Bamboo Marrow Mask (Maska z bambusem do włosów suchych i po zabiegach)

Bamboo Marrow Mask (Maska z bambusem do włosów suchych i po zabiegach)

Pojemność 1 000 ml

Silnie regenerująca, profesjonalna maska do włosów z wyciągiem z bambusa. Odżywia, wygładza, nadaje połysk i sprężystość włosom zniszczonym i przesuszonym po zabiegach fryzjerskich.

SUPER

Sprawdził się w 100%. Włosy są po nim miękkie i nabrały objętości, poza tym zregenerował mi końcówki. Polecam z czystym sumieniem. Ponad to cena nie jest zbyt wysoka no a produkt rewelacyjny.Używam tego produktu od: 01.04.2010

Robią w bambusa

1000 mililitrów tej maseczki kosztuje w skepie fryzjerskim 30 zł więc jak łatwo przeliczyć takie standardowe opakowanie to koszt rzędu 7,50 zł. Tanio. Tylko czy warto? Maska jest raczej słaba w działaniu, żadnych cudów nie czyni, jest jak zwykły balsam do włosów ( i taką ma konsystencję), kupiony w drogerii a nie w sklepie z profesjonalnymi produktami. Pomaga rozczesywać włosy, sprawia, że są miękkie ( wręcz jak u dziecka-tego akurat nie lubię :() I tyle. Maseczka przyjemnie pachnie, ale też nie nadzwyczajnie, już się spotkałam z podobnym zapachem w masce Welli.
Może trochę za krótko używam? Może takie wielgachne opakowanie jest po to żeby je całe zużyć i dopiero podziwiać efekty? :) Hmm, w takim razie kuracja jeszcze trochę potrwa.

Zużycie: jakieś 150 ml z 1000.