Rival de Loop, Totes Meer Salz Maske (Maseczka z solą z Morza Martwego)

Rival de Loop, Totes Meer Salz Maske (Maseczka z solą z Morza Martwego)

Maseczka z minerałami i elementami śladowymi ma działanie nawilżające. Olejek z owoców awokado i squalan z oliwek pielęgnuje i wygładza skórę. Pantenol działa kojąco i zapobiega powstawaniu podrażnień.

Cena: 2 zł / 15 ml

Oczyszczająca!

Teraz jest w nowym opakowaniu (jasnoturkusowe saszetki z muszlami).
Zawiera białą glinkę, która ma działanie OCZYSZCZAJĄCE!
Ponadto alkohol, bisabolol i kwas salicylowy działają odkażająco (i niestety, mogą być przyczyną wspomnianego pieczenia...). Dodatek pantenolu i alantoiny ma łagodzić podrażnienia, ale, powiedzmy sobie szczerze, efekt jest słabo odczuwalny....
Muszę potwierdzić, że po nałożeniu tej maseczki skóra zaczyna piec i szczypać, dlatego, broń boże kłaść ją na podrażnioną czy przesuszoną skórę :nie: W trakcie noszenia ewidentnie czuć było silny zapach alkoholu (który później się ulotnił) - za to minus, bo maseczka zawiera tak znaczną jego ilość, że uprzykrza to stosowanie (mi w pierwszej chwili zaczęły łzawić oczy).
Pieczenie po chwili ustępuje, wtedy czuć już tylko bardzo przyjemny, świeży zapach :ehem:
Cera po maseczce jest dobrze i głęboko oczyszczona, gładka, wypryski zostają wysuszone, te drobniejsze - szybko znikają, większe - ładnie się goją :ehem:
Polecam raz na jakiś czas dla gruntownego OCZYSZCZENIA cery :ehem:
P.S.
Osoby z cerą trądzikową i dużą ilością wyprysków po nałożeniu tej maseczki będą rzeczywiście odczuwać mocne pieczenie i ból (tak jak po przemyciu rany spirytusem salicylowym)- te niedogodności rekompensowane są szybszym gojeniem i znikaniem wyprysków - więc radzę przemyśleć, zanim się użyje - coś za coś.

Używam tego produktu od: od kilku lat, nie pamiętam już, od baaardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Okrutne

Zgadzam się w 100% z poprzedniczką - tych maseczek za darmo bym nie wzięła. Są okrutne, no po prostu nie da się ich stosować. Pieką, szczypią, nie da się ich zmyć. Koszmarrr

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 3 różne

narzędzie tortur

W przeciwieństwie do moich przedmówczyń nie "nadziałam się" na zły opis działania maseczki. Przeczytałam "Reinigung" - coś dla mojej tłustej cery. Drugie zerkniecie - skład: glinka, talk..."może wreszcie coś zmatowi moją skórę". No to wsadziłam do koszyka i wielce z siebie zadowolona powędrowałam do domu. Zanim jednak jej użyłam zajrzałam na wizaż - "o zgrozo! co ja kupiłam?!". No ale nic to. W końcu jestem nieustraszona, a co tam, wypróbuję.

pierwsze uzycie nie było aż tak tragiczne... popiekło momencik, a potem przestało. Jednak zdanie producenta :"Pantenol działa kojąco i zapobiega powstawaniu podrażnień. "można włożyć między bajki (tzn. prawde mówi, ale nie w stosunku do tego produktu :) )

Drugie użycie - dzis. O żesz!! Jka to świństwo piecze!! Znieść tego nie mogłam. Maseczka gościła na mej twarzy raptem minutę, potem czym prędzej ją zmyłam i natychmiast wyrzuciłam resztę saszetki do kosza. Zgiń, przepadnij!

Używam tego produktu od: pierwsze użycie ponad tydzień temu, drugie dziś
Ilość zużytych opakowań:2/3

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Nie warto!

Bardzo dziwna.
Na opakowaniu ma informacje, ze jest to maseczka nawilzajaca, ale dzialanie ma zdecydowanie oczyszczajace. I to silnie.
Po nalozeniu na twarzy czuc silne pieczenie, ktore po 1-2 min ustepuje.
Po zmyciu twarz tez nie jest podrazniona, ani czerwona. Calkiem ladnie ocyszczona, moze nawilzona tez.
Ale pierwsze wrazenie (a raczej pieczenie) nie zacheca do dalszego stosowania tej maseczki. I dlatego na pewno jej juz nie kupie.
Jest mnóstwo innych ( lepszych) maseczek, ktore oczyszczaja twarz bez takich nieprzyjemnych wrazen.

Używam tego produktu od: tydzien

nie polecam

Teoretycznie typowa maseczka z glinką – zwęża pory, wygładza, redukuje sebum. Ale żadna inna maseczka z glinka nie powodowała takie pieczenia. Niestety, już do niej nie wrócę i nikomu nie polecę. Efekt nie jest wart takich męczarni.

Używam tego produktu od: ok. 3-4tyg temu

trochę dziwna

Przy wprowadzaniu produktu na rynek polski, producent chyba popełnił błąd w opisie działania maseczki. Na przodzie napisane jest wyraźnie: Reinigung, co oznacza po prostu- oczyszczanie. Z tyłu natomiast możemy przeczytać, iż jest to maseczka nawilżająca.
Ja jednak przy kupnie zasugerowałam się składem, z którego wynika, iz główną substancją jest glinka- a więc maseczka ma oczyszczać. I to też robi.

