Agropharm, Oeparol ERC, Krem regenerujący pod oczy

Agropharm, Oeparol ERC, Krem regenerujący pod oczy

Bogaty, tłusty krem na noc, zawierający składniki regenerujące wzmagające witalność delikatnej skóry wokół oczu i opóźniające efekty jej starzenia (naturalny olej z wiesiołka, wosk pszczeli, wit. E). Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, a nawilżona i odżywiona skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki mniej widoczne. Przeznaczony dla cery dojrzałej.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Sorbitan Sesquioleate, Decyl Oleate, Calendula Officinalis, Isopropyl Myristate, Oenothera Paradoxa, Glycerin, Cera Microcristallina, Theobroma Cacao, Magnesium Sulfate, PEG-7 Hydrogenated Castor Oil, Cholesterol, Propylene Glycol, Diazolidynyl Urea, Methyl Paraben, Propyl Paraben, Cera Alba, Tocopherol, Parfum, Disodium EDTA, BHA.

przyjemnie...

Bardzo dobry kremik w świetnej cenie.
Nawilża, natłuszcza oraz delikatnie wygładza. Wydajny choć nakładam bardzo dużo.
Trochę rozjaśnia cienie, choć moich chyba nic nie ruszy:))
Nie mam głębokich zmarszczek wokół oczu, więc nie wiem czy działa na tego typu problem.
Nie podrażnia, bo kremik nakłada się pod oczy a nie do oka:)
A i raczej na noc, jest trochę zbyt ciężki na dzień i za długo się wchłania.

edycja na dzień 24.06 krem widocznie nawilża, dzięki niemu nie powstały nowe zmarszczki tzw. kurze łapki. Nie powoduje w żadnym stopniu rozjaśnienia cieni.
Ogólnie za tę cenę bardzo przyzwoity kosmetyk.

trochę podrażnia

Dobry krem na noc, tłusty, treściwy, ale jak ktoś wspomniał-podrażnia tzn. ja łzawię, mimo, że nie smaruje blisko linii rzęs. Nakładam go hojnie, pod oczy i na powieki, ale jakiś wielkich rewelacji nie ma.
Na pewno jest wydajny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

a mnie sie podoba

Wczensiej mialam krem nawilzajacy z Agropharmu. Lubilam go, ale bez rewelacji. Ten krem, o dziwo, lubie i bardzo mi odpowiada. Wydaje mi sie, ze skora pod oczami jest teraz jedrniejsza i nie ma tych mikrozmarszczek, ktore tworza sie szybko, gdy skora jest przesuszona. Nie mialam nieprzyjemnosci wsmarowac sobie tego kremu do oka, wiec nie wiem, czy rzeczywiscie podraznia tak bardzo.
konsystencja, zapach, cena - na tak
warto chocby wyprobowac, bo cena jest zachecajaca

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: zuzyte ok 1/4 pierwszego op

Cellulit adipocyty

słabiutko

Krem ten kupiłam przez pomyłkę- zamiast polecanego tu AWC trafił mi się ten regenerujący na noc ERC. Pierwsze użycie mocno mnie rozczarowało poprzez okropne pieczenie oczu!!! Tak jak ktoś pisał - zdala od spojówek i nie stosowac na górną powiekę bo może spłynąć, a wtedy biada oja biada!!!!
Kremik ma dosyć tłustawą konsystencję, ale na mojej suchej i odwodnionej skórze dosyć szybko się wchłania. Mimo tego ,że skóra go "pije" nie zauważyłam aby w jakikolwiek sposób poprawil stan mojej cieniutkiej, zmęczonej, wiotkiej skóry pod oczami. Zmarszczki jak były tak są, skóra nadal wiotka.A zaznaczyć muszę ,że cudów nie oczeiwałam. Duża objętość, dobra wydajność i niska cena nie usprawiedliwiają braku jakiegokolwiek działania.
Może jak nabędę ten AWC to w połączeniu zadziałają skutecznie...

