Rival de Loop, Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny)

Rival de Loop, Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny)

Odpowiedni dla użytkowników soczewek kontaktowych. Bardzo odporny na rozmazywanie. Trwały w użyciu - utrzymuje się wiele godzin. Dostępny w 3 kolorach.

Cena: 12,99zł / 9ml

średniaczek ;)

Nawet go lubiłam, ładnie podkreślał i wydłużał rzęsy, trzymał się jako tako, za bardzo nie osypywał, niska cena, wygodna szczoteczka - teraz znam lepsze, ale być może go kupię, jak pieniążków będzie mniej.

Używam tego produktu od: 5 miesiący

hmmmm

Nie wiem jak ocenic ten tusz. Uzywalam go jakis czas temu, zdaje sie ze mialam go pod koniec zeszlego roku badz na poczta tego. Kupilam granat i z koloru bylam bardzo zadowolona. Rzesy byly tez pogrubione. Czy byl wodoodporny nie wiem, ale dobrze sie zmywal. Nie potrzebuje takiego tuszu, wiec ewentulana jego nie wodoodpornosc nie jest dla mnie minusem. Jedynie ale to szczoteczka. taka dziwna, ale po paru dniach nauczylam sie nia poslugiwac.
Po paru dniach dokupilam sobie jeszcze tusz Volume w kolorze ciemno brazowym, ale naprawde ciemny. Tusz ten ma taka szczoteczke jak lubie. Uzywalam na zmiane, ale zdecydowanie czesciej wodoodpornego. Niestety rzesy zaczely wypadac. Wystarczylo, ze je lekko zlapalam i wyciagalam sobie cale kepki. Mialam luke w rzesach. Wystraszylo mnie to. Jako ze ta szczoteczka na dluzej jednak mi nie spasila wywalilam tusz i zakupilam z innej firmy. Drugi tusz RdL odlozylam na bok. Rzesy mi odrosly, sa mocne i juz nic nie wylazi jak po masle. Ostatnio znalazlam ten drugi tusz Volume i ... zaczyna kusic. Moze zaczne znow uzywac, moze to on byl winny wypadania rzes i nie slusznie obwinilam tusz wodoodporny? Sama nie wiem. Daje trzy gwiazdki, bo efekt jaki nim uzyskiwalam zadowalal mnie, ale to oslabienie rzes go z lekka dyskwalifikuje, chodz nie jestem pewna czy to jego wina byla.
Zapomnialam dodac, ze moj mial inna szczoteczke niz ten na zdjeciu. Moj mial beczulkowata szczoteczke z krotszym wlosiem w srodku, cos jak by wyciete dwa zeby.

edit: tusz volume nie spowodowal wypadania rzes, wiec winne za moje slabe rzesy zrzucam na ten tusz.

Używam tego produktu od:jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań:jedno ale nie cale

dla mnie idealny

Tani jak barszcz (w promocji zapłaciłam 5,99) tusz, który się nie rozmazuje, nie skleja rzęs, ładnie je podkreśla i wydłuża, przy tym ma ładne i wygodne opakowanie i fajną konsystencję (nie za gęsty, czego strasznie nie lubię), nie zbija się w grudki. Może nie wytrzymać ekstremalnych warunków typu kąpiel w basenie, ale za to zmywa się normalnym mleczkiem bez mazania. Jednym słowem, bardzo godny polecenia. No i bardzo wydajny - przy codziennym używaniu jeszcze jest go sporo. Wart kupienia:)

Cellulit adipocyty

Podoba mi się!

Jestem zaskoczona! Oczywiście pozytywnie, bo:
* tusz jest dość tani
* faktycznie wodoodporny
* wydajny, starcza na długo
* nie skleja rzęs
* wydłuża i lekko pogrubia rzęsy

Jest jednak mały minus:
* mam odcień niebieski, ale w ogóle nie widać, że to niebieski

Używam tego produktu od: listopada 2006

O dziwo fajny

Powiem szczerze zdziwilam sie tym tuszem. Mimo, ze jest to firma "rossmann'owska" to tusz jest dobry. W ogole nie sklejal rzes. Ladnie je wydluzal i lekko pogrubial. Wiec ogolnie tusz jest stosunkowo dobry;)

Używam tego produktu od: