Cera wrażliwa, Żel do mycia twarzy

Cera wrażliwa, Żel do mycia twarzy

Żel doskonale oczyszcza, radzi sobie bardzo dobrze także z makijażem. Zawiera wyciąg z lnu i bawełny i d-pantenol mające działanie łagodzące.

nie dla kazdego

nie pieni się zabardzo
jednak jest delikatny i nie wysusza skóry po użyciu
dobry do cery wrażliwej, normalnej
napewno nie do tłustej i mieszanej
a już zupełnie Nie dla trądzikowej

Używałam tego produktu jakies 3 lata temu

dziwadło,ale się sprawdza

Ten żel jest bardziej podobny do płynu, w ogóle się nie pieni. Nie ma zapachu, jest bardzo delikatny dla skóry. Trochę dziwnie się achowuje, bo sporo go nałkładam na twarz, a gdy chę spłukać okazuje się że nie ma co spłukiwać. Ale twarz jest czysta co najważniejsze. Zdaje się, że tę serię zastąpiono nową, dlatego jeśli w ogóle kupię to nową wersję tego żelu.

ilość zużytych opakowań: 1

super

Jak dla mnie świetny kosmetyk.Jest bezzapachowy,co ma dla mnie znaczenie - przetestowałam kilka różnych żeli i zapachu niektórych był zdecydowanie za mocny.Jest bezalkoholowy,więc nie podrażnia skóry-jest bardzo delikatny.Świetnie usuwa nie tylko kosmetyki,ale także "zmęczenie".Nie podrażnia oczu.Mnie absolutnie nie przeszkadza to,że nie pieni się obficie,szczerze mówiąc w ogóle na to nie zwróciłam uwagi-dopiero tu w recenzji przeczytałam,że to jest ponoć minus.Nie dla mnie... Liczy się przecież to jak twarz dzięki niemu wygląda,a nie czy robi się duża pianka.Ja w każdym razie będe bronić tego żelu(choć chyba sam też się nieźle obroni ;P),i sądzę,że dla dziewczyn z normalną lub wrażliwą cera jest świetny! Polecam!!(no i ta cena :) - ja kupuję za 8zł)

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

nieciekawy

Taki ot sobie zwyczajny żelik. Mam cerę raczej mieszaną choc własnie wrażliwą i babeczka z drogerii poleciła mi ten zelik. Po pierwszym opakowaniu całkiem przypadł mi do guru, lecz kiedy zakupiłam drugie pojawiły się problemy. Skóra zaczęła się dziwnie łuszczyc, czerwienić, pojawiła się wysypka. Musiałam ją szybko ratować innymi specyfikami. Nie polecam :(

Wykorzystała: kilka próbek

Niezły całkiem ...

Trafiłam na niego przypadkiem. Nie lubię żeli, bo wysuszają skórę. Ten prawie wcale jej nie wysusza. Kiepsko się pieni i jest to raczej płyn niż żel. Całkiem wydajny - nie trzeba go brać dużo. Z makijażem sobie dobrze radzi, może z wyjątkiem tuszu do oczu. Łagodzi podrażnienia na skórze i poprawia jej stan - jest gładsza i bardziej miękka. Ma bardzo praktyczną zakrętkę.

Opcję "Nie" zaznaczyłam z prozaiczego powodu- wycofano ten żel z rynku.

świetny kosmetyk

Świetny, a przy tym niedrogi kosmetyk. Odrobina bez problemu zmywa nawet mocny makijaż (choć przyznaję - nie próbowałam z wodoodpornymi kosmetykami, bo takowych nie używam).
Bardzo wygodna buteleczka - nic się nie wylewa, można go precyzyjnie dozować.

Fakt - może to i bardziej płyn niż żel - ale co za różnica, kiedy działa? :D

dobry produkt

lubie go z kilku powodow: nie ma sie uczucia sciagniecia po uzyciu, w zaden sposob nie wysusza (co jest rzecza calkiem wyjatkowa wsrod zeli), nie podraznia, nie zawiera wysuszajacych i podrazniajacych sodium laureth i lauryl sulfate (przez to tez nie pieni sie mocno). nie wiem czy nadaje sie rzeczywiscie dla wrazliwcow, bo sama cery wrazliwej nie mam. w kazdym razie substancje, ktore zawiera moga zmniejszac podraznienia i uspokajac skore.

taki sobie

Dobrze oczyszcza, nie podrażnia i jest wydajny, ale żel do mycia twarzy powinien byc żelem, a nie płynem - te same zastrzeżenia mam do Erisu - dlatego mi nie odpowiadał.