Lumene, Happy Reds

Lumene, Happy Reds

Pojemność 4,5 g

Niezwykle soczysta, błyszcząca radosnymi kolorami pomadka do ust. Nawilża, zmiękcza i wygładza dzięki zawartości olejku z nasion żurawiny skandynawskiej i wosków roślinnych. Została opracowana specjalnie z myślą o północnym klimacie, charakteryzującym się dużymi różnicami temperatur, w którym usta narażone są na trudne warunki.

• CI 77492,
  • Cl 77499/Iron Oxides; Cl 77742/Manganese Violet; Cl 77891/Titanium Dioxide; Cl 42090/FD&C Blue 1 Al Lake; Cl 45410/D&C Red 27 Al Lake; Cl 15850/D&C Red 6,
  • D&C Red 7,
  • D&C Red 6 Ba Lake; Cl 15985/FD&C Yellow 6 Al Lake; Cl 19140/FD&C Yellow 5 Al Lake]

Dla mnie b.dobra

Uzywam koloru wisniowego. Bardzo lubie te pomadke, bo dobre nawilza, kolor jest nasycony, utrzymuje sie ok 3-4 godziny ( picie wytrzyma , ale jedzenie juz nie). Kupuje ja regularnie ze wzgledu na kolor. Mam do niej ulatwiony dostep ze wzgledu na zamieszkanie. Polecam

Używam tego produktu od:dawno
Ilość zużytych opakowań:ok 5

super

uwielbiam te szminka, mam 406 - naturalny kolor ust, podoba mi sie w tej szmince WSZYSTKO, zapach/ a wlasc. brak heheh/ ze nie uczula, ze usta wygladaja naturalnie, trwalosc srednia - ale nikt nie jest doskonaly, ma jedna powazna wade- NIGDZIE NIE MOGE JEJ DOSTAC

Używam tego produktu od:5 LAT
Ilość zużytych opakowań:kilka

Fajna, pomadko-błyszczyk

Mam kolor 02-malinowo czerwony. Ciężko mi dobrać czerwoną szminkę, bo zwykle wszystkie są za ciemne i wyglądam wulgarnie, a te jasne wpadają w ceglasty i zęby są żółte.Ta ma idealny kolor, lekko transparentny, bardzo owocowy i naturalny.Szminka jest bardzo lekka, nie czuć jej na ustach.Ma super owocowy, naturalny i przyjemny zapach i smak.Wspaniale nawilża.Daje efekt smakowicie błyszczących ust.Jedyny minus to ten, że nie jest zbyt trwała,ale myślę, że po nałożeniu jej na dobrze "zagruntowane" usta(podkład, puder,konturówka,szminka) będzie dużo lepiej.Polecam na wiosnę i lato oraz fankom błyszczyków.

Używam tego produktu od:roku

Manicure - velvet nails

Trwała

Mam kolo taki jakby malinowy jest super! Bardzo trwała szminka. Ma takie małe kryształki, które dodają blask ustom. Nie trzeba wiele razy "jeździć" po ustach aby nadała kolor. Polecam;)

Używam tego produktu od:3 mieś.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

tak!

nie wiem czemu mojej recenzji tu nie ma wiec nie będę się znowu rozpisywać!

212-bordo

nie ma wad,tylko opakowanie trochę szybko mi się rozpada ;)
zapach,smak i trwałość+++
nawilżenie +

cena bardzo konkurencyjna(poprzednia na wyprzedaży za 5zł,teraz ok 25zł,ale warto!)

stosuję zamiennie z Isadorą-są bardzo podobne,tylko ta połowę tańsza ;)

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

cudo!!!!!

