Rossmann, Lip Balm (Pomadki ochronne do ust zapachowe)

Rossmann, Lip Balm (Pomadki ochronne do ust zapachowe)

Pojemność 4,8 g

Delikatne pomadki przeznaczone do codziennej pielęgnacji ust. Zawarte w nich witamina E i jojoba zapobiegają nadmiernemu wysuszaniu ust oraz doskonale je regenerują i przywracają gładki wygląd. Zapobiegają wysuszaniu, chronią usta przed spierzchnięciem. Mają delikatny, trnsparentny różowy odcień, faktor ochronny 6 i są wodoodporne.
Dostępne w wariantach zapachowych:
- różana,
- truskawkowa.

Cena: ok. 6 zł / 4,8 g

bardzo dobra pomadka

oczywiscie smialo moze konkurowac z drozszymi pomadkami jak np nivea . jest rownie swietna , bardzo dobrze nawilza , ma ladny zapach , daje sliczny kolor rozany na ustach , minus to za bardzo regeneruje usta ze az usta sie luszcza a to nie zbyt ladnie wyglada . po mimo wszystko poleam

Używam tego produktu od:pol roku

Bardzo ok

Nie przepadam za pomadkami ochronnymi, wiec pewnie sama bym jej nie kupila, ale dostalam od babci i mi sie spodobala :]
Mam wersje w niebieskim opakowaniu - Classic. Pachnie lekko wanilia i jakby cynamonem (?). Jest miekka, tlusciutka, ladnie nablyszcza usta, zmiekcza je, dlugo sie utrzymuje. Nie wiem jaka bedzie dla mocno wysuszonych czy tez spierzchnietych ust, ale dla normalnych jest zupelnie wystarczajacym nawilzaczem.

Używam tego produktu od: ponad tygodnia
Ilość zużytych opakowań: poczatek pierwszego

dobre

Miałam dwukrotnie wersję różaną i raz zieloną. Różane wspominam bardzo dobrze. Używałam ich latem, pięknie wyglądały na ustach, dobrze nawilżały, używałam ich non stop, nie miałam żadnych większych zastrzeżeń. Gorzej było z zieloną- była twarda, gorzej nawilżała ale jakoś ją zużyłam do końca.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś

Manicure - gradientowe kropki

całkiem całkiem

Miałam różaną. Całkiem przyjemny zapach, łądnie się rozsmarowywuje na ustach i nadaje ładny połysk i delikatny kolorek. DObrze nawilża. Srednio wydajna, ale tania. Raczej kiepska na cieplejsze dni, bo rozpłwa się np. jak leży w kieszeni... ale mimo wszystko godna polecenia :)

Używam tego produktu od:miesiąc

może być

Szczerze mówiąc nie spodziewałam się rewelacji po Rossmannie,ale jest nawet niezła.Za tę cenę nie ma co wymagać.
Na bardzo wysuszone usta byłaby za słaba ,ale jako "zapobiegacz" sprawdza się.Ja miałam różaną,która bardzo rozjaśnia usta ,ale i tak malowałam je jeszcze szminką.

Używam tego produktu od:nie używam

w wersji classic

Poki co nauczylam sie, zeby nie kupowac zadnych perlowych, bo malo chronia, walkuja sie i maja tandetny kolor. Za to wersja klasyczna (ale tez np. letnia czy taka zielona do spierzchnietych ust) jak najbardziej. Na poczatku przerazalo mnie to, ze pomadka jest twarda, ciezko sie naklada i rpzez to malo chroni. Ale po kilku posmarowaniach sie wyrabia, pozostawia cienka ochronna warstwe, jest wydajna. Do tego niebieska classic ma smak i zapach, ktore nieodparcie kojarza mi sie z budyniem waniliowym. :P Polecam, bo jest dobra i tania.

