Mleczko ziołowe nawilżająco-oczyszczające 2 w 1

Mleczko ziołowe nawilżająco-oczyszczające 2 w 1

Głównymi składnikami tego delikatnego mleczka do demakijażu są wyciągi z lukrecji i szałwi. Zmywa ono doskonale intensywny makijaż dzięki zawartym naturalnym substancjom oczyszczającym - lukrecja posiada właściwości nawilżające, szałwia oczyszczające. Ponadto mleczko zawiera alantoinę, d-panthenol, witaminy, olej z winogron. Dzięki swojej lekkiej konsystencji mleczko nie rozciąga skóry podczas zmywania, nie zatyka też porów. Można je stosować do cery suchej, mieszanej, a nawet tłustej.

Dobry w niskiej cenie

Mleczko ma poręczne opakowanie, z którego nie wylewa się zbyt wiele produktu i łatwo jest go dozować. Ma bardzo przyjemny zapach i konsystencję.

+ fajnie nawilża
+ bardzo przyjemny skład
+ pozostawia cienki film, ale nie tłustą warstwę
+ dobrze usuwa dzienny makijaż, rownież oczu

- z wieczorowym makijażem radzi sobie troszkę słabiej
- jest mało wydajny, ale cena to rekompensuje

Podsumowując, jest to

Naprawdę dobry produkt !

Opakowanie standardowe dla tej marki plastikowa zgrabna butelka o pojemności 200 ml Zamykanie na klik co jest naprawdę dobre gdyż nic nam się nie wyleje w kosmetyczce podróżnej. Produkt jest zapachowy , więc jeśli jesteście wrażliwi na wszystkie produkty zapachowe do twarzy to nie będziecie z tego zadowolone. Jednak zapach jak dla mnie jest przyjemny idzie wyczuć kwiaty. Sam produkt jest biały i lejący.

Produkt sam w sobie ma bardzo przyjemne działanie , nie podrażnia oczu ani skóry co jest dla mnie ogromnym plusem. Ładnie zmywa cały makijaż oczu jak i twarzy nawet ten wodoodporny. Skład również jest krótki ale bardzo dobry. Od takich produktów nie oczekuje nawilżenia. Nie chce , żeby mi wysuszały skórę. Ten tego nie robi przez co naprawdę jest fajny. Nie pozostawia na mojej skórze żadnego swojego filmu po użyciu co też jest dla mnie bardzo ważne w tego typu kosmetykach.
No i cena jak najbardziej przemawia za tym kosmetykiem gdyż za 200 ml produktu zapłacimy tylko 10 zł !

Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1

Bardzo dobry produkt

Mleczko stosowałam do demakijażu moich oczu. Spisywało się w tym względzie wyśmienicie. Idealnie domywało wszelkie cienie, kredki i mascary. Nie powodowało zamglenia oczu. Z chęcią kupiłabym ten produkt po raz kolejny.

Używam tego produktu od: ponad 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Super

MOJA OPINIA:
Opakowanie jak sami widzicie jest typowe dla większości mleczek do makijażu - zamykane na klik i najczęściej przeźroczyste. Dzięki temu można kontrolować ilość kosmetyku jaki nam pozostał i planować zakup kolejnego w odpowiednim momencie. Koszyczek z ziołami, to faktycznie nawiązane do składu mleczka, które zawiera w sobie między innymi lukrecję i szałwię. Zioła w kosmetyce, to bardzo dobry wybór - po co masa chemii, skoro można korzystać z tego, co dała nam matka natura :)

