Bell, Puder prasowany

Bell, Puder prasowany

Zgłaszająca osoba: Mandy_Smith

Puder o lekkiej strukturze, zawiera silikonowe mikrokuleczki mające rozpraszać promienie światła, minimalizując cienie powstające w załamaniach naskórka. Jak zapewnia producent na swojej stronie internetowej, puder zawiera witaminy C i E oraz naturalny filtr UV. Dostępne 6 odcieni. W odcieniu nr 6 występują złote drobinki rozświetlające. Jak informuje producent na swojej stronie internetowej puder ten ma zastosowanie matujące, nie zatyka porów, zapewnia skórze swobodną wymianę tlenową. Zastosowanie płytek miki zwiększa trwałość pudru i ułatwia równomierne rozprowadzenie na skórze, która stanie się gładsza a zmarszczki mniej widoczne.

Cena: 15 zł (puderniczka); 9 zł (wkład) / 11 g

tak tak tak

Mam odcien opalony. Używam go jako bronzera do policzków. Spisuje się b. dobrze. Ładnie matuje. Jedna z nieodłącznych rzeczy w torebce. Pomysł z wkładami trafiony w 10.

Używam tego produktu od: 6 ms
Ilość zużytych opakowań: w trakcje 1

Mój puder :)

Nie wiem dlaczego moje poprzedniczki tak na niego napadły! Puder ma odcień "jasny" i jest on faktycznie jasny bo ja mam bardzo jasną cere i jest ok! Poza tym świetny do wykończenia makijażu, jest już ho ho w mojej torebce, matuje fajnie, skóra oddycha. Chyba go kupie ponownie, choc moze przestawie sie na jakis rozswietlający teraz żeby się "rozpromienić" ;)

Używam tego produktu od:już bardzo długo
Ilość zużytych opakowań:oj dużo ;)

ndst

Po pierwsze kolory za ciemne.Opakowanie może być.Ogólnie nie polecam ,za tą cenę jest wiele lepszych.Po drugie jest bardzo widoczny na skórze i zbiera się w załamanich.

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

badziewny

okropieństwo!!!bardzow widoczny na twarzy,co z tego że tani,ale ma takie ciemne kolory że hej!!beznadziejny najgorszy jaki mialam w zyciu!!o niebo lepszy jest rimmel stay matte a cena ta sama