Karotenowy krem półtłusty

Karotenowy krem półtłusty

Półtłusty, lekki krem o działaniu regenerującym. Znakomicie wygładza i odświeża skórę. Regeneruje, nawilża i odżywia. Wygładza ją i uelastycznia. Skutecznie łagodzi podrażnienia. Polecany do cery normalnej i suchej.
Substancje aktywne: Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina A, Witamina E, Witamina F

Cena: ok. 7zł / 100ml

cudowny, uniwersalny

Gdziez bym siegnela po ten krem, gdybym nie zobaczyla, ze lezy w koszyczjku z wyprzedazami za 3,3 zl. Data waznosci byla ok, postanowilam kupic z mysla o chlopaku. Ale ze ciekawa jestem, otworzylam go i wyprobowalam. Krem jest przemily! Ma lekka kosnsytencje, delikatny zapach, dosc szybko sie wchlania, pozostawia na skorze wygladzajacy film i wcale mocno nie nablyszcza. Powiedzialaym, ze to krem nawilzajacy, a nie poltlusty. Sweitnie sprawdza sie tez do ciala i do rak. Bez oporow moglabym wziac ten krem jako takie 3w1 na wycieczke, wakacje. Nawet jesli ktos nie ejst przekonany do tefgo kremu, zeby uzywac go do twarzy, to polecam kupic nawret do ciala.

Używam tego produktu od: kilka tyg.

naprawdę dobry!

Gorąco polecam krem dla osób o suchej skórze. Krem pozostawia na skórze bardzo przyjemny film. Przyznam sie szczerze, że stosuję go również do ciała ponieważ moja skóra jest suchutka :(
Nie wiem czy to sprawka tego kremu ale po stosowaniu go na udach moje rozstępy znacznie sie zmniejszyły!!! Spróbujcie może to faktycznie działa!?

Używam tego produktu od:miesiąca