Thickening Shampoo, Szampon poprawiający gęstość włosów, do włosów cienkich, tracących objętość, wypadających

Szampon do włosów Kuan stworzono na bazie najznakomitszych Chińskich ziół. Działa niczym kuracja odżywiająca, wygładzająca zniszczone końcówki, nadająca intensywny połysk. Dzięki ekstraktowi He Show Wu pozostawia włosy gładkie i jedwabiście lśniące.
Produkt posiada holistyczny aromat ziołowy w 100% naturalny.

Cena: 21 zł / 250 ml

przetluszcza

Zachecona designem opakowania i ciekawym aromatem (Kardamon? Imbir? Anyz?) zakupilam ow szampon, liczac, ze jesli moim cienkim, krotko obcietym wlosom, ktore teraz zima pod czapka maja lekka tendencje do przetluszczania sie, nie pomoze, to przynajmniej nie zaszkodzi.
Niestety troche ( na 20 PLN w GC ) sie pomylilam.

Szampon ladnie ale nie mocno pachnie, butelka ma ciekawa, naciskana zakretke, przyjemna substancja wylewa sie z niej jak trzeba, nakladamy to to na wlosy rozkoszujac sie zapachem, czujemy, ze gdy splukujemy piane (zawiera SLS ale w szamponach mi to nie przeszkadza)wlosy maja na sobie jakas sliska warstewke, ktora pewnie pomocna bedzie w ich rozczesaniu i po odwinieciu recznika i ulozeniu fryzury liczymy na pozytywny efekt dzialania...
I tu muzyczka przestaje grac, panowie za naszymi plecami zwijaja eleganckie dekoracje a my zostajemy w zimnej hali produkcyjnej ze smetnymi strakami na glowie.

Jednej gwiazdki nie daje,bo moze posluzyc komus z cienkimi ale suchymi wlosami i do tego podoba mi sie zapach.
Licze po cichu tez na to, ze TZ go wywacha i sam chetnie z uzyje a on sie nie cacka z iloscia uzywanych kosmetykow - jak i dzieci - moze znowu zrobia eksperyment, jak z moim ekskluzywnym szamponem od Kiehls, na temat tajemniczej zmiany koloru szamponu z czerwonego zelu na biala piane! I po butelce w 20 minut...
Dobrze, ze mam jeszcze zachomikowana resztke Elseve.