Natural Finish Foundation

Natural Finish Foundation

Trwały podkład o delikatnie matowym wykończeniu. Odpowiedni dla każdego rodzaju cery.
Innowacyjna, delikatnie kremowa konsystencja zapewnia dobre, równomierne krycie.
Zawiera specjalne pigmenty, jedwabne proteiny oraz cukry zatrzymujące wilgoć w skórze.
Trwałe, lekko matowe wykończenie.
Zawiera filtr słoneczny SPF 6.
Nie zawiera olejków mineralnych.
Testy kliniczne udowodniły, że po nałożeniu tego podkładu błyszczenie cery zostało zredukowane o 74% (w ciągu 8 godzin).

finish tak, natural nie

Nie wiem...nie lubie tego podkladu. Czytam tu, ze bardzo matuje, mnie nie matuje w ogole, jak kazdy inny podklad nawilzajacy. Mimo tresciwej, pudrowej konsystencji slabo kryje. Rozprowadza sie dobrze. Najbardziej nie odpowiada mi w nim to, ze moja twarz wyglada po nim na zmeczona i niesamowicie wlazi w kazda bruzde mimiczna.

Używam tego produktu od:pare razy
Ilość zużytych opakowań:miniaturka

dobry

Jakiś czas temu zostałam obdarowana 2 mini tubeczkami tego podkładu. Co do podkładów jestem wymagająca i ostrożna - od jakiegoś czasu staram się nie mieć więcej niż 1 podkładu pełnowymiarowego na stanie. Za to z chęcią próbuje nowych w poszukiwaniu ideałów ;)
Ten podkład wyjątkowo mi się spodobał. Jest delikatny, nie tworzy na buzi maski jednak jest w stanie ukryć drobne niedoskonałości. Ładnie się stapia z cerą, nie wałkuje się. Jest lekki, pozostawia twarz delikatnie zmatowioną. Nie jest to "płaski" mat, raczej taki świetlisty. Nie zapycha ani nie daje uczucia ciężkości. Polecam i być może w przyszłości skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2 mini tubeczki

Trudny. 3 i pół *

Konia z rzędem temu, komu uda się "z marszu" równomiernie nałożyć ten podkład. Nie jest bardzo gęsty, jednak ma w sobie coś co sprawia, że jego aplikacja to ciężka praca. Ja po pierwszej pospiesznej próbie zdecydowałam, że będę go stosować tylko wtedy, gdy będę mogła poświęcić na makijaż naprawdę sporo czasu.

Wysiłek się opłaca, bo rezultat końcowy jest naprawdę przyjemny: buzia nieco optycznie wygładzona, z wykończeniem... jakby to określić... satynowym? Stosunkowo dobre krycie łączy się tu z jakimś delikatnym efektem niby-rozświetlenia. Jednak uwaga! Efekt ten znika w przypadku zastosowania sypkiego pudru i wtedy całość traci na uroku. Jeśli chodzi o trwałość na mojej twarzy, plasuje się gdzieś w górnej strefie stanów średnich.

Generalnie warto ten podkład wypróbować, bo nieoczekiwanie może bardzo przypaść do gustu. Jednak niewprawnym lub niecierpliwym Pudernicom może przynieść więcej szkody niż pożytku jeśli chodzi o estetykę.