Mleczko ma kremową konsystencję i delikatny ziołowy zapach, który mi osobiście bardzo odpowiada, Używałam go do demakijażu ponad 3 miesiące i jeszcze mam nieco na dnie. Bardzo dobrze radzi sobie ze zmyciem podkładu czy pudru. Mleczko jest zdecydowanie produktem do demakijażu twarzy, ale niekoniecznie oczu, ponieważ może szczypać - nie każdego, ale ja miałam problem z pieczeniem po zastosowaniu na powieki i okolice oczu. Zresztą ja osobiście do zmywania oczu wolę zdecydowanie micele, które bardzo dobrze radzą sobie nawet z wodoodpornymi tuszami.. Jeśli chodzi o skórę na twarzy, to po użyciu mleczka jest ona nawilżona, w żadnym wypadku nie ściągnięta i co najważniejsze - nie mamy tłustego filmu, co zdarzało mi się w niektórych kosmetykach tego typu.

PODSUMOWUJĄC:
Bardzo dobre mleczko do demakijażu twarzy ze świetnym ziołowym składem moim zdaniem do każdego rodzaju cery. Dodatkowo na plus cena i wydajność. Jeśli zależy Wam na dobrym działaniu i chcecie unikać chemii w kosmetykach, to koniecznie musicie wypróbować właśnie to mleczko. Zakupić je można w sklepach z kosmetykami naturalnymi i ziołowymi oraz w internecie lub bezpośrednio na stronie producenta

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Lubię się z nim wieczorem spotykać.

Sprzątnę od razu z drogi jedyną przeszkodę : szczypie w oczy. To jest jego jedyny minus. Radzi sobie z tuszem niewodoodpornym, eyelinerem i kredkami, ale boli.
Używanie go na reszcie twarzy to przyjemność. Ma śliczny zapach, taki delikatny i kwiatowy, fajną konsystencję. Do zmycia pełnego makijażu potrzebuję dwie duże krople mleczka i dwa waciki. Zostawia twarz nawilżoną i tłustawą, ale lubię to uczucie. Tak jak poleca producent, spłukuję potem twarz tonikiem ziołowym do cery tłustej i tłusty film znika.
Zauważyłam jednak, że moja zdradliwa skóra potrzebuje po nim mycia żelem ze szczoteczką, bo dopiero wtedy mam dobrze oczyszczone pory.

EDIT:
ostatnio wieczorami jestem tak zmęczona, że zanim zamkną mi się oczy, ledwo znajduję siłę na zmycie makijażu. Używałam tego mleczka regularnie przez jakiś ostatni miesiąc i ze zdziwieniem zauważyłam, że stan mojej cery uległ ogromnej poprawie ! Dodam, że ostatnio zaczęłam też używać rano pod makijaż kremu nr 12 z Fitomedu, więc to może być jedna z trzech rzeczy: magiczne mleczko, magiczny krem, albo ograniczenie kontaktu warszawska woda - twarz do jednego na dobę, bo myję ją tylko rano. Albo dowolna kombinacja trzech z powyższych :-)
POLECAM !!!!!!!11

Ilość zużytych opakowań: 2,5

skutecznie oczyszcza i dobrze nawilża

Fanką mleczek do demakijażu nie jestem. Zdecydowanie bardziej wolę płyn micelarny jednak to mleczko dzięki nowej recepturze przeznaczone jest do każdej cery, nawet tłustej! ;)
Głównie mleczko stosuję w pracy ponieważ ma fantastyczny skład, świetnie usuwa makijaż nie zostawiając tłustego filmu i co najważniejsze nie podrażnia nawet cer bardzo wrażliwych.
Zapewnienia producenta są spełnione w 100%
Mleczko ma lekką konsystencję, jest dość płynne, ma delikatny, bardzo przyjemny ziołowy zapach. Ja używam mleczka w taki sam sposób jak żelu do mycia twarzy, czyli niewielką ilość rozprowadzam kolistymi ruchami na twarzy, delikatnie masuję i zmywam wilgotnym wacikiem lub szmatką.
Skóra jest idealnie oczyszczona, bez efektu lepkości czy ściągnięcia.
Mleczko nadaje się również do demakijażu oczu.
Skład jak już wspomniałam jest świetny.

