Maybelline, Natural Accents, cienie do powiek

Maybelline, Natural Accents, cienie do powiek

Cień nakładany za pomocą palca (choć wcześniej za tym nie przepadałam) daje wprost wpaniałe (aż dziw!) uczucie. W zależności od ilości nakładanego kosmetyku umożliwia stopniowanie odcienia. Na powiece pięknie się mieni. Efekt (o ile to możliwe) zbliżony do naturalności. Z trwałością mogło być "troszkę" lepiej - wymaga retuszu w ciągu dnia.

is there anybody out there?

E tam, nie widać ich było na powiece i tyle,na ręce z testera prezentowały się ładnie, a na powiece dokonywały spadu w nieznane. Było to parę lat temu kiedy wyłącznie pasożytowałam na portfelu Tatusia;-) więc jak już kupiłam to i musiałam zużyć ale było to zupełnie bez przyjemności.Druga * wyłącznie za to że przy obecnym stanie wiedzy sądzę, że uratowałaby je baza art deco.

Używam tego produktu od:jakieś 3 miesiące 5 lat temu

ok

Cienie te nie są już chyba dostępne,przynajmniej ja dawno ich nie widziałam,ale mamjeszcze 1opakowanie-kolor khaki.Zgodnie z nazwą na powiece wygląda naturalnie,w sam raz na codzień.Z trwałością średnio,pod koniec dnia zaczyna się rolować.Wydajny,opakowanie odkręcane,więc średnio wygodne,bez aplikatora i niedrogie.Podsumowując-efekt nawet ładny,sam cień jest średni,taki akurat na 3 *** .Nie kupię ponownie choćby dlatego że nie ma już tych cieni w sklepach.

warto!

Malując się nim na sucho faktycznie jest kiepsko z trwałością ,ale spróbowałam pomalować nim powiekę trochę mocząc gabeczkę i rewelacja ,trzymał się całego Sylwestra bez zarzutu,nie osypał się i nie zbierał w załamaniu powieki wcale .Bardzo ładnie rozświetla oko .Ja mam kolorek siwo-błekitny i jak dla mnie trafiony w 10. Ciężko znaleźć taki subtelny a zarazem wyrazisty kolor.
Jednak największą zaleta tego cienia jest to,że się nie osypuje,czy to pomoalowany na sucho czy na mokro.

Używam tego kosmetyku od b.dawna

ilość zużytych opakowań: nie zużyłam jeszcze nawet połowy...

Świąteczny makijaż

takie nawet

Kupiłam bardzo dawno i tak jakoś żadko używam. Może dlatego że mam kolorek khaki a ja uwielbiam brązy. Opakowanie dobre tylko mi upadło i musiałam wklejać cień do środka :D Cienie ładnie się nabieraja pedzelkiem, nie obsypują i trwałosć całkiem dobra. Daje tylko trzy* bo wybór kolorów nie za duży i jakość nie powaliła mnie na kolana, bo jakby tak było to bym kupiła wiecej kolorów. :D

średnio trwałe

Lubię je za ich kolory, bardzo delikatne. Niestety, pod koniec dnia jakby znikają z powieki. Nie osypują się, delikatnie się mienią dając ładny, naturalny efekt. Minusik za trwałość. Ilość zużytych opakowań: 4-5

naturalne

Cienie bardzo dobrze się rozprowadzają dzięki czemu można "cieniować" oko. Bardzo ładne kolorki. Dają taką "poświatę". Z trwałością hhmm, nie jest najlepiej, po kilku godzinach się ścierają (przynajmniej równomiernie ;)).