Delikatny balsam nawilżający waniliowo-brzoskwiniowy

Delikatny balsam nawilżający waniliowo-brzoskwiniowy

Delikatny balsam pachnie wanilią i brzoskwinią.
Wyjątkowo dba o doskonałą pielęgnację skóry, dzięki bogatemu zestawowi składników. Ekstrakt z miodu, sok z cytryny, witamina E i Glucam sprawią, że skóra będzie nawilżona, miękka, delikatna i gładka.

Cena: 11,5 zł / 200 ml

delikatny

Ładna tuba, uwielbiam ten zapach i zebym nie tylko ja ale i moj TZ mial z tego jakas frajde zawsze nakladalam na noc na szyke i kark :). Nawilzenie trwa ok 12 godzin, zapach ulatnia sie dosc szybko. Konsystencja w sam raz i wydajnosc w sam raz (nie zdazyl sie jeszcze znudzic)

Używam tego produktu od:3 miesiacy

ot, balsamik

Zgadzam się w 100 % z opiniami poprzedniczek. Zaskoczona byłam bardzo średniawą jakością tego produktu - lekka konsystencja, mało wydajna, za szybko się wchłania, lekko nawilża, lekko uelastycznia, zapach (lekki i przyjemny) szybko sie ulatnia.
Ładne i praktyczne opakowanie z bardzo przeciętną zawartością - nic więcej.

Takie nic, absolutnie zbędne.

Nie oceniaj po okładce...

Balsam otrzymałam w prezencie, w uroczo zapakowanym zestawie upominkowym, wraz z żelem pod prysznic. Kosmetyk zamknięty w tubie, przypominającej i przynoszącej na myśl wspomnienie fantastycznego balsamu Victoria's Secret, zrobił na mnie miłe, estetyczne wrażenia. Niestety, sam kosmetyk ciut roczarowuje. Owszem- posiada leciutką, łatwo wchłanialną konsystencję, miły, ciepły zapach, ale cała przyjemność jest bardzo ulotna.
Nie zauwazyłam także ponadprzecietnych walorów pielęgnacyjnych- owszem, troszkę nawilża, troszkę uelastycznia, ale z pewnością nie odpowie na potrzeby wymagającej skóry.
Przyjemny, zamknięty w ładnej, higienicznej formie kosmetyk, który bardziej stosować można bardziej ku przyjemności niż skutecznemu, pielęgnacyjnemu działaniu.

Ilość zużytych opakowań: 1 tuba

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Przeciętny aż do bólu...

Niedrogi,całkiem ładnie pachnie,a co ważne zapach szybko siĘ ulatnia,co nie przeszkadza mi absolutnie, bo nie kłóci sie z perfumami.Miłe dla oka opakowanie a na dodatek całkiem wydajny.Dość szybko się wchłania.Ale co do skuteczności,to pozostawia wiele do życzenia :( Po nałożeniu jest poczucie wygładzenia i nawilżenia skóry ale mija to bardzo szybko. Generalnie,chyba powinno sie go aplikować co 4-5 godzin, żeby ten efekt utrzymać.Nie poprawia kondycji skóry,szczególnie w tych miejscach,gdzie zazwyczaj jest ona sucha (tj. łokcie czy kolana) Reasumując: JEST WIELE LEPSZYCH.

Lekki

Mam wrazenie, ze pani dr Eris ostatnio stawia bardziej na jakosc niz na ilosc- na rynku pojawiaja sie coraz to nowe produkty, niestety kazdy kolejny troche gorszy od poprzedniego. Mam nadzieje, ze ta "tendencja znizkowa" jest chwilowa i przypadkowa :)
Balsam wlasciwie zly nie jest. Ot takie sobie mazidelko, ktore krzywdy nie zrobi, ale zadnych rewelacyjnych efektow nie mozna po nim oczekiwac. Poprawnie nawilza, ale jesli ktos ma sucha skore, to nie polecam- jest za slaby. Mile dla oka opakowanie, przyjemny (choc bardzo delikatny) zapach, dosc lekka konsystencja i szybkie wchlanianie.
Ja uzywam go chwilowo jako kremu do rak w nieco wiekszej niz zazwyczaj tubie ;) Swietnie radzi sobie z szybkim nawilzaniem rak podczas dnia, kiedy nie mam czasu ani warunkow, by stosowac cos bardziej odzywczego.