Nie dziwią mnie zatem negatywne oceny od osób, które spodziewały sie nawilżenia, a ich skóra zareagowała pieczeniem. Ta maseczka to istny wyżeracz, piecze na początku, ale po zmyciu widzę, że ładnie oczyszcza, domyka pory i podsusza wypryski.

Za cenę 1,49 (bez promocji) można spróbować (pod warunkiem, że nie ma się cery silnie wrazliwej bądź suchej).

Bardzo wydajna, opakowanie starcza spokojnie na 3-4 użycia

Używam tego produktu od: tydzień

Cóż...

Wahałam się między 2 a 3 ale ostatecznie daję 3* z minusem, bo mimo wszystko kupiłam tą maseczkę kilkukrotnie. PLUSY: silnie działająca - po nałożeniu jej na twarz czuć, że coś się dzieje; po użyciu cera odświeżona, znormalizowana; niska cena; w miarę wydajna - starcza nawet na 3-4 razy; dobrze podsusza wypryski; normalny zapach - nie drażni; nie podrażniła mi twarzy (ale zostawiła ją na granicy przesuszenia); konsystencja - mogłaby być rzadsza, ale jest dobrze. MINUSY: ciężko się ją zmywa (szczególnie z załamań rysów twarzy), linii włosów; po zastygnięciu zaczyna się kruszyć i obsypywać (niezbyt praktyczna cecha, jeśli chce się potrzymać maseczkę nieco dłużej); praktycznie zero nawilżenia; krótkotrwałe efekty działania. Prawdę mówiąc do niedawna myślałam, że to maseczka oczyszczająca. Trochę mnie dziwi, że producent zalicza ją do maseczek nawilżających. Dobra do podsuszania wyprysków. Mojej cerze niewiele zaszkodzi, ale osoby z ładną cerą niech sobie ją lepiej odpuszczą, bo mogą sobie zaszkodzić.

Używam tego produktu od: ok. pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: 2-3

po prostu bubel

Kupiłam ten kosmetyk bo szybko potrzebowałam maseczki nawilżającej. Ponieważ ta była dość tania, o niewielkiej pojemniości i nigdy jej nie miałam chciałam spróbować. I niestety to był błąd. Konsystencja tego czegoś jak dla mnie zbyt gliniasta (jak nie maseczka nawilżająca a oczyszczająca), zapach taki sobie, ale nie to w niej jest najgorsze. To co poczułam tuż po nałożeniu to po prostu palący ogień. W życiu moja skóra twarzy tak nie zareagowała na żadną maskę czy krem czy inny kosmetyk, który na nią nakładałam. Wytrzymałam w tych męczarniach może dwie minuty i czym prędzej zmyłam, a reszta tego badziewia wylądowała w koszu. STRZEŻCIE SIĘ TEJ MASKI. NIE POLECAM.

szajs !!!

Kupiłam, żeby przekonać się, czy jest jakościowo dobra. I dobrze, że wzięłam tylko jedną z tej firmy (wybór mają duży), bo strasznie podrażnia!!! Nie mam cery wrażłiwej, jedynie naczynkową i przesuszająca i ta maseczka szczypała od razu po nałożeniu i pozostawiała czerwone plamy na policzkach :(.

srodek silnie żrący !!!!

Kupiłam tą maseczkę razem z innymi jej wersjami w promocji po 0,99 zł. Nałozyłam ją po wizycie w solarium, aby nawilżyć skórę i o mało zawału nie dostałam! Szczypało, piekło, paliło żywym ogniem. Zmyłam ją momentalnie.
Za jakiś czas (kilka dni później) zrobiłam drugie podejście i znowu to samo, ale tym razem postanowiłam wytrzymać dłużej. Maseczka pozostawiona na twarzy utworzyła skorupę; jakby była maseczką oczyszczającą, a nie nawilżającą. Po zmyciu jej nie obeszło się bez dobrego kremu nawilżającego.

Nie jest taka zła:)

Maseczka jest z kategorii średniaków.Faktycznie po nałożeniu ,części policzków zaczęły mnie lekko piec,ale tylko przez kilkanaście sekund:)Po zmyciu skóra była ładnie oczyszczona,a jej koloryt się wyrównał.Nawilżenie w normie,ale bez rewelacji.Polecam jak ktoś nie lubi wydawać dużo kasy na maseczki( ja zapłaciłam w promocji 0,99,- a starcza na 2 użycia:) )Napewno jeszcze z niej skorzystam jak najdzie mnie ochota:)

pieczeeeeee!

Nałożyłam..na twarzy istny pożar, zaraz nie wytrzymam! (dziwne, nie jestem żadną alergiczką) No dobra, przestaje a już chciałam zmywać to cudo..hmm, poczekajmy zatem. Biała breja zasycha tworząc białą skorupę, cięzko to coś usunąć..Efekt? jaki efekt? I tak się cieszę, ze buzia nie jest czerwona, już się bałam potężnego uczulenia. Hah, a to cudo ma niby pantenol! dooobre!
Skutków nałożenia maseczki nie było żadnych. ŻADNYCH, oprócz potwornego uczucia pieczenia.
Dziękuję bardzo, więcej nie skorzystam.