Galateis Clarte (mleczko do demakijażu)

Galateis Clarte (mleczko do demakijażu)

Mleczko do demakijażu oczu i twarzy, doskonałe pod każdym względem, nie podrażnia oczu ani twarzy, rozpuszcza doskonale wszelkie maskary (poza wodoodpornymi), nadaje skórze przyjemną świeżość, poprawia jej koloryt. Łagodna formuła mleczka wzbogacona jest w naturalne wyciągi z owoców. Do cery normalnej i mieszanej.

Nie polecam.

Bardzo lubię drogie kosmetyki. Ale tylko wtedy, gdy spełniają swoje zadanie... Na mojej półce w łazience znaleźć można kosmetyki bardzo drogie, drogie, tanie i bardzo tanie. Dlaczego? Dlatego, że nie lubię wydawać pieniędzy ješli taki sam efekt ( albo lepszy ) mogę osiągnąć ponosząc niższe koszty.

Kupiłam to mleczko mając nadzieję na cud...czyli zmyć makijaż przy pomocy małej ilości produktu, bez podrażniania cery i oczu, a przy okazji rozświetlić skórę. Chyba zakupy robiłam w stanie zamroczenia bo jak coś, co mamy na skórze przez kilka minut może mieć jakikolwiek wpływ na stan naszej cery ?

Mleczko ma delikatny zapach ( za to jedna gwiazdka bo ja wrażliwa na zapachy jestem ) i bardzo praktyczne opakowanie ( gwiazdka druga ). I w tym momencie czas przestać gwiazdorzyć.

Jedną gwiazdkę odjęłam ponieważ masakrycznie szczypie w oczy. Drugą traci za niedokładne zmywanie makijażu - a tym samym trzecią za wydajność a konkretnie jej brak.

Lepszy efekt uzyskuję stosując 10 razy tańsze mleczko Ziaja a nie jestem aż taką snobką, żeby płacić za kiepski produkt ale znanej firmy. Zamiast w mleczko wolę zainwestować w dobry krem .

Ilość zużytych opakowań: Męczę pierwsze.

Słabe

Mleczko średnio radzi sobie z usunięciem makijażu, trzeba kilka razy powtarzać demakijaż, nie daje rady tuszom do rzęs, co więcej okropnie podrażnia oczy i skórę twarzy, która robi się czerwona i szczypie.
Sądzę, że lepiej zainwestować w jakieś mleczko aptecznej marki z górnej półki bądź w coś ogólnie dostępnego i kilkanaście razy tańszego, co nie powoduje żadnych podrażnień.

Nieee...

Czasem mi się wydaje, że niektóre produkty mają na wizażu 1* więcej za markę:) Bo naprawdę trudno mi zeozumieć wysoką średnią ocen tego mleczka. Jest idealnie przeciętne, acz nieco irytujące bo bardzo rzadkie. Ładnie pachnie, to fakt; z usuwaniem makijażu radzi sobie (jak większość mleczek), należy mu oddać, że nie szczypie. Owo usuwanie jest możliwe li i tylko przy zastosowaniu wacika, nie ma co próbować metody "na lenia" i zabierać się za demakijaż samym mleczkiem i wodą (a niektóre preparaty dają radę!) - tusz się jeno rozmaże po całej facjacie. To by było na tyle, wydajność, ze względu na rzadkość, kiepska.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Quality Missala Jak dobierać perfumy

A jednak coś nie tak

Nie do cery miesznej i przetłuszczajęce się, pozostawia tłusty lepki film na twarzy, aczkolwiek z makijażem radzi sobie całkiem dobrze, unikajcie kontaktu z oczami, potwornie szczypie a oczka łzawią :(

Używam tego produktu od:2 mies

Dobre

Mleczko jest mile w uzyciu, dobrze oczyszcza z pudru i innych zanieczyszczen, skora po nim jest mieciutka i satynowa. Jednak ja uzywam w polaczeniu z zelem do mycia buzi, wiec nie wiem jak podzialaloby solo. Do tego Tonique Clarte i jest cacy. NIe widze jednak oszalamiajacych rezultatow po regularnym stosowaniu. = mozna miec pewnie ten sam efekt za nizsza cene. Za to odejmuje gwiazdke. Ja uzywam, bo nie lubie drogeryjnych mleczek.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

KWC

Oprócz wysokiej ceny (choć na truskawce kupiłam je za tylko 55 zł!) mleczko nie ma wad. Doskonale zmywa makijaż, jest wydajne, ma bardzo wygodne opakowanie z pompką, nie przesusza cery, nie pozostawia tłustej warstwy, nie powoduje wyprusków ani podrażnień oczu. Skóra po jego użyciu jest doskonale oczyszczona oraz nawilżona. Po prostu mleczko idealne!!!

