Podkład światłoczuły w kompakcie (Podkład korygujący w kompakcie; każda cera)

Podkład światłoczuły w kompakcie (Podkład korygujący w kompakcie; każda cera)

Kosmetyk dla Pań, które mają mało czasu, a spore wymagania. W pudełku znajduje się lusterko i gąbeczka, więc zawsze i wszędzie można nałożyć podkład. W sumie nie trzeba póżniej już się pudrować, ten kompakt typu "3 w 1" zastępuje korektor, podkład i puder. Łatwo się nakłada, nie zostawia smug, twarz jest rozświetlona, ale nie błyszcząca. Faktor ochrony przeciwsłonecznej - SPF 15.

Cena: ok. 40 zł

odpada

Podkład niezbyt dobrze kryje, robi maskę, a co najgorsze – ciągle się zbiera nawet w najmniejszych załamaniach twarzy – wokół ust, na czole, na górnej powiece, na dolnej również, nie mówiąc już o smugach. 3 w 1 do niczego. Po prostu beznadzieja, jak z resztą zdecydowana większość kosmetyków Avon.

uuuu :(

Oj jakże się zawiodłam na tym kompakcie był to mój pierwszy kompakt i takie rozczarowanie...:( kolor miałam najjaśniejszy wiec mógł być, ale ta ciężka konsystencja mażąca się po twarzy...:( coś okropnego, robił smugi gąbka zupełnie bezuzyteczna, poprostu masakra, próbowałam uzywać jako korektora- miejscowa też nie dało rady, potem na przypadkowe krostki na plecach i dekolcie, ale w efekcie po zalecanych przez producenta 3 latach go wyrzuciłam,.... ogólnie pieniądze wyrzucone w błoto

Nie polecam

Gdy kupowałam ten kosmetyk myślałam że bedzię spełniał rolę 3 w 1 ,ale się rozczarowałam.Gdy go nałożyłam świecił się na mojej twarzy i łatwo rozmazywał.Nie za dobrze krył moje naczynka,nadaje sie chyba tylko do suchej cery.

Avon Mark - relacja

jak dla mnie najlepszy

To najlepszy podkład jaki miałam.Świetnie wygładza niedoskonałości cery,idealnie się stapia ze skórą,nie tworzy maski na twarzy.Koleżanki często stwierdzają,że nie uzywam żadnego podkładu:)Nie wysusza,dobrze sie rozprowadza i jest wydajny.Polecam!

nie za bardzo

Mam tłustą cerę i jestem bardzo zawiedziona tym kompaktem, bardzo sie po nim świeci skóra, możliwe że dla innych cer jest w porządku ale na mojej strasznie się świeciła i czułam się jak posmarowana smalcem. Nie polecam dla pań z tłustą skórą.

Bardzo dobry

Podklad jest bardzo aksamitny, dobrze sie rozprowadza, nie tworzy smug, nie ciemnieje na twarzy. Ladnie rozswietla i odswieza cere, zastepuje korektor i sypki puder. Stapia sie ze skora i jest niewidoczny na twarzy. Naprawde jest to bardzo dobry produkt w eleganckim opakowaniu z bardzo duzym lusterkiem.

ilość zużytych opakowań: 1

niezły

Bardzo dobry podkład za rozsądną (choć nie niską) cenę.<BR>Świetnie się go nakłada, bardzo dobrze stapia się ze skórą, nie roluje się, nie zbiera w rowkach, lekko matuje i jest bardzo wytrzymały.

Całkiem, całkiem

Tak, rzeczywiście mógłby być lepszy. To znaczy nie matuje, a takiego efektu sie spodziewałam kupując pierwszy w życiu kompakt. Mam go już 2 tygodnie i w zasadzie jestem zadowolona. Bardzo dobrze sie rozprowadza, a co ważne nie wałkuje się gdy stosuje go na krem. Szczęsliwie dobrałam kolor "Natural Cream"!<BR> Ważne jest dla mnie również to, że dobrze kryje wszelkie defekty, wraz z cieniami pod oczami a przy tym nie zbiera się w zagłębieniu dolnych powiek i przez to nie podkresla kurzych łapek (tak robiły wsztstkie znane mi fluidy). Sądzę że jak na avon, to jest to świetna rzecz, gdyby tylko matował.... <BR>I jeszcze ta swiatłoczułość. Chyba tym razem to faktycznie nie pic bo przez te 2 tygodnie chodze do wszystkich napotkanych łazienek i sprawdzam go w lustrze przy różnym świetle. Radze się zabawić w taki test, bo całe szczęście kosmetyk ten dobrze wygląda nawe6t przy świetlówkach. W promocji mozna sobie kupić

kiepski

Jak dla mnie - kiepski produkt. Kolory zupełnie nieżyciowe, wszystkie zbyt ciemne. Po zastosowaniu na twarzy mam klasyczną maskę, co czuję i widzę. Dobry, jeśli ktoś koniecznie chce oznajmić światu, że ma na twarzy podkład - zauważy to każdy, ale chyba nie o to w podkładzie chodzi. I mimo tego, że tworzy maskę, niedoskonałości maskuje średnio, więc funkcji korektora raczej nie spełnia. Robi smugo na twarzy. Funkcja pudru też jakas taka niezauważalna, ja się po tym podkładzie strasznie świecę. Tak się tym produktem zraziłam, że wszelkie kompakty omijam szerokim łukiem.

dobry produkt

Jest to dobry podkład, dobrze kryje jak na moje potrzeby, świetnie się rozprowadza, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń oprócz palety kolorów (jak to u Avonu) - najjaśniejszy jest trochę za ciemny. Plusem jest jednak, że firma zrezygnowała w tym przypadku z różowego tonu w odcieniu "Porcelain Beige" (innych nie widziałam), w związku z tym, jak sie trochę opalę, będę mogła go stosować z czystym sumieniem.[Parę miesięcy później] Firma wprowadziła nowy odcień, Nude - jak mnie najlepszy z nich wszystkich. Moja cera też przez ten czas trochę się zmieniła, dużo mniej się przetłuszcza, więc podkład testowałam właściwie od początku. Wyniki są takie: nie matuje, muszę go przypudrowywać (co mi absolutnie nie przeszkadza), twarz wygląda na rozświetloną i wypoczętą, podkład dobrze kryje. Zapłaciłam za niego w promocji 35zł, czego nie uważam za cenę wygórowaną. Jedną gwiazdkę muszę jednak odjąć za to, że mimo swojej kremowej konsystencji nie wygładza, twarz wygląda trochę "szorstko". Z kolei "zwracam" gwiazdkę za kolorystykę (bo w końcu dobrałam sobie odcień bez wizyt w solarium), więc w ostatecznym rozrachunku ocena pozostaje bez zmian - 4 gwiazdki.

dobry, polecam

Dobry produkt godny polecenia, dobrze się nakłada, kryje i matuje, jest trwały i w poręcznym eleganckim opakowaniu, na twarzy nie tworzy maski. Dobrze się nakłada, jest dośc wydajny. Najlepszy i najjaśniejszy odcień to porcelian beige -(nie jest wcale taki jasny) inne sa bardzo ciemne a ten idealnie sie komponije z cera no chyba ze ktos jest mocno opalony lub ma typowo środziemnomorską urodę :)