Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Elseve, Magiczna Moc Olejków, Dwufazowy eliksir

Elseve, Magiczna Moc Olejków, Dwufazowy eliksir

Niezwykła dwufazowa, ekspresowa odżywka w spray'u do włosów potrzebujących odżywienia. Bez spłukiwania i szybka w użyciu. Pielęgnuje włosy, pozostawiając je lekkie i jedwabiście gładkie. Oferuje natychmiastowe wygładzenie. Ułatwia rozczesywanie i nadaje intensywnego blasku.

Rozczarowanie :(

Zobaczyłam ten produkt w sporej promocji, weszłam tutaj, po przeczytaniu tylu pozytywnych recenzji natychmiast wrzuciłam do koszyka i podekscytowana zaczęłam testy. Niestety w moim przypadku jest to bubel, a jego stosowanie zbiegło się w czasie ze znacznym skróceniem włosów, więc używałam go i na długich za łopatki ale zniszczonych, i na krótszych (do ramion) w lepszym stanie. Spodziewałam się, że eliksir będzie ułatwiał rozczesywanie (co deklaruje producent), tymczasem włosy po aplikacji są bardzo tępe, niedające się przeczesać palcami, zero jakiegokolwiek wygładzenia, śliskości :(. I tak zawsze używam dodatkowo jakiegoś olejku na końcówki, ale w przypadku paru innych preparatów, jakie stosowałam, nie było o bezwzględną koniecznością, natomiast w tym przypadku zdecydowanie tak. Wysuszone włosy również nie są jakieś nadzwyczajne, żadnej lekkości, blasku itd. W zasadzie to nic pozytywnego w tej odżywce nie zauważam, krzywdy również nie zrobiła ale jestem nią bardzo rozczarowana. Mam dwa inne preparaty z tej serii i są o wiele lepsze niż ten (choć nie powalające na łopaty).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550276].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo!

Myślałam, że nigdy nie znajdę czegoś, co po pierwszym użyciu wygładzi włosy. Myliłam się... To jest ten produkt!!! Rewelacyjnie lekka mgiełka, wystarczy kilka psiknięć i wydarza się cud :) Naprawdę jestem zachwycona, odżywka warta każdej złotówki!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1508131].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał

Momentalnie wygładza włosy, ładnie pachnie, nie przetłuszcza
Jest idealny gdy wlosy są spuszone przez wilgoć/deszcz.
Mały minus jest taki że fazy szybko się rozdzielają

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501606].usefull || 0 }}% pomocna.

Grzywka na jeden wieczór

Ideał

Juz rok temu wygrałam w konkursie jedną z odzywek z tej serii i sie w niej zakochałam. Od tamtej pory sa to numery jeden w pielęgnacji moich włosów. Rozczesywanie po niej jeszcze nigdy nie było takie przyjemne.Zawsze wyrywam całą garść włosów przy czesaniu,lecz po tej odzywce było ich znacznie mniej na szczotce.Zapach bardzo ładny,włosy po niej nie puszą się,są gładkie. To mój numer jeden! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499176].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Szczerze mowiac liczylam na cos wiecej jesli chodzi o "łatwość w rozczesywaniu"-tu niestety kosmetyk zawiodl, ale tez mam koncowki w bardzo zlym stanie. Pozatym spelnia wszystkie obiecanki producenta. Wlosy sa gladkie, lsniace i oblednie pieknie pachnace przez dlugi czas!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1494981].usefull || 0 }}% pomocna.

Magiczny hit

Zdecydowanie fajny kosmetyk. Używam go an mokre włosy w celu zdyscyplinowania puszących sie włosków. Radzi sobie z tym doskonale. Jest przyjemny i łatwy w użyciu. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485141].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawie idealna

Świetnie działa, włosy są miękkie i nie obciążone. Niby wszystko pięknie ale mi przeszkadza zapach, który utrzymuje się na prawdę długo. Mimo to bardzo polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485046].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny :)

Eliksir na plus, chociaż dla mnie w odczuciach jest bardziej jak woda niż jak typowy olejek, bo tak wydawało mi się że będzie.
Fakt plusem jest to że ma lżejszą konsystencje i nie obciąża włosów.
Włosy po aplikacji są wygładzone, łatwo się rozczesują.
Jedyny minus to że warstwy po wstrząśnięciu bardzo szybko się rozdwajają.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469202].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezawodna moc olejków

Odżywka składa się z dwóch warstw, które po połączeniu (wstrząśnięciu) tworzą delikatną mgiełkę. Produkt bardzo łatwo rozprowadza się na włosach i szybko w nie wsiąka. Wielkim plusem jest to, że można odżywką spryskać suche włosy. Produkt dobrze nawilża włosy, stają się one miękkie i nabierają blasku. Nie do końca odpowiada mi zapach odżywki, niby zawiera w sobie olejki kwiatowe, ale jak dla mnie pachnie cynamonem. :P Bardzo podoba mi się opakowanie z pompką, jest ono bardzo praktyczne i poręczne. Produkt, jak najbardziej godny polecenia,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469182].usefull || 0 }}% pomocna.

Święty Graal w pielęgnacji włosów

Nie wyobrażam już sobie pielęgnacji bez tego eliksiru. Uwielbiam to jak zachowują się moje włosy po użyciu tego cuda. Są zdyscyplinowane i błyszczące! Nie przetłuszcza włosów, nie skleja, nie obciąża, natomiast pięknie je wygładza. Bardzo ułatwia stylizację. Jest poręczny i użyteczny, nie zawsze mamy czas poleżeć w wannie z maską i wtedy jest on genialnym rozwiązaniem. Polecam Wam drogie Wizażanki!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1468187].usefull || 0 }}% pomocna.