L'Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Dwufazowy eliksir

L'Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Dwufazowy eliksir

Niezwykła dwufazowa, ekspresowa odżywka w spray'u do włosów potrzebujących odżywienia. Bez spłukiwania i szybka w użyciu. Pielęgnuje włosy, pozostawiając je lekkie i jedwabiście gładkie. Oferuje natychmiastowe wygładzenie. Ułatwia rozczesywanie i nadaje intensywnego blasku.

Jestem zadowolona

Jak dotąd byłam wierna ekspresowym odżywkom w spray'u z Gliss Kura. Cieszę się, że pojawiła się dla nich kolejna drogeryjna alternatywa. Eliksir od Elseve spełnia moje oczekiwania, po dobrych wrażeniach z eliksirem z serii Total Repair nie mogło być inaczej ;)

Praktycznie bez wad

W kwestii psikaczy do włosów, czyli wszelkich odżywek bez spłukiwania jestem wręcz weteranką. Zazwyczaj jest przywiązana do różnych wersji Gliss Kur, ale do testowania dostałam ten z Loreala. Szampon był bardzo dobry, a maska z tej serii to must-have kosmetykowy. Odżywki używałam zawsze na wilgotne włosy po myciu. Zapach charakterystyczny, orientalny, zostaje na włosach, dość wyraźny – czasami może być męczący. Działanie – wyraźne nabłyszczenie włosów, wygładzenie, lekkie nawilżenie, ułatwienie rozczesywania, zabezpieczenie końcówek przed plątaniem i niszczeniem. Podsumowując – same plusy, wad praktycznie nie zauważono. Nie obciąża mi końcówek. Bardzo wydajny, zużywałam go wiele miesięcy i mnie nie zmęczył. Bardzo polecam i cieszę się że dostałam go do testowania, zachęcił mnie do zakupu kolejnych – mam ochotę wypróbować inne wersje wypuszczone przez firmę.

BOMBA!

Dla mnie coś wspaniałego.
Po niczym innym tak mi się świetnie nie rozczesywało włosów, do tego przepięknie się błyszczą, odżywka ma fajny zapach i wystarczy niewiele aby było widać efekt. Zużyłam już 3 opakowania jak dobrze pamiętam i nie zamienię na żaden inny produkt. Polecam !

Test redakcji - Philips StyleCare Prestige

Jest całkiem fajna :)

Odżywek w sprayu używam w duuuuużej ilości. Niestety odżywki do spłukiwania bardzo obciążają moje włosy.
Mam włosy długie, grube i z tendencją do przetłuszczania się i rozdwajających się końcówek.
Odżywki używałam na mokre włosy.

Plusy:
*po użyciu włosy są widocznie odżywione i nawilżone, są miękkie w dotyku
*dwufazowa formuła nie obciąża włosów, konsystencja nie jest tłusta
*ułatwia rozczesywanie włosów
*ma piękny zapach, który jeszcze trochę utrzymuje się na włosach
*jest wydajna
*ładne opakowanie, pompka nie zacina się.

Minusów nie zauważyłam.

Polecam!

Przyjaciel!

Zapewnia natychmiastowe wygładzenie, łatwe rozczesywanie i jedwabistą miękkość! Włosy świetnie wyglądają przez większość dnia, w dodatku przez cały dzień czuję ten piękny zapach!

Tak ogólnie to może i fajny

Produkt jest dobry do odświeżenia fryzury, do ujarzmienia lekkiego puchu na głowie, pozostawia włosy bardzo miękkie. Jednak po składzie produktu spodziewałabym się lepszego działania... Być może jest to moja wina, bo może nie udaje mi się dobrze zmieszać tych faz, jednak spodziewałabym się większego hitu. ogólnie produkt dobry do odświeżenia/ podkreślenia zmęczonej fryzury, natomiast nie odżywił moich włosów, ani ich specjalnie nie nawilżył. Czyli w sumie na moich włosach nie robi nic, co przy tej cenie jest dla mnie nie do przyjęcia. Ponadto jest słabo wydajny, z racji tego, że efekty są marne, to pryskam te włosy i pryskam i już po kilku razach ilość produktu zmniejszyła się o połowę... Zapach ma za to przyjemny i długo się utrzymuje.

