Vis Plantis, Basil Element, Maska wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów

Vis Plantis, Basil Element, Maska wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów

Maska wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów Bazylia + Argan
Raz na jakiś czas przygotuj dla swojej skóry głowy i włosów pielęgnacje bardziej skoncentrowanym kosmetykiem z linii Basil Element.
Ocimum Basilicum Element to naturalny, ekologiczny ekstrakt pozyskiwany z bazylii, na drodze nowatorskiej metody biotechnologicznej stosowanej do tej pory głównie w farmacji. Badania kliniczne wykazały, że ekstrakt z bazylii zmniejsza wypadanie włosów u kobiet i mężczyzn cierpiących na łysienie androgeniczne, wzmacnia i odmładza struktury skóry głowy, opóźnia utratę włosów i zagęszcza je.
Olejek arganowy przenikając w głąb włosa, zamyka łuski włosowe, przeciwdziałając rozdwajaniu końcówek. Otulając włos od zewnątrz wygładza powierzchnię włosa i zatrzymuje wilgoć przez długi czas, co zwiększa miękkość i elastyczność włosów.

polecam

Maska bardzo fajnie nawilża i odżywia włosy. Sprawia, że są one miękkie w dotyku i gładkie. Włosy są odżywione, ale nie obciążone. Zauważyłam, że dzięki serii Basil Element zdecydowanie mniej pozostaje na szczotce po rozczesaniu, a o to przecież chodzi.

Na skórę głowy tak, na włosy nie.

Dla skóry głowy: nie obciąża włosów, łagodzi podrażnienia i nawilża skórę głowy. Wzmacnia włosy przy cebulce, ale trudno powiedzieć czy ogranicza wypadanie.
Dla włosów: jest zbyt słaba i rzadka w konsystencji. Nie usuwa problemu plątania czy niedostatniego nawilżenia.

Maska godna polecenia!

Maska idealnie się u mnie sprawdza. Mam problem ze swędzeniem skóry głowy, wypadaniem i osłabieniem włosów. Maska ta wzmacnia je, nawilża i odżywia, a co ważniejsze stosowana na skórę głowy sprawia, że problemy z którymi się borykam znikają. Maska ma naturalny ziołowy zapach dzięki bazylii, co mi osobiście się podoba. Ma średni gęstą konsystencję, która nie spływa i nie obciąża włosów.

Ulubieniec!

Wzmocnione i nawilżone włosy, a także pobudzony porost włosów. Po miesięcznej kuracji Basil Element moje włosy są dłuższe o ponad 4 cm, wypadanie włosów zostało w 80% zachamowane, uporałam się z suchością włosów oraz mam wysyp babyhair oraz małych "antenek" na całej głowie. Po miesiącu stosowania całej seri, jestem zachwycona skutecznością. Będę kontynuować przez następne 2 miesiące, a potem zobaczymy. Maska zdecydowanie jest istotnym elementem całej serii :)

Pięknie wzmacnia włosy

Maska naprawde działa wzmacniająco na włosy. Zauważyłam ich coraz mniej na szczotce. Dodatkowo produkt pięknie pachnie. Jedyne co to może troszkę obciążać włosy, jeśli maja ku temu skłonność.

Przyjemna, nawilżająca maska

Z pewnością mogę stwierdzić, że maska spełnia swoje zadanie - odżywia włosy, nawilża je, pozostawia pełne blasku ;) Ma przyjemny zapach, wygodne opakowanie.
Razem z całą linią kosmetyków Basil Element nadaje włosom zdrowego wyglądu.

Seria kosmetyków Basil Element bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Od czasu kiedy je stosuję moje włosy naprawdę odzyskały blask. Są błyszczące, miękkie, przestały wypadać i co najważniejsze rosną jak szalone. Kosmetyki mają delikatny i przyjemny zapach. Nie obciążają włosów.

Używa produktu od: próbka

Dociążenie bez obciążenia

Maska idealnie sprawdziła się na moich skłonnych do przetłuszczania włosach. Świetnie dociąża je bez obawy o obciążenie i "przyklap" u nasady. Wydaje mi się że to ona jest winowajczynią mojego wysypu baby hair oraz zmniejszonego wypadania włosów. Maska ma przyjemną konsystencję oraz opakowanie typowe dla takich produktów.

Dobra maska, ale bez szału :)

Jestem w trakcie używania pierwszego opakowania, więc póki co, nie jestem w stanie określić, czy maska przeciwdziała wypadaniu włosów. Zauważyłam za to, że po zastosowaniu maski włosy są bardziej miękkie i sprawiają wrażenie odżywionych. Maska łatwo się rozprowadza, ale mam wrażenie, że trochę szybko jej ubywa. Ładnie pachnie. Ogólnie mi odpowiada, ale nie zrobiła na mnie tak wielkiego wrażenia, jak pozostałe kosmetyki z serii Basil Element.

Rewelacja

Bałam się obciązaenia, gdyż mam proste i bardzo gęste włosy. Gdy coś je obciąża to to widac. Tu włosy sią pieknie nawilżone, puszyste ale pod kontrolą, ładnie się ukłdają. To moja ulubiona maska.

Zakochałam sie !

Maska jest moim numer 1 :D Uwielbiam maski do włosów i ta zrobiła na mnie największe wrażenie :)
Maska bardzo dobrze rozprowadza sie na włosach . Generalnie nie miałam z nią wiekszych problemów- w sumie żadnych :D
Sprawiła , że moje włosy stały sie miękkie w dotyku , wzmocnione a co za tym idzie - wypada ich coraz mniej :) Zapach również bardzo przyjemny :)Plusem jest również to, że maska jest bardzo wydajna- zużyłam niecałe pół opakowania .

Basil Element Peeling

Dzięki Peeling od Basil Element mój problem z łupieżem odszedł i nie powrócił. Stosowałam różnych kosmetyków aby się go pozbyć, ale dopiero Basil Element podołał zadaniu i pozbył się go w 100%
Zostaję z Basil Element na zawsze.