Podsumowując: ziołowe mleczko do demakijażu Fitomed to bardzo dobry kosmetyk oczyszczający, o świetnym składzie i przyjemnej cenie.
Nadaje się do każdego rodzaju cery, a także do demakijażu oczu. Mleczko radzi sobie nawet z mocnym makijażem, nie podrażnia skóry, nie powoduje efektu ściągnięcia, nie zostawia tłustego filmu. Skóra po demakijażu jest czysta, delikatnie nawilżona i ukojona. Kosmetyk ten kupicie w sklepie FITOTEKA.
Cena jest bardzo korzystna - 9,50 zł za 200 ml!

Szczerze polecam! ;)

Używam tego produktu od: grudzień 2014

Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza

Mleczko jest umieszczone w plastikowej butelce z zatyczką na kliknięcie. Jest prześwitująca, więc na bieżąco kontrolujemy ilość produktu, jaka nam została. Mleczko ma przyjemną kremową konsystencję. Podoba mi się jego delikatny ziołowy zapach, który kojarzy mi się z ogrodem.
Używam go wyłącznie do demakijażu oczu, stosujemy razem z córką od kilku tygodni i obu nam odpowiada ten kosmetyk.
Produkt przejawia działanie oczyszczające i łagodzące, dobrze radzi sobie z usunięciem makijażu, nie podrażnia i zostawia okolice oczu nawilżone, w świetnej kondycji.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 200 ml

polecam to mleczko

Zużyłam jedno całe opakowanie tego mleczka i śmiało mogę powiedzieć, że jest to produkt naprawdę godny polecania, właściwie nie ma żadnych wad.
- naprawdę nawilża skórę, czuć to w trakcie demakijażu. Właściwie to uczucie nawilżenia sprawia, ze demakijaż tym mleczkiem jest dla mnie przyjemnością
- przyjazny skład
- świetnie zmywa makijaż, przy czym ja nie używam mleczka do demakijażu oczu. Do demakijażu oczu stosuję płyny micelarne
- lekka, nietłusta konsystencja
- lekki, przyjemny i prawie niewyczuwalny zapach, co uważam za duży plus, bo nie lubię mocno zapachowych kosmetyków
- po demakijażu nie pozostawia tłustej powłoczki na twarzy
- niedrogie

To jest naprawdę dobre mleczko i ja wrócę do niego nie raz :)

Naturalny,dobry produkt do demakijażu

Od mleczka kosmetycznego oczekuję głównie tego, żeby dobrze zmywało makijaż a przy tym nie podrażniało skóry - szczególnie okolic oczu. Nie znoszę, gdy po użyciu tego typu produktów pieką mnie one. Jeżeli chodzi o mleczko Fitomedu - żaden z tych nieprzyjemnych objawów nie występuje. Mleczko jest łagodne, przyjemne w użyciu i delikatne. Zmywa bardzo skutecznie pozostałości po makijażu i nie trzeba wacikiem szorować twarzy pól godziny. Po prostu oczyszcza ją w moment.

PLUSY PRODUKTU :
+ Dobrze zmywa makijaż,
+ Dokładnie oczyszcza twarz z wszelkich zanieczyszczeń,
+ Nawilża skórę,
+ Zapobiega jej wysuszaniu,
+ Ma przyjemny, delikatny zapach,
+ Nie uczula i nie podrażnia,
+ Nie pozostawia tłustego filmu,
+ Jest tanie i wydaje,
+ Naturalny, pozbawiony zbędnej chemii skład.

Mleczko Fitomed jest bardzo delikatne, dobrze usuwa zanieczyszczenia, nie podrażniając skóry. Ma naturalny skład i bardzo atrakcyjną cenę w stosunku do składu, pojemności (200 ml) i jakości produktu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Świetne mleczko !

