowo ją podrażniała. Nakładam emulsję na wacik rozdarty na pół (ekonomicznie xd) i przykładam do skóry. Jej stan diametralnie się poprawił, jest bardziej elastyczna i nawilżona. Polecam wszystkim przetestowanie tej emulsji, jeśli macie wrażliwą skórę, bądź po prostu szukacie dobrego produktu do zmywania makijażu, który nie podrażni nawet oczu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1103541].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

ukochany zmywacz do makijażu

+nie podrażnia
+lekko nawilża
+nie uczula
+wydajny
+zmywa z łatwością cały makijaż
+nie zapycha
Podsumowując, używając go od 6 lat moge śmiało stwierdzić że jest to najlepszy produkt dla mojej cery :D

Ilość zużytych opakowań: około 8/9 pełnych opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1091226].usefull || 0 }}% pomocna.

Make up no make up H&M

Najlepszy!

Mojej bardzo wrażliwej i suchej skórze "przytrafił" się trądzik dorosłych. Dermatolog polecił mi Cetaphil i tak trafiłam na ten produkt, bez którego nie wyobrażam już sobie codziennej pielęgnacji twarzy - próbowałam przerzucić się na coś bardziej niskobudżetowego, ale trwało to tylko chwilę, prawie od razu wróciłam do sprawdzonej emulsji.
Emulsja zaczęła łagodzić moją rozognioną skórę już od pierwszych dni używania i w połączeniu z Cetaphilem Dermoprotektorem stanowi bazę mojej codziennej pielęgnacji :)

PLUSY:
- wydajny
- łagodzi podrażnienia i w żadnym razie nie powoduje nowych
- jest niesamowicie delikatny dla bardzo wrażliwej skóry
- nie wysusza
- zmywa makijaż - co prawda nie wiem jak radzi sobie z wodoodpornymi produktami do oczu, ale używam sporadycznie, a jeśli już, to zmywam płynem dwufazowym z Ziaji

MINUSY:
Brak! Początkowo (po przestawieniu się z żeli do mycia twarzy za ~15 zł) przerażała mnie cena produktu, jednak właściwości, działanie, to, że Cetaphil jest moim absoultnym pewniakiem oraz korzystanie z promocji (w Hebe często można dostać za 30 zł) sprawiły, że zmieniłam nastawienie do kwestii kwoty ;-)

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1064181].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 14

Strzał w 10!

Poleciła mi tą emulsję kilka lat temu koleżanka farmaceutka , za co jej bardzo dziękowałam nie raz :)

Moja cera tłusta, skłonna do wyprysków.

Emulsji używam przede wszystkim do demakijażu, tak też mi poleciła Asia ( wspomniana wcześniej ).

Emulsja idealnie zmywa puder, tusz do rzęs, cienie do powiek i wszystko inne co trzeba.

Nie używam żadnych innych mleczek do demakijażu.
To jest mój strzał w dziesiątkę od około 3 lat i sądzę, że na wiele lat pozostanie.

Zużywa się go bardzo mało, jego konsystencja jest dość tłusta i dobrze rozprowadza się po twarzy, więc naprawdę nie trzeba go wiele.

Największe PLUSY dla niego przede wszystkim za to, że zmywa makijaż przy czym chroni i pielęgnuje skórę.

Na dodatek cena też nie jest jakoś mega duża, koszt w aptece około 50zł.

Polecam ten produkt naprawdę WSZYSTKIM!!

Używam tego produktu od: PONAD 3 LAT
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044782].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Mój KWC!

Na emulsję Cetaphil trafiłam przypadkiem, przeczytałam recenzję, skusiłam się i... NIE ŻAŁUJĘ!

Dla mnie emulsja ma same plusy:
+ przede wszystkim nie uczula (a jestem bardzo podatna na alergię)
+ świetnie oczyszcza skórę, zmywa makijaż
+ ma działanie lecznicze (złagodziła stany zapalne na mojej skórze, skóra była ładniejsza już na drugi dzień po pierwszym użyciu)
+ nie zatyka porów
+ ma neutralny zapach
+ jest wydajny
+ cena w porównaniu do jakości jest na prawdę nie wielka

Emulsję zmywam bez użycia wody. Nadmiar ściągam płatkiem kosmetycznym i przecieram twarz płynem micelarnym hydrabio z biodermy. Później nakładam krem- skinoren, który jest kolejnym moim KWC.
Dziewczynom z trądzikiem polecam takie oczyszczanie skóry. Stosuje to dopiero 2 tygodnie a efekty są powalające. POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 1/5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037668].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 104

Uff, po problemie!

Każda z nas chyba potwierdzi, że emulsja micelarna Cethaphil to niewątpliwy hit. Ma niesamowite atuty, które pomagają poradzić sobie z problemową skórą, szczególnie osób młodych, borykających się z rozkapryszoną cerą.

Jako posiadaczka cery mieszanej, nie wiedziałam, co mam zrobić - jak nawilżać policzki, które przesuszały się od kosmetyków, stosowanych przeze mnie przez przetłuszczający się naskórek w strefie T.

Na pomoc przyszła mi pani dermatolog, która wręczyła mi maleńką próbeczkę z tym zbawiennym płynem.
Już po kilku razach stosowania moja skóra odżyła. Jakie plucy zauważyłam?
+ nawilżona skóra
+ nie podrażnia ( muszę dodać, że skóra na mojej twarzy jest dość problematyczna, czerwieni się i piecze )
+ nie powoduje uczucia lepkości czy dyskomfortu podczas stosowania
+ idealnie zmywa makijaż bez efektu szczypiących oczu
+ jest bezpieczny pod względem składu chemicznego
+ polecany jest kobietom po zabiegach kosmetycznych
+ nie powoduje przetłuszczania skóry
+ bardzo wydajny
+ przystęna cena jak na tak ciekawy produkt :)
+ poręczne opakowanie
+ lekka konsystencja
+ oczyszcza z wszelkich zanieczyszczeń i chroni skórę.
Czego chcieć więcej? Dzięki temu preparatowi cieszę się ładną cerą. Nie muszę już inwestować w toniki, kremy na dzień/noc, nawilżające, oczyszczające pianki, itp. Wszystko mam w jednym produkcje. Oszczędność nerwów, czasu i pieniędzy.
Polecam! :)

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030770].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawsze niezawodny.

Zacznę od tego że mam skórę mieszaną skłonną do trądziku szczególnie podczas miesiączki. Próbowałam wiele kosmetyków przeciwtrądzikowych ale zawsze wracam z utęsknieniem do niego. Mycie buzi tym kosmetykiem jest cudowne :) Moja skóra staje się gładka a zmiany trądzikowe znikają szybciej. Zdecydowanie polecam !

Używam tego produktu od: Kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Multum :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029180].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry.

Świetnie radzi sobie ze skórą problemową. Znakomicie oczyszcza, nie podrażnia, nie zapycha. Jest przy tym niesamowicie wydajny. Nie wiem jak sprawdza się w roli produktu do demakijażu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018371].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Świetny

Nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez tej emulsji. Zmywam nią makijaż wieczorem, a rano oczyszczam twarz. Próby zmiany preparatu na inny, kończyły sie podrażnieniami. Zawsze do niego wracam.
POLECAM!!!
Jedyny minus jest taki, że ciężko zmyć nią makijaż wodoodporny.
Plusów jest zdecydowanie więcej, polecam szczególnie tym z problematyczną cerą.

Ilość zużytych opakowań: Trudno policzyć.....Około 30

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015591].usefull || 0 }}% pomocna.