Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Vis Plantis, Basil Element, Maska wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów

Vis Plantis, Basil Element, Maska wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów

Maska wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów Bazylia + Argan
Raz na jakiś czas przygotuj dla swojej skóry głowy i włosów pielęgnacje bardziej skoncentrowanym kosmetykiem z linii Basil Element.

Ocimum Basilicum Element to naturalny, ekologiczny ekstrakt pozyskiwany z bazylii, na drodze nowatorskiej metody biotechnologicznej stosowanej do tej pory głównie w farmacji. Badania kliniczne wykazały, że ekstrakt z bazylii zmniejsza wypadanie włosów u kobiet i mężczyzn cierpiących na łysienie androgeniczne, wzmacnia i odmładza struktury skóry głowy, opóźnia utratę włosów i zagęszcza je.

Olejek arganowy przenikając w głąb włosa, zamyka łuski włosowe, przeciwdziałając rozdwajaniu końcówek. Otulając włos od zewnątrz wygładza powierzchnię włosa i zatrzymuje wilgoć przez długi czas, co zwiększa miękkość i elastyczność włosów.

Vis Plantis Basil Element Maska wzmacniająca przeciw wypadaniu

Maska zamknięta w poręcznym pudełku.
Zapach ziołowy i całkiem przyjemny.
Konsystencja odpowiedniej gęstości nie spływająca z włosów.
Włosy doskonale się rozczesują.
Poprawa wyglądu włosów jest znacząca.
Są puszyste lecz nie puszące się, gładkie i delikatne w dotyku.
Od razu widać, że są zdrowsze gdyż mają piękny połysk.
Nie obciąża włosów.
Po ok 2 tygodniach zauważyłam zmniejszenie ilości włosów na szczotce jednak stosowałam całą serię.

Bardzo dobra maska

Zużyłam jedno opakowanie więc nie napisze nic o tym, że nagle włosy przestały wypadać. Konsystencja fajna nie za lekka i nie za ciężka. Ładnie się rozprowadza, zapach jak dla mnie troszkę za intensywny ale da się przeżyć. Przy zbyt częstym używaniu zbyt obciąża włosy. Nie wolno długo trzymać na głowie gdyż skóra zaczyna się przetłuszczać. Jednym słowem fajna ale z umiarem.

Bardzo dobra

Jedna z ciekawszych masek, jakie miałam ostatnimi czasy okazję używać. Średnio gęsta konsystencja umożliwia łatwą aplikację - kosmetyk nie spływa z włosów ani ich nie oblepia. Zapach roślinny, niezbyt intensywny.

Po użyciu włosy są wyraźnie wygładzone, śliskie i sypkie - maska ich nie obciąża, ale widocznie poprawia ich wygląd. Czy ma wpływ na wypadanie - trudno powiedzieć, osobiście wątpię, ale niewątpliwie włosy wyglądają dzięki niej na mocniejsze i zdrowsze.

Agata z redakcji Wizaz.pl

Jak zamaskować siwe włosy

Basil Element, Maska wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów

Jak każda kobieta lubię mieć zadbane włosy. Miękkie, połyskujące i wyglądające zdrowo. Pełno jest produktów, które wmawiają nam swoje działanie poprzez astronomiczną kwotę i niby naturalny skład, a po dokładnej analizie okazuje się, że to kompletne, dno... Nie zliczę ile takich produktów kurzy się w mojej łazience, które miały okazać się hitem, a po prostu były kitem... Dostałam próbkę maski od Basil Element i pierwsze co zrobiłam - przetestowałam! Jak na próbkę jednorazową produktu było bardzo dużo, bez problemu cała maska pokryła moje długie dość gęste włosy. Użyłam jej wedłóg zaleceń - na pierwszy rzut spodobał mi się bardzo zapach, bardzo oryginalny :) Zrobiłam sobie "spa" poprzez użycie szamponu, odżywki, następnie maski oraz mleczka wzmacniającego - efekt jest fenomenalny! Polecam gorąco maskę oraz całą serię :)

hmm

Do przetestowania namówiła mnie ekspedientka, skusiłam się. Maska ładnie pachnie, bardzo ziołowo, konsystencja nie za rzadka, nie za gęsta. Opakowanie by mogło być bardziej wygodne. Niestety, po nawet dokładnym, wręcz bardzo dokładnym, spłukaniu włosów - po wysuszeniu ich - włosy były bardzo oklapnięte, tłuste. Jedyny plus - włosy miękkie, jedwabiste. Co do '' Maska wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów '' u mnie się to średnio sprawdziło, włosy wręcz jeszcze bardziej wypadały.

Rewelka :)

Dawno żadna maska do włosów nie zaskoczyła nie tak pozytywnie. Ale po kolei.

Konsystencja - średnio gęsta, ale nie spływa - można swobodnie wetrzeć maskę we włosy i zostawić na kilka minut, żeby sobie podziałała. Zapach lekko ziołowy, ale przyjemny - nie zostaje na włosach.

Działanie? Jak dla mnie olbrzymie zaskoczenie - na plus. Po pierwszej aplikacji (po której w sumie niczego sobie nie obiecywałam) nie mogłam uwierzyć - moje włosy były śliskie i miękkie, jak sierść mojego kota (bardzo zadbanego, żeby nie było wątpliwości ;) ). Na początku myślałam, że może to efekt uboczny jakiejś kombinacji kosmetycznej (regularnie zmieniam szampony i odżywki, w sumie niemal przy każdym myciu), ale przy kolejnym stosowaniu było to samo - super wygładzone, lśniące włosy. Przy moich długich, prostych pasmach to wprost efekt wymarzony.

Na pewno zagości u mnie na dłużej i polecam innym - warto dać szansę :)

Duze oczekiwania, mizerny efekt

Niestety, przecietniak. Czuje jak wszystkie skladniki odżywcze oblepiają mi włosy, zamiast wchłaniać sie do srodka. Przyjemny zapach, konsystencja dość rzadka jak na maskę, jednak mój aloesowy hit z Natur Vital także ma dość rzadką konsystencje. Stosuje całą serie, obietnica zatrzymania włosów na głowie raczej zgubna. Strasznie obciąża. Wlosy są klapnięte i ulizane. Odradzam

Świetna Nowość od Vis Plantis

maska to absolutny HIT tej serii, bardzo wydajna i ma obłędnie świeży zapach, polecam całą serię, włosy są cudnie miękkie, lśniące i pachnące, spróbowałam i będę do niej wracać, kupiłam w Hebe, czekam aż będzie w Rossmannie.