Warta uwagi

Lubię tą odżywkę za to, że ratuje moje włosy zawsze, gdy mam mało czasu. Po jej użyciu włosy są gładkie i przyjemne w dotyku. Produkt ułatwia rozczesywanie, co jest kolejnym atutem. Nadaje także blasku moim włosom. Fajne jest to, że nie trzeba go spłukiwać. Można w szybki i prosty sposób odżywić włosy, poprawić ich wygląd. Nadaje się zarówno do stosowania na mokro jak i sucho. Ja preferuję tą pierwszą opcję. Eliksir jest wydajny i prosty w użytkowaniu. Wystarczy wstrząsnąć, popsikać i gotowe. Używam go zawsze wtedy, kiedy chcę nadać moim włosom blasku i je wygładzić a przy tym nie poświęcić dużo czasu na pielęgnację. U mnie efekt jest zauważalny. Podoba mi się schludne opakowanie z pompką, dzięki której mgiełka rozprowadza się na włosach w sposób równomierny. Mogę serdecznie polecić tą odżywkę. Sądzę, że fajnie sprawdzi się w sezonie letnim.

polecam

Świetna odżywka dla ludzi żyjących w ciągłym biegu.
Szybko odżywia włosy, po użyciu jej włosy są lśniące i gładkie, produkt bardzo wydajny, fajnie nawilża włosy
Zapach superowy!

Przyjemny

Bardzo przyjemny w stosowaniu. Ładny zapach, fajna konsystencja, wygodne opakowanie. Mimo, że zawiera olejki nie obciąża nadmiernie włosów.
Po regularnym stosowaniu włosy stają się błyszczące, ładne. Ułatwia rozczesywanie.

Nie sprawdził się

Produkt otrzymałam do testów.
Posiadam włosy kręcone, suche, puszące się.
Eliksir bardzo ładnie pachnie, jest wydajny, w miarę niedrogi.
Muszę jednak przyznać, że nie bardzo się z nim polubiłam. Preferuję jednak olejki w tradycyjnej formie.
Spsikiwałam nim włosy, w szczególności na końcach i nie ważne czy użyłam go mniej czy więcej, moje końcówki zlepiały się w takie strączki i wyglądały czesto nieświeżo. Włosy nie wyglądają po jego użyciu na wygładzone, dociążone, nawilżone, itp. - czyli to, czego wymagam od olejku/serum do włosów. Zaczęłam go obficie używać przed myciem jako olejowanie. Prawie już mi się kończy i w tej formie też nic nie daje. Z pewnościa nie kupię go już sama i nie polecam.

Rozczarowanie :(

Zobaczyłam ten produkt w sporej promocji, weszłam tutaj, po przeczytaniu tylu pozytywnych recenzji natychmiast wrzuciłam do koszyka i podekscytowana zaczęłam testy. Niestety w moim przypadku jest to bubel, a jego stosowanie zbiegło się w czasie ze znacznym skróceniem włosów, więc używałam go i na długich za łopatki ale zniszczonych, i na krótszych (do ramion) w lepszym stanie. Spodziewałam się, że eliksir będzie ułatwiał rozczesywanie (co deklaruje producent), tymczasem włosy po aplikacji są bardzo tępe, niedające się przeczesać palcami, zero jakiegokolwiek wygładzenia, śliskości :(. I tak zawsze używam dodatkowo jakiegoś olejku na końcówki, ale w przypadku paru innych preparatów, jakie stosowałam, nie było o bezwzględną koniecznością, natomiast w tym przypadku zdecydowanie tak. Wysuszone włosy również nie są jakieś nadzwyczajne, żadnej lekkości, blasku itd. W zasadzie to nic pozytywnego w tej odżywce nie zauważam, krzywdy również nie zrobiła ale jestem nią bardzo rozczarowana. Mam dwa inne preparaty z tej serii i są o wiele lepsze niż ten (choć nie powalające na łopaty).

Cudo!

Myślałam, że nigdy nie znajdę czegoś, co po pierwszym użyciu wygładzi włosy. Myliłam się... To jest ten produkt!!! Rewelacyjnie lekka mgiełka, wystarczy kilka psiknięć i wydarza się cud :) Naprawdę jestem zachwycona, odżywka warta każdej złotówki!