Używam tego produktu od: kilka msc
Ilość zużytych opakowań: kilka

jestem na tak :)

Plusy tej pomadki
+cena
+działanie-nie ustępuje wcale sporo droższym smarowidłom, dobrze pielęgnuje-nawilża, lekko natłuszcza, wygładza
+wydajność

Minusów żadnych nie odkryłam jak dotąd :) Czyli jednym słowem polecam :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:wciąż w trakcie 1

Cena i jakość - bardzo dobre!

Kiedyś kupiłam (w promocji za 2,99 zł sztuka) dwa opakowania i byłam mile zaskoczona. PLUSY: zapach; wydajność (miałam jedną tak długo, że w końcu dałam siostrze); dostępność; cena; opakowanie; konsystencja; skuteczna pielęgnacja ust. Niewiele ustępuje pomadkom Nivea (ale one są jednak lepsze, jeśli chodzi o pielęgnację bardzo wrażliwych ust, tylko, że za dużo wyższą cenę). MINUSY: tak wydajna, że aż zdąży się znudzić (naciągany minus); bardzo wrażliwe, przesuszające się usta zimą tylko na Isanie nie wytrzymają; opakowanie ma tendencję do otwierania się (zaobserwowałam, że w pomadce ochronnej Nivea to się nie zdarza). PODSUMOWUJĄC: godna polecenia, nawet na prezent!

Dużo lepsze od Gold & Gloss (też produkcji Isany).

skuteczna

Mam wersję różaną. Pomadka ma odpowiednią twardość i dobrze pielęgnuje usta. Sprawdziła się zimą i na urlopie nad morzem. Odkąd jej używam nie mam problemu z przesuszonymi i pękającymi ustami. Poza tym nadaje ustom subtelny, różany kolorek, bardzo delikatny :-) . Jedynie zapach i smak pomadki trochę mi nie pasuje i dlatego na pewno nie kupię już tej wersji, raczej wypróbuję inną.Używam tego produktu od: ok. pół roku

tandeta tylko z nazwy

bardzo mi przypadła do gustu ta pomadka. mam wersję różaną, o bardzo delikatnym aromacie, nieco sztucznym. wybrałam ją, bo byłonapisane o delikatnem kolorze na ustach , jaki zostawia, co do dziś dnia bardzo sobię cenię. jest twarda, nie jak nivea, która rozmazuje się pod wpływem zetnknięcia z wargami. długo się trzyma na ustach (w końcu wodoodporna, nie? ;)) . podoba mi się to, że natłuszcza, a nie nawilża. usta mają ochronę przed zimnem ale przed słońcem , bo zawarty jest w niej filtr 6. taniocha ogromna, dałam za nią 4 zł. jedynym minusem jaki zauwazyłam to fakt, ze zaraz po nałożeniu na usta, skóra lekko szczypie, ale nie podrażnia, bo to chwilowe uczucie.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/3 op.

Super

Mam różaną i zieloną.Różana nadaje ładny kolor ustom,zielona sprawia,że są jaśniutkie.Długo trzymają się na ustach i sprawiają,że są mięciutkie.Jednym słowem polecam.Na pewno kupie drugi raz.Tym bardziej,że kosztują tylko 2,99 zł

Używam tego produktu od:2-3 m-ce

Fajnie mieć przy sobie :)

Skusiłam się na tą pomadkę niedawno i wcale nie żałuję zakupu:).Mam wersję rumiankową z ehinaceą(zieloną, chociaż na ustach wcale zielona nie jest;)).
+pomadka ładnie rozjaśnia usta(wygląda to bardzo naturalnie)
+pachnie bardzo ciekawie:)
+bardzo dobrze nawilża spierzchnięte usta(są potem gładziuteńkie;))
+jest wydajna(dlatego taka dość twardawa)
+ma proste i "solidne" opakowanie
+kosztuje tylko kilka złotych, więc uważam, że naprawdę warto zainwestować :)
Ogółem dobra pomadka za niewielkie pieniądze.W końcu po co przepłacać za droższe i jakością prawie takie same;).
Pomimo tego,że jest dobra,są lepsze pomadki do ust;),np Nivea, czy Bebe.Dlatego będę wredna i nie będzie 5;).
Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jestem w trakcie pierwszego