Eveline, All Day Ideal Stay, Matt Finish & Fix Pressed Powder (Matująco-utrwalający puder do twarzy)

Nie za tą cenę

Mam bardzo jasną cerę mieszaną, więc transparentny puder matujący wydaje się naturalnym wyborem. Niestety, jestem dość zawiedziona- puder szybko się "zużywa", podczas nabierania na pędzel kruszy się i tworzą się dość duże cząsteczki które później odznaczają się na skórze. Co dwie-trzy godziny twarz trzeba ponownie zmatowić bo zaczyna się błyszczeć.

Bez szału

Napiszę krótko , gdyż nie ma się co rozwodzić nad tym produktem. Jeżeli potrzebujesz lekkiego matu ,to jest to kosmetyk dla Ciebie. Natomiast jeżeli szukasz pudru , który dobrze zmatowi i na długo to nie ma co się zastanawiać . Niestety nie mogę zgodzić się z producentem ,który obiecuje całodzienny mat .Nie wiem czy kupię ponownie.

I TAK I NIE

Puder w stosowaniu fajny. Ładnie matuje i utrwala makijaż. Nie bieli, transparentny. Z plusów to tyle.
Ni cholery nie wydajny. Dwa użycia i widać blaszkę. Mało go.
Opakowanie porażka.
Gdy nakładam ląduje nie tylko na twarzy ale i na ubraniu i włosach.
Nie warto takiej mikro ilości kupować mimo niskiej ceny.

Trik Mistrza Marzena Górak

Nie jest zły

U mnie sprawdził się całkiem nieźle, ładnie matuje, nie bieli twarzy, ale niestety jest dość mało wydajny. Opakowanie również pozostawia wiele do życzenia.

Tragedia

U mnie się nie sprawdził. Nie miałam większych problemów z cerą, a przez niego teraz moja twarz wygląda naprawdę źle. Bardzo przesuszył mi skórę. Nie spełnił rownież swojego zadania jeśli chodzi o trwałość. Na pewno więcej go nie kupię, tym bardziej za taką cenę.