Używam tego produktu od:1, 5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1/10 ;)

Ani ziębi, ani grzeje

Bardziej natłuszczający niż regenerujący. Nie pod makijaż. Na noc - może być. Absolutnie z daleka od spojówek,nie wiem, skąd na opakowaniu adnotacja, że nie podraznia. Dla młodych, suchych okolic oczu może się sprawdzić. Traktuję go jako dodatek, zużyję do końca, ale nie sądzę żebym się jeszcze kiedyś skusiła na jego zakup, mimo rewelacyjnej cany.

Używam tego produktu od: ok trzy miesiące, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

szczypie

Krem ma gęstą konsystencję, więc będzie świetny dla posiadaczek suchej okolicy oczu. Chciałam stosować go na noc, żeby dostarczyć skórze składników regenerujących. Generalnie nie mam nadrwrażliwej skóry, oczy też łatwo nie ulegają podrażnieniom, ale przy tym kremie odpadam. Oczy szczypią, zatem nie ma szans żeby gostosować. Krem nakładałam tylko pod oczy, nie za blisko szpary oka, mimo wszystko szczypał.

Zapach średni, lekko trawiasty.
Konsystencja gęsta, pozostawia tłusty film na skórze.
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam jedno opakowanie, po co więcej skoro szczypie?

Średniaczek

Krem ten zamierzałam stosować na dzień, jednak jego tłusta konsystencja skutecznie to uniemożliwiła. Zaopatrzyłam się zatem w odpowiednik w żelu, a ten był kremem na noc. Wspomniałam już o konsystencji: gęsta, tłusta, ciężka, ale dająca łatwo się rozsmarować - świecąca warstwa jednak pozostaje. Krem nie działa spektakularnie, ale nie robi też krzywdy. Ot, po prostu nawilża i tyle. Wydaje mi się, że dla "dojrzałego" spojrzenia będzie za słaby.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Poranny niezbędnik

Bardzo polubiłam ten kremik. Oczywiście obietnice wszelkiej maści producentów o zbawiennym działaniu odwracającym powstawanie zmarszczek można włożyć między bajki, przynajmniej w tej kategorii cenowej, ale ten kremik już zdobył moje serce.

Przede wszystkim świetnie nadaje się pod makijaż. Jest tłustawy, ale wchłania się dość szybko (daję mu na to kilka minut) i już mogę nakładać "tony" korektórów i cieni... ;-) Moja skóra pod nim jest świetnie nawilżona, tłusty z początku film zamienia się w ochronną satynową warstewkę. Wszelkie makijaże dłużej się trzymają i wyglądają naturalniej i świeżo. I wystarczy. Minusów brak.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

fajny

Chociaż jest przeznaczony do cer dojrzałych, a mam dopiero latek 30-ści,(a raczej JUŻŻŻ!!!) warto sięgać "delikatnie" po ten kremiK, żeby zapobiegać...-:)) Fajny , natłuszczjący kremik POD OCZY, własnie, dziewczyny ,żeby nie podrażniał oka, smarujcie pod oczami i okolice"kurzych łapek", bo z powiek niestety lubi jednak spłynąć i wtedy podrażnia. Używam go zwłacza po wizytach na solarium czy po opalaniu, żeby dobrze natłuścić okolice oka + kremik nawilżający z tej serii. Niedrogi, a skuteczny, i naprawdę odpowiednio nałożony ,nie podrażnia oka. Cała linia produktów jest godna polecenia, chociaż i tak co chwilka kupuję różne specyfiki( cóz, taka nasza babska natura-:)) lubię eksperymentować ,ale zawsze mam pod ręką ich kosmetyki, są niezastąpione gdy nagle wyskoczy mi jakieś uczulenie, bo nie podrażniają , a wręcz łagodzą skutki moich "eksperymentówUżywam tego produktu od:1rok
Ilość zużytych opakowań: ok. 2