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Rewelacja!

Kupiłam te mleczko i jestem z niego zadowolona. Mam wrażliwe oczy (to spowodowane alergią), dlatego szukałam delikatnego mleczka do demakijażu. Ten właśnie taki jest. Łatwo usuwa makijaż i jest przyjazny dla mojej skóry.

Ilość zużytych opakowań: Jeszcze nie zużyłam pierwszego

Poprawne mleczko

Mleczko kupiłam skuszona pojemnością i ceną. Pani z drogerii twierdziła, że jest bardzo wydajne i ze starczy mi spokojnie na 3 miesiące (poj.400ml). Mija już 6 miesiąc!! a ja nadal je mam! Używam go 2 razy dziennie i bynajmniej nie oszczędzam. Wydajność mleczka wydaje się być pozytywem, ale po pół roku używania, widok tej samej butelki w łazience może się znudzić. Tym bardziej, że... nie jest to jakiś cud. Zmywa puder poprawnie, mój tusz YSL ledwo "rusza". Musiałabym zużyć po 3 waciki na jedno oko, żeby zmyć makijaż a rano i tak miałabym cienie po niedomytym tuszu. Co do odświeżania kolorytu, to yć może odświeża, ale nijak tego nie potrafię stwierdzić w swoim lusterku. Za to fajne jest w mleczku to, że nie zostawia tlustego filmu i ładnie wchłania się jego nadmiar. Co do zapachu, to mam mieszane uczucia. nie jest bardzo intensywny, ale po dluzszym uzywaniu zaczyna przeszkadzać.
Mleczko jest poprawne, ale jak na ta markę i cenę, to lepiej kupic Garniera do cery mieszanej.

Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie jedego

Bardzo przyjemne.

Mleczko Galateis odkryłam całkiem niedawno dzięki pewnej miłej osóbce ;)

Mleczko jest raczej rzadsze, pachnie przyjemnie, bardzo dobrze zmywa nawet wodoodporny tusz. Dobrze radzi sobie ze zmywaniem podkładu. Po użyciu buzia jest miękka i gładka.Używam tego produktu od: 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 op duze i ze 2 miniatury

Świetne mleczko

Uzywam go wieczorem do demakijazu, rano wole zel.
Pierwsze wrazenia na plus: zapach i konsystencja (troche rzadka ale mi odpowiada), z latwoscia zmywa makijaz. Stosowane dluzej nie podraznia, skora jest rozjasniona i czysta. Mimo tego, ze troche kosztuje i nie jest bardzo wydajne to dla mnie nr. 1 wsrod mleczek.

Używam tego produktu od: 4 miesiace

Cudowne!

Uzywam mleczka juz od kilku miesiecy, wraz z tonikiem Tonique Clarte. Jestem z niego bardzo zadowolona. Jest niezwykle wydajne, nawet miniaturka 50ml starcza na dlugo. Teraz mam pelna pojemnosc , uzywam jej od miesiaca i ledwo widac ubytek;-)
Mleczko jest delikatne, niezbyt geste, pachnie przyjemnie. Swietnie zmywa tusz do rzes, kilka ruchow wacikiem i zmyte.
Bardzo ladnie oczyszcza twarz.

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:kilka miniaturek; obecnie -w trakcie pelnego opakowania

tragedia

Na szczęście sama nie kupiłam całego opakowania bo chyba szlak by mnie trafił, że wyrzuciłam pieniadze w błoto na taki badziew.
Mam cerę suchą a to "mleczko" jest dla mnie za gęste, zapach jest tak duszący, że nie mogę odczekać minutki aż cały makijaż się rozpuści bo dostaję mdłości, kiepsko zmywa tusz do rzęs i rano mam podkowy z rozmazanych resztek, a poza tym czuć w nim samą parafinę. W takie sytuacji parafinę wole sobie kupić w aptece za kilka złotych a nie płacić za tak koszmarny kosmetyk.

Używam tego produktu od: kilka razy i na tym skończę