Christian Dior, Diorglam Makeup Palette [face and eyes highlighting powder]

Christian Dior, Diorglam Makeup Palette [face and eyes highlighting powder]

Rozświetlający puder i cienie do powiek o niezwykle delikatnej konsystencji w jednej palecie. Poświatę blasku można dostosować do karnacji wybierając chłodną, niebiesko – różową paletę 001 Iridescent satin do bardzo jasnej cery lub cieplejszą złoto - różową paletę 002 Pearl Shimmer dla ciemniejszej. Błękitny połysk oddaje chłód, z powodzeniem można go zmieszać z delikatnie lśniącym różem uzyskując mroźny efekt. Palety mają subtelne barwy – świetliste, jakby rozmyte, o delikatnym połysku. Jest to połysk umiarkowany – bez błyszczących drobinek. Ze względu na transparentne właściwości tej palety nie sposób przesadzić z intensywnością barw. Kolory rozprowadzają się na tyle dobrze, że granice koloru są niewidoczne. Paleta może nam posłużyć za rozświetlający puder na twarz, za cień do powiek lub po prostu za róż.

tak tak tak

polecam kosmtyk dla wymagających, trwały nie obciąża powiek, piękny delikatny odcień, również jako róż. doskonaly prezent, dobra jakosc, eleganckie opakowanie

Używam tego produktu od:2009

dziwadło

Dostałam go w tym roku w marcu na urodziny. Możecie sobie wyobrazić moje zdziwienie, bo po pierwsze dostałam go od kolegi z pracy (?!) po drugie kolor tej paletki (mam 001 iridescent satin) jest zupełnie, ale to zupełnie nie w moim stylu, bo jestem raczej typem ciepłym. Na dodatek na początku oba rozświetlacze pokryte były taką maxilśniącą powłoczką, która dawała super lśniące, wręcz mokre rozświetlenie. OKROPIEŃSTWO, na szczęśce szybko się starło :)
Róż polubiłam bardzo szybko, stosuję bardzo oszczędnie do rozświetlenia bronzera lub solo jako róż, ale tylko do klubu. Z drugim rozświetlaczem mam problem, bo jak dla mnie trochę zbyt mocno opalizuje i jest zbyt chłodno-niebieski odcień na powiece. Bo do stosowana na twarz moim zdaniem zupełnie sie nie nadaje.

Ogólnie kosmetyk oceniam jako średni, zbyteczny. Gdybym go nie dostała NIGDY bym go nie kupiła. No, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby :) Tylko co naszło tego Maćka, że kupił mi akurat to, to nie wiem :)

Używam tego produktu od: niecałe 3 m-ce

lepszy jest shimmer Diora rose

Miałam odcień nr 002, różowy ze złotym. Złoty był absolutnie wspaniały, bo służył mi głównie jako cień do powiek, różowy natomiast i jako cień i jako rozświetlacz. Róż z tej paletki jest bardzo jasny, opalizujący i daje efekt bardzo subtelnego rozświetlenia, a wręcz rozbielenia policzków. Nałożony na brązer w odróżnieniu od shimmera rose gasi go, czyni bledszym, a przy tym opalizuje na różowo. Zdecydowanie zatem wolę shimmera. Dobry będzie natomiast, jeżeli ktoś lubi makijaż w stylu królowa śniegu ;-), ponieważ bardzo rozbiela, ale też rozświetla nieco twarz. Należy zaznaczyć, że na twarzy nie widać tego różu, tylko opalizację. Moim zdaniem róż został wykorzystany z paletki 5 moonray, ponieważ mam ją i stwierdzam, że konsystencja, kolor są identyczne. Napewno nie kupiłabym drugi raz tego gadżetu, ponieważ obecnie na rynku są znacznie lepsze produkty, ale w 2006 r. nie było porównywalnych kosmetyków, zatem ten na ówczesny czas był cudem. Złoty był jasny, rozbielony, najlepsze złoto, jakie miałam do rozświetlenia kącików oczu. Skończył się jednak znacznie szybciej niż róż, dlatego resztę puściłam w świat. Załączony pędzelek był świetnej jakości, a lusterko ogromne. Produkt też bardzo wydajny. Wydaje mi się, że był limitowanką 2006.

Używam tego produktu od: 1 rok

Konturowanie Smashbox

A chciałam go oddać

Zacznę od tego,że puder ten nie nadaje się na całą twarz.Tylko na kości policzkowe-jako róż,do oczu-jako cień,pięknie otwiera i rozświetla oko,pod łuk brwiowy.Mam odcień 001.Jest opalizujący,nie zawiera widocznych drobinek,nadaje delikatną aczkolwiek bardzo interesującą poświatę.Najładniej prezentuje się w słońcu i sztucznym świetle.Opakowanie średnio mi się podoba,nie można nazwać go luksusowym,ale bywały gorsze,nawet u Diora.Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Udany zakup

Kupiłam ten produkt skuszona ofertą promocyjną (ok. 90 zł) i jestem zadowolona. Posiadam paletę 001- stosuję ją jako cienie i róż. Całkiem fajny efekt. Dodatkowy plus - piękne pudełko z lusterkiem i pędzelkiem. Taki fajny gadżet:-) Czy kupię paletę ponownie? Nie wiem... 240 zł to trochę za dużo.

Używam tego produktu od: paru dni

****

Jako puder do twarzy - nie bardzo . Jako róż - jak najbardziej . Kiedy zejdzie z palety iskrząca warstewka , kolory są pozbawione drobinek i delikatnie opalizują , zarówno róż jak i cień do powiek . Róż jest bardzo delikatny , daje w zasadzie opalizujący , ale i matowy efekt - nie błyszczy się za bardzo . Wygląda na policzkach subtelnie i ciekawie - ma dość interesujący odcień . Na początku zastanawiałam się , co zrobię z niebieskim cieniem . Problem zniknął kiedy oglądnęłam program na TVN Style , w którym makijażystka [ tym samym pudrem zresztą ] nałożyła odrobinę tego niebieskiego , opalizującego odcienia jako bazę rozświetlającą , otwierającą oko do bardzo ciemnego makijażu smoky -eyes . Efekt był piorunujący - czarne oczy , jednak takie ... żywe , świeże i mroźne . Sama bym chyba nie wpadła na takie połączenie . Cienia niebieskiego używam też czasami po zmieszaniu z różem na kości policzkowe - też daje to zaskakujący , subtelny i naturalny efekt . Sama paleta wykonana jest ... trochę tandetnie , jak to czasami u Diora bywa . Pomocne okazuje się duże lusterko i pędzel , który czasami odczepiam i służy mi wtedy do zupełnie innych kosmetyków . Trzy gwiazdki to zdecydowanie za mało , cztery - za dużo . Kolejny gadżet z różem o bardzo dobrej jakości , który należy chyba jednak potraktować z przymrużeniem oka .