Elseve, Magiczna Moc Olejków, Dwufazowy eliksir

Elseve, Magiczna Moc Olejków, Dwufazowy eliksir

Niezwykła dwufazowa, ekspresowa odżywka w spray'u do włosów potrzebujących odżywienia. Bez spłukiwania i szybka w użyciu. Pielęgnuje włosy, pozostawiając je lekkie i jedwabiście gładkie. Oferuje natychmiastowe wygładzenie. Ułatwia rozczesywanie i nadaje intensywnego blasku.

Tak ogólnie to może i fajny

Produkt jest dobry do odświeżenia fryzury, do ujarzmienia lekkiego puchu na głowie, pozostawia włosy bardzo miękkie. Jednak po składzie produktu spodziewałabym się lepszego działania... Być może jest to moja wina, bo może nie udaje mi się dobrze zmieszać tych faz, jednak spodziewałabym się większego hitu. ogólnie produkt dobry do odświeżenia/ podkreślenia zmęczonej fryzury, natomiast nie odżywił moich włosów, ani ich specjalnie nie nawilżył. Czyli w sumie na moich włosach nie robi nic, co przy tej cenie jest dla mnie nie do przyjęcia. Ponadto jest słabo wydajny, z racji tego, że efekty są marne, to pryskam te włosy i pryskam i już po kilku razach ilość produktu zmniejszyła się o połowę... Zapach ma za to przyjemny i długo się utrzymuje.

Warta uwagi

Lubię tą odżywkę za to, że ratuje moje włosy zawsze, gdy mam mało czasu. Po jej użyciu włosy są gładkie i przyjemne w dotyku. Produkt ułatwia rozczesywanie, co jest kolejnym atutem. Nadaje także blasku moim włosom. Fajne jest to, że nie trzeba go spłukiwać. Można w szybki i prosty sposób odżywić włosy, poprawić ich wygląd. Nadaje się zarówno do stosowania na mokro jak i sucho. Ja preferuję tą pierwszą opcję. Eliksir jest wydajny i prosty w użytkowaniu. Wystarczy wstrząsnąć, popsikać i gotowe. Używam go zawsze wtedy, kiedy chcę nadać moim włosom blasku i je wygładzić a przy tym nie poświęcić dużo czasu na pielęgnację. U mnie efekt jest zauważalny. Podoba mi się schludne opakowanie z pompką, dzięki której mgiełka rozprowadza się na włosach w sposób równomierny. Mogę serdecznie polecić tą odżywkę. Sądzę, że fajnie sprawdzi się w sezonie letnim.

polecam

Świetna odżywka dla ludzi żyjących w ciągłym biegu.
Szybko odżywia włosy, po użyciu jej włosy są lśniące i gładkie, produkt bardzo wydajny, fajnie nawilża włosy
Zapach superowy!

Katarzyna Warnke zdradza szybki sposób na imrezowy look

Przyjemny

Bardzo przyjemny w stosowaniu. Ładny zapach, fajna konsystencja, wygodne opakowanie. Mimo, że zawiera olejki nie obciąża nadmiernie włosów.
Po regularnym stosowaniu włosy stają się błyszczące, ładne. Ułatwia rozczesywanie.

Nie sprawdził się

Produkt otrzymałam do testów.
Posiadam włosy kręcone, suche, puszące się.
Eliksir bardzo ładnie pachnie, jest wydajny, w miarę niedrogi.
Muszę jednak przyznać, że nie bardzo się z nim polubiłam. Preferuję jednak olejki w tradycyjnej formie.
Spsikiwałam nim włosy, w szczególności na końcach i nie ważne czy użyłam go mniej czy więcej, moje końcówki zlepiały się w takie strączki i wyglądały czesto nieświeżo. Włosy nie wyglądają po jego użyciu na wygładzone, dociążone, nawilżone, itp. - czyli to, czego wymagam od olejku/serum do włosów. Zaczęłam go obficie używać przed myciem jako olejowanie. Prawie już mi się kończy i w tej formie też nic nie daje. Z pewnościa nie kupię go już sama i nie polecam.

Rozczarowanie :(

Zobaczyłam ten produkt w sporej promocji, weszłam tutaj, po przeczytaniu tylu pozytywnych recenzji natychmiast wrzuciłam do koszyka i podekscytowana zaczęłam testy. Niestety w moim przypadku jest to bubel, a jego stosowanie zbiegło się w czasie ze znacznym skróceniem włosów, więc używałam go i na długich za łopatki ale zniszczonych, i na krótszych (do ramion) w lepszym stanie. Spodziewałam się, że eliksir będzie ułatwiał rozczesywanie (co deklaruje producent), tymczasem włosy po aplikacji są bardzo tępe, niedające się przeczesać palcami, zero jakiegokolwiek wygładzenia, śliskości :(. I tak zawsze używam dodatkowo jakiegoś olejku na końcówki, ale w przypadku paru innych preparatów, jakie stosowałam, nie było o bezwzględną koniecznością, natomiast w tym przypadku zdecydowanie tak. Wysuszone włosy również nie są jakieś nadzwyczajne, żadnej lekkości, blasku itd. W zasadzie to nic pozytywnego w tej odżywce nie zauważam, krzywdy również nie zrobiła ale jestem nią bardzo rozczarowana. Mam dwa inne preparaty z tej serii i są o wiele lepsze niż ten (choć nie powalające na łopaty).

Cudo!

Myślałam, że nigdy nie znajdę czegoś, co po pierwszym użyciu wygładzi włosy. Myliłam się... To jest ten produkt!!! Rewelacyjnie lekka mgiełka, wystarczy kilka psiknięć i wydarza się cud :) Naprawdę jestem zachwycona, odżywka warta każdej złotówki!

Ideał

Momentalnie wygładza włosy, ładnie pachnie, nie przetłuszcza
Jest idealny gdy wlosy są spuszone przez wilgoć/deszcz.
Mały minus jest taki że fazy szybko się rozdzielają

Ideał

Juz rok temu wygrałam w konkursie jedną z odzywek z tej serii i sie w niej zakochałam. Od tamtej pory sa to numery jeden w pielęgnacji moich włosów. Rozczesywanie po niej jeszcze nigdy nie było takie przyjemne.Zawsze wyrywam całą garść włosów przy czesaniu,lecz po tej odzywce było ich znacznie mniej na szczotce.Zapach bardzo ładny,włosy po niej nie puszą się,są gładkie. To mój numer jeden! :)

Bardzo dobry

Szczerze mowiac liczylam na cos wiecej jesli chodzi o "łatwość w rozczesywaniu"-tu niestety kosmetyk zawiodl, ale tez mam koncowki w bardzo zlym stanie. Pozatym spelnia wszystkie obiecanki producenta. Wlosy sa gladkie, lsniace i oblednie pieknie pachnace przez dlugi czas!

Magiczny hit

Zdecydowanie fajny kosmetyk. Używam go an mokre włosy w celu zdyscyplinowania puszących sie włosków. Radzi sobie z tym doskonale. Jest przyjemny i łatwy w użyciu. Polecam

Prawie idealna

Świetnie działa, włosy są miękkie i nie obciążone. Niby wszystko pięknie ale mi przeszkadza zapach, który utrzymuje się na prawdę długo. Mimo to bardzo polecam!