Ja i mleczko do demakijażu, to rzadko spotykany duet. Do usuwania makijażu zwykle używam płynów micelarnych czy toników. Z mleczkami mam niemiłe skojarzenia, więc pewnie jesteście ciekawe dlaczego skusiłam się jednak na wypróbowanie tego. Powód jest prosty - kosmetyki Fitomed darzę niesłabnącą sympatią i postanowiłam dać szansę ich mleczku ziołowemu. Buteleczka produktu jakoś nie wyróżnia się z tłumu, ale ma też w sobie to coś, co przekonuje. Mnie na przykład opakowanie przeniosło w dawne czasy, kiedy o barwnej i fikuśnej oprawie kosmetyku, można było tylko pomarzyć. Tutaj mamy jeszcze odpowiedni do charakteru produktu dozownik, więc do niczego przyczepić się nie mogę.
Konsystencja typowa dla mleczek, niezbyt lejąca, ale też nie gęsta. Zapach o dziwo, wcale nie jest ziołowy. Według mnie stanowi udane połączenie kwiatowej woni i lekko mydlanych nut. Super sprawa :)
By usunąć makijaż, wystarczą mi dwa waciki na które nanoszę dwa sporej wielkości kleksy mleczka. Przecieram twarz i gotowe ! Żadnych pozostałości pudrów, podkładów i innych cudów. Buzia się nie świeci, nie jest dodatkowo uraczona tłustą, klejącą warstwą. Mam pewność, że skóra została idealnie oczyszczona, odświeżona i pozbawiona resztek kolorowych kosmetyków. Jeśli chodzi o demakijaż oczu, to tutaj musicie użyć innego specyfiku. Tym mleczkiem nie sięgajcie w tak wrażliwe okolice twarzy, ponieważ zostaniecie zaskoczone nieprzyjemnym szczypaniem. Aczkolwiek producent wcale nie wspomina o demakijażu oczu, więc wszystko wybaczam.
Mleczko, nie ściąga skóry, nie wysusza, nie zapycha i nie wywołuje nalotu krostek. Radzi sobie dobrze z trwałymi kosmetykami kolorowymi, nie wymaga intensywnego pocierania skóry, w celu usunięcia makijażu. Jeśli chcecie go wypróbować, możecie być pewne, że nie wyrzucicie pieniędzy w błoto. Ja, przeciwniczka mleczek, z produktu Fitomed jestem zadowolona :)

Swietne mleczko do demakijażu !

Pierwsza rzecz, która bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie w tym mleczku to jego zapach ! Pachnie bardzo słodko i prześlicznie :)Nie da się w nim wyczuć żadnych ziół, a właśnie z tym od razu mi się skojarzyło :)
Mleczko bardzo dobrze radzi sobie z demakijażem, bez problemu usuwa nawet mocniejsze kosmetyki (na wodoodpornych go nie próbowałam)
Mleczko mnie nie uczuliło, nie zapychało i nie spowodowało pojawienia się jakiś krostek :)
Ma bardzo lekką konsytencje, nie maże się po twarzy :)
Zdecydowanie polecam !
Jest bardzo wydajne i za taką cenę sięgnę po ten produkt po raz kolejny :)

Oczyszcza delikatnie ale skutecznie

Lekkie, nietłuste melczko do demakijażu Fitomed dobrze radzi sobie z usuwaniem makijażu. Nawet tego z oczu, gdy nałoże kilka warstw tuszu. Ładnie zmywa, a nie jak w przypadku niektoirych kosmetykór- rozmazuje .
Zapach jes lekko ziołowy, ale przyjemny dla nosa. Opakowanie poręcznie i wygodne z zamknięciem typu klik.
Produkt nie podrażnia nawet rważliwej skóry wokół oczu.

Uważam że jest to świetny kosmetyk do demakijażu w dobrej cenie, do tego polskiego prdoucenta !

Myślę że jeszcze nie raz do niego wrócę, tak jak i do innych kosmetyków Fitomed !

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania