Makeup Revolution, Luxury Banana Powder (Puder sypki)

Makeup Revolution, Luxury Banana Powder (Puder sypki)

Matujący puder sypki. Maskuje zaczerwienienia utrwala makijaż i wyrównuje koloryt skóry. Opakowanie z sitkiem zapobiega robieniu się grudek i pozwala na łatwą aplikację produktu.

sypki
matujące, utrwalające
Krycie
lekkie
hipoalergiczna

Mój hit!

Zacznę od wady bo jest tylko jedna: opakowanie. Ma wąską jak na puder szyjkę, ja wysypuję odpowiednią ilość na wieczko od innego pudru. Poza tym same zalety.
Puder ma gromne opakowanie 42g, które wystarcza na wieki. Żółty kolor (nieco ciemniejszy niż np. Wibo), neutralizuje zaczerwienienia i różowe tony w podkładzie. Jest drobno zmielony, puszysty, ale jednocześnie jakby lekko wilgotny dzięki czemu się nie pyli. Nie jest to kosmetyk silnie matujący, jest to raczej satyna. Przy mojej cerze mieszanej ze skłonnościami do przesuszeń jest to mat na 3-4h -czoło, nos, reszta twarzy cały dzień. Zimą, kiedy moja skóra jest bardzo sucha poprostu mieszam go z pudrem rozświetlającym. W pozostałych porach roku stosuję go na całą twarz. Świetnie utrwala makijaż. Nadaje się też pod oczy, ale trzeba stosować go z umiarem bo jest naprawdę żółty i jeśli przesadzimy to możemy sobie zrobić kurczaka. Więc oszczędnie w tej okolicy. Ja mam już drugie opakowanie i zdania nie zmieniam.
Jestem nim zachwycona

STARCZA NA WIEKI

PLUSY:
+ pojemność (42 gramy to bardzo dużo i mimo codziennego użytkowania, po kilku miesiącach ledwo co widać ubytek)
+ dobry do bakingu oraz utrwalania w okolicy T
+ bardzo ładnie wygładza twarz
+ cena (ok 20/25zł)

MINUSY:
- osobom bardzo bladym będzie przeszkadzał kolor
- małe wieczko nie jest zbyt wygodne jeśli aplikujemy produkt dużym pędzlem do pudru

Jest OK

Duże opakowanie z niezbyt wygodnym otwarciem i zakrętką, ale jest to do przeżycia. Puder jest drobno zmielony i ładnie wygląda nałożony w okolicę pod oczami. Nie wygląda żółto na twarzy, POLECAM

Bardzo dobry produkt

Puder fajnie wygładza, nie wysusza. Ma ładny ocień, nie jest zbyt jasny. Produktu jest bardzo dużo. Minus to opakowanie- mega niewygodne. Musiałam wykorzystać opakowanie po innym pudrze.

bardzo lubię!

piękny, żółty odcień. idealny dla oliwkowych karnacji! nie daje efektu suchego matu. pięknie wygląda na skórze. wygladza pory i niedoskonałości. cena śmiesznie niska a pojemność ogromna. niewygodne opakowanie ale przesypuje go do opakowania po innym pudrze.

Niesamowity

Idealnie dopasowuje się do każdej cery, pozostawia ją gładką, nie daje uczucia maski, nie tworzą się żadne grudki. Jest lekki, komfortowo nakłada się go na twarz. Bardzo wydajny, starcza na dłuuuugo....

Ratunek dla różowych podkładów

Jestem osobą o bardzo żółtej, czasem nawet wydaje się, że lekko zielonej karnacji. Nie ma podkładu, który byłby dla mnie odpowiedni tonem, a ten puder sprawia, że każdy podkład mogę dopasować do stopnia swojej "żółtaczki". :D serdecznie polecam

Rozczarowana

Mnie niestety rozczarował... Puder ten ma bardzo dobre opinie i wiele sob sobie go chwali, ale uwaga on moim zdaniem nie nadaje się dla osób o jasnej, blado-sinej cerze. Ekspedientka zaproponowała mi go ponieważ miał mieć właściwość dostosowania się do koloru skóry... hmm niestety nie zauważyłabym żeby tak było.
Również opakowanie jest nie praktyczne, chodzi mi o wielkość koreczka, niestety ciężko się go przesypuje do pokrywki, wole przesypać go na dłoń i nabrać na pędzel. Za pierwszym razem użyłam gąbeczki do nałożenia go i okropnie wyglądał, zrobił mi żółte plamy na buzi...
Jego kolor jest pastelowo żółty i właśnie z tego powodu nie będzie odpowiedni dla bladzioszków.

Struktura pudru jest taka puchowa, jest bardzo drobno zmielony, tworzy taki pyłek, mgiełkę. Ładnie matuje twarz, ale podsumowując moją opinię dla osób o ciepłej i ciemniejszej karnacji będzie bardzo praktyczny. Ja jestem blada i trochę też mam siną cerę, dlatego muszę uważać żeby nie zażółcić sobie nim twarzy.

nie podzielam zachwytów

Kupiłam ten puder zachęcona pozytywnymi opiniami, niestety, jest on żółty, a nawet żółtopomarańczowy. Muszę go mieszać z bardzo jasnym pudrem, co jest dosyć męczące.

Miłe zaskoczenie....

Luxury Power Banana puder sypki makeup revolution.
Sypki puder o żółtawym zabarwieniu jest idealnie zmielony. Idealna propozycja dl kobiet, które lubią, aby makijaż wyglądał naturalnie, jak również w naturalny sposób odbijał światło.
Puder aplikuję na podkład, doskonale wykańcza makijaż.
Sprawdza się idealnie jako neutralizer różowych odcieni podkładów, świetnie się sprawdza jako końcowy etap utrwalania makijażu.

Podsumowując konkretny kosmetyk, który robi w 100% to na co został stworzony.
Cena 32,99 uważam niewiele za tak dobrej jakości, wydajny produkt.
Puder jest ze mną od prawie roku stopień zużycia jest niewielki, podejrzewam nie zdążę go zużyć przed upływem daty przydatności. Bardzo wydajny produkt.

Dobry matujący puder

Jestem zdziwiona opiniami, że puder nadaje się dla jasnych cer. Moja wcale najjaśniejsza nie jest, a mogę go używać jedynie latem, ponieważ aktualnie tworzy na mnie żółtego kurczaczka. Fajnie utrzymuje cały makijaż, kolor wspiera podkłady które lubią delikatnie oksydować na różowo. Jeżeli ktoś ma delikatną skórę pod oczami to nie polecam go wiele nakładać bo może wyglądać ciężko. Ilość produktu jaką otrzymujemy w tej cenie jest nieporównywalna z żadnymi innymi pudrami. Bezzapachowy, nie jest lotny, opakowanie poręczne.

całkiem niezły

puder pudrowi nie równy, ten jednak dobrze spełnia swoją rolę, matuje tam gdzie matowić powinien, utrwala gdzie utrwalać powinien. nie śmierdzi i ma mocno wydajne opakowanie. co prawda składem bliżej mu do wibo, niż laury marcier, ale i tak jest dobry. nie jest tak pylisty jak inne tanie pudry. nie zatyka skóry i nie uczula. nie sypie się dookoła. godny polecenia