Kupiłam dzisiaj bo byla promocja w naturach i upolowałam za 5 złoty chyba ten sam kolor co przedmówczyni.
mnie najbardziej pasuje super nawilżenie, nazwałabym tą pomadkę soft sensations-takie są moje odczucia.
usta cudownie wypielęgnowane od razu po użyciu, coswspaniałego-polecam wszystkim:)

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

cudne cieliste usta nr.109

kupiłam tę szmiknę po przeczytaniu watku o cielistych ustach na Wizażystce, oczywiście poszłam jej szukać, w mojej mieścinie jest Natura, jednak otworzyli ją w czasie kiedy trwałą już wyprzedaż Lumene, tak więc nie sprowadzali kosmetyków tej firmy do mojego miasta, jednak szukając po innych drogeriach upolowałam nr. 109, za 25zł, a w prmocji w Naturach sa po 9zł, ale mniejsza o to, w chwili zakupu nie byłam tego świadoma
szminka daje efekt łądnych cielistych ust, trzeba jednak pamiętać o systematycznej pielęgnacji, nawilżaniu, peelingach ust, bo potrafi podreślać suche skórki, ale można to jej wybaczyć.
Nie ma mocno chemicznego zapachu i smaku, ma ładne opakowanie, nie zjada się jakoś bardzo szybko, jestem z niej bardzo zadowlona :)
polecam :)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Ma mocny, owocowy zapach.

Zobaczyłam w sklepie te pomadki z 8.99 no i na jedną się skusiłam. Mam numer 600, naprawdę delikatny róż z domieszką beżu, jak już niżej napisano :)
Pomadka jest fajna, miękka o bardzo owocowym zapachu, który dla mnie jest po prostu super! Nie wysusza ust a co do trwałości to trudno mi powiedzieć, bo ja naprawdę WSZYSTKO z ust szybko zjadam :)
Pewnie kupię inne kolorki.

Używam tego produktu od: kilku dni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Fantastyczna paleta:)

Bardzo lubię kupować kosmetyki Lumene, jeszcze się na nich (odpukać!) nie zawiodłam.
Mam na stanie 2 szminki z serii Happy Reds:
- 109- jasnobeżową, satynową, bez drobinek, idealną do makijażu wymagającego cielistych ust
- 600- opalizującą, beżowo-różową, półtransparentną, z bardzo drobno zmielonymi drobinkami

Obie dają przepiękny efekt na ustach; do tego ślicznie pachną , świetnie się rozprowadzają, nie wychodzą poza kontur, równomiernie zjadają, delikatnie nawilżają i nie zjadają.O.;)

Trwałość jest średnia jak na szminkę, pomadki trzymają się jakieś 2-3 godziny bez poprawek (ale ja szybko zjadam wszystkie mazidła do ust!). Odejmuję gwiazdkę za opakowanie- piękne, ale niepraktyczne, nakładka potrafi odpaść w najmniej oczekiwanym momencie.Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:dwa w trakcie

Piękne kolorki.

Mam numer 210. Kolorek jest piękny, soczysty i lekko metaliczny. Naprawdę super wygląda na ustach, nadaje sie na impreze, gdyż jest bardzo intensywny. Pomadka nie wysusza ust, wrecz przeciwnie - nawilża je. Jedyne co mnie drażni w tym kosmetyku, to strasznie mocny zapach. Używam tego produktu od:kilku miesięcy

ahhh... :)

mam prześliczny kolorek nr 200 :0 taki baly róz :d sama szmineczka na ustach wyglada ciekawie, jednak ja zawsze nakładam na nią błyszczyk i doopiero wtedy efekt mnie powala :d sama szmineczka jest miękka, wydajna i ma fajny zapach :D

Używam tego produktu od: hmmm gdzieś z 4 miechy
Ilość zużytych opakowań: dopiero 1/3 zużyta :D:D

Jedna z ulubionych

To moja druga pomadka Lumene i druga z której jestem zadowolona.Mam nr 111-Bubbles,zgaszony,dość ciemny róż z ledwie dostrzegalnymi drobineczkami złota.Jest miękka,dość tłusta.Nie da się nałożyć jej za dużo,gdyż bez względu na ilość warstw wygląda naturalnie.Minusem jest mała trwałość,ale to jedyny mankament.