Brzoskwiniowy krem półtłusty

Brzoskwiniowy krem półtłusty

Delikatnie natłuszcza, wygładza i odżywia skórę.

Intensywnie nawilża i zapobiega utracie wilgotności.

Skutecznie łagodzi podrażnienia oraz działa osłaniająco na naskórek. Polecany do cery normalnej i suchej.

Substancje aktywne: Olej z pestek brzoskwiń, Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina A, Witamina E, Witamina F

Cena: ok. 7zł / 100ml

tłuscioch

piękny zapach brzoskwini mnie zachęcił - niestety krem okazał się tłusty i nawet nakładany w małych ilościach pozostawiaj na całe godziny tłustą warstwę na twarzy, za to zdecydowanie za mało nawilżał, nie nadawał się też pod podkład - nie można na nim podkładu rozprowadzić, bo się ślizga
po kilku podejściach wykonanych w różnych porach doby i roku zużyłam go jako balsam do ciała - o dziwo - sprawdził się znakomicie

Używam tego produktu od:2 lata

trochę dziwny

Mam ten krem w nowym opakowaniu. Nie do końca go rozgryzłam. Myślałam, że będzie miał podobną konsystencję do kremu oliwkowego lekka formuła - dość gęstą, ale szybko wchłaniającą się. Jest dokładnie na odwrót - krem brzoskwiniowy jest rzadki, ale tłusty i wolno wchłaniający się. Trzeba uważać żeby nie nałożyć go za dużo, bo wtedy wchłania się godzinami. Efekty natomiast są fajne - ja używam go na noc i rano moja skóra jest dobrze nawilżona, odżywiona i gładka. W sumie to jest to niezły kremik za niewielkie pieniądze, można spróbować jeśli ktoś lubi brzoskwiniowe aromaty :)

Bardzo fajny.

Mam ten kremik od niedawna. Cerę mam lekko przetłuszczającą się , ale od kosmetyczki mam pozwolenie na używanie kremów do cery normalnej :D A ten też do takiej jest:) , ale tak naprawdę kupiłam go z myślą o stosowaniu jako krem na noc. I się nie zawiodłam:) Myślę ,że jest w sam raz dla cer suchych i normalnych . Aaa i chciałam jeszcze powiedzieć ,że jak się za dużo nałoży to może zostawić tłustą powłokę i się wolno wchłaniać, ale ja nakładam w małych ilościach i wklepuję ( troszeczkę się świeci,ale nie aż tak bardzo ).

+ krem ma dość lekką konsystencję jak na krem półtłusty,
+ dobrze nawilża , wygładza , odżywia,
+ całkiem dobrze się wchłania,
+ nie zatyka porów,
+ ma bardzo ładny, delikatny zapach ( jak jogurt brzoskwiniowy),
+ bardzo wydajny,
+ taniutki,

Używam tego kosmetyku od: kilku tygodni
ilość zużytych opakowań: w trakcie 1