Aquafresh, Total Care 3, Pasta do zębów z fluorem

Aquafresh, Total Care 3, Pasta do zębów z fluorem

Mocniejsze i zdrowsze zęby przez całe życie.
Pasta nowej generacji, której naukowo potwierdzony skład pomaga w leczeniu nawet wczesnych stadiów próchnicy, niewidocznych gołym okiem.
Dzięki Aquafresh TotalCare 3 zachowasz: zdrowe dziąsła, mocne zęby i świeży oddech.

Bardzo dobra

Na co dzień kupuję zazwyczaj pasty Colgate, ale nieraz kupię też Aquafresh, jeśli akurat jest tańsza. Total Care 3 ma typowe dla Aquafresh 3 paski, kremową konsystencję i klasyczny miętowy smak.

Dobrze się pieni i jest super uniwersalną pastą, taką dla całej rodziny.

Plusy:
+cena
+wydajność
+dostępność
+smak
+wygodne opakowanie

Minusy:
-brak

Świetny czyściciel

Bardzo porządna pasta:
- cena świetna
- wydajność bardzo dobra, wystarczy niewielka ilość, a piany mnóstwo
- smak rewelacyjny, bardzo dobrze odświeża oddech
- doskonale czyści zęby

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

jedyna

Jedyna ktora nie poraza swa intensywnoscia, ze az mordke wykreca. Dobrze sie pieni. Zawsze do niej wracam po wpadkach z innymi "nowosciami". Kocham, kocham ,kocham !!! Nie zmienie jej nigdy. Moja pasta az po grob.

Makijaż Maybelline

fajna

Jakos lubie wracac do tej pasty.Rzadko ja znajduje w drogeriach,ale w lidlu np czesto jest :) Ma lekki mietowy smak,dobrze czysci i odswieza oddech.Cena nie jest za wysoka,a jakos bardzo dobra. Mysle,ze sprawdza sie lepiej od niektorych past blend a med-osobiscie nie przepadam za nimi. Polecam wyprobowac.
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

zawsze ją kupuję.

Biorąc pod uwagę to, że nie zawsze mogę dostać tę pastę w sklepie, kupuję ją trochę na zapas ;) Od kiedy pierwszy raz jej użyłam, jestem jej fanką!

Pasta ma idealnie miętowy smak (nie słodki, jak niektóre pasty miewają). Idealnie czyści, fajnie się pieni. Poza tym, zawiera fluor, co bardzo cenię sobie w pastach.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Ok

Pasta była bardzo delikatna, nie wysuszała i nie podrażniała. Delikatny miała też smak, ja jednak wolę intensywniejsze wersje smakowe. ;) Dobrze się pieniła, nie farbowała szczoteczki. Całkiem dobrze odświeżała, ale na niezbyt długo. Komfort po jej użyciu oceniam na 80%.

Czas używania produktu: nieco ponad miesiąc

sprawdza się.

Co jakiś czas lubię zmienić pastę do mycia zębów. Teraz wybór padł na pastę Aquafresh. Dobrze czyści, delikatnie wybiela (jeżeli ktoś oczekuje spektaularnych efektów to może poczuć się zawiedziony), pozostawia uczucie świeżości na długi czas.

Kupiłam od razu 2 opakowania, więc jeszcze jedno mam w zapasie. Pewnie kupię też kolejne, bo uważam, że to bardzo dobry produkt, któy w połączeniu z płynem do płukana ust w pełni mnie zadowala.

Dlaczego nie daję 5 gwiazdek? Za opakowanie, pod koniec trochę źle się ją wyciska.

Moja ulubiona!!!

Najlepsza pasta do zębów jaką kiedykolwiek miałam! Przebija zdecydowanie Colgate Herbal:) Nie widzę u niej minusów. Wspaniale się pieni, zęby są gładziutkie, czyściutkie i bielutkie. Świeży oddech utrzymuje sie baaardzo długo! A dziąsła są zdrowe i nie swędzą, bo ja mam taki problem. Nie zamienię już tej pasty na żadną inną!