Graffiti 3D, Gumka recepturka na pazurka - guma do włosów ` Inspirator`

Graffiti 3D, Gumka recepturka na pazurka - guma do włosów ` Inspirator`

Guma do włosów Inspirator to idealny sposób na kreatywną i fantazyjną fryzurę. To połączenie atutów 3 w 1: wosku, nabłyszczacza i żelu. Świetnie sprawdza się na włosach każdej długości.
Należy ją stosować na końcówki, by zaakcentować pazurki lub różki oraz na pojedyncze kosmyki włosów, aby podkreślić kształt fryzury. Włóknista konsystencja gumy pozwali ci wystylizować supernowoczesne uczesanie, dzięki niej uzyskasz efekt nieuczesanych włosów!
Fryzura jest trwała, elastyczna i można ją dowolnie zmieniać.

Cena: 8-10 zł / 100 ml

Moja pierwsza guma do włosów!

Plusy:
-ma piękny zapach idealna dla dzieci (guma do żucia)
-fajnie się układają z nią włosy
-fryzura trzyma się dość długo
Minusy:
-trochę bardzo skleja

Dla mnie Bomba !

Super :)
+fajny zapach gumy do żucia
+łatwo się nakłada
+łatwo rozczesać
+Pozostawia efekt fryzury jaką stworzymy na długi , dlugi czas
+konsystencja też niczego sobie

-mogło by być inne opakowanie bo łatwo guma ucieka z niego ;p ale ważne że jest dobra.

Używam tego produktu od:półtora roku

w porządku

Dzisiaj po wizycie u fryzjera zaopatrzyłam się w gume bielenda. Ładnie podkresla pojedyncze kosmyki, jednak efekt na moich włosach jest troche krotkotrwały.. Pachnie owocowa guma do zucia, co bardzo mi się podoba :) Nie przetluszcza wlosow, za co duzy plus (chociaz moje sa troche suche, moze to dlatego). Ogolnie jestem zadowolona, jednak nastepnym razem pewnie wyproboje cos innego ;]

Używam tego produktu od: 1 dzien ;)

Well 01

Średnio na jeża

To mój pierwszy kosmetyk typu "guma", i trochę się zraziłam. Na początku chciałam nią układać włosy na czubku (mam nastroszoną fryzurkę) i faktycznie wszystko fajnie "stało" i się trzymało, ale odechciało mi się dotykać włosów, bo były nieprzyjemne. Teraz używam jej sporadycznie do podkreślenia pojedynczych igiełek, ale wtedy muszę myć włosy codziennie. Nie wiem czy to tylko ta guma, czy wszystkie takie są, ale to nie dla mnie.
Jak ktoś nie lubi zapachu "dziecięcej" gumy do żucia, to radzę wstrzymywać oddech ;-)