Irréelle Ombre (Cień do powiek)

Irréelle Ombre (Cień do powiek)

Oryginalna i nowatorska kombinacja gładkich powierzchni i odbijających światło pigmentów - Irréelle Ombre to nowe cienie do oczu stworzone przez Dominique Moncourtois i Heidi Morawetz.
Nakładane na sucho rozświetlają powieki. Lekko nawilżone dają nadzwyczajne nasycone światłem efekty. Stwarzają możliwość kreowania intensywności nakładanego koloru. W zależności od ilości nałożonego kosmetyku możemy osiągnąć subtelny i naturalny efekt, nakładając kolejną jego warstwę - nasz makijaż nabierze intensywności.
Pudrowa konsystencja jest niezwykle łatwa do nałożenia. Zawierające sferyczne cząsteczki cienie, delikatne niczym jedwab, długo trzymają się na powiekach i nie osypują się. W składającej się z 6 cieni kolekcji odnaleźć można chłodny błękit (Fluorine), złoto (Fusion), połyskujące różowości (Air, Halo) a także tajemnicze odcienie fioletu (Sphinx, Neon).

Cena: 138zł

Rewelacja!

Posiadam kolor Neon. Cień rozprowadza sie miękko, nie roluje się. Jest trwały. Nie jest wulgarny w kolorze - pięknie stapia się na oku. Połyskuje delikatnie.

zwyczajny

Mam wrażenie, że te wszystkie achy i ochy poniżej są spowodowane nie obiektywną oceną a tylko i wyłącznie magią marki Chanel. Bo sam cień według mnie jest bardzo średni i jakością nie ustępują mu cienie za 30 zł. O niebo lepsze cienie i wogóle całą kolorówkę ma Clinique a do tego o połowę tańszą. Na prawdę nie ma czym się ekscytować, można znależć cienie dużo lepsze i sporo tańsze.

Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Doskonały cień!

Najlepszy cień jaki miałam do tej pory. Trzyma sie wyjatkowo długo, nie zbiera w zagięciu powiek ... ślicznie wygląda na oku. Mam dwa kolory: Fusion i Air. Jestem bardzo bardzo zadowolona! Na pewno przy nich zostane. Szkoda tylko ze paleta kolorow jest taka uboga. Polecam!!!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań:2 - w trakcie zużywania

Chanel - Mademoiselle Privé

lubie :)

Fajny cień. Opalizuje, nieżle się trzyma, starcza na długo. Pudełeczko b. ekskluzywne.
Raczej nie kupię znowu, bo kolory jak zwykle w Chanelkach nieżyciowe, a cena troche na wyrost.

Używam tego produktu od:2 lat

Moj ulubiony

Bardzo fajny cien.Mam kolorek Neon.Cudowny.Blyszczacy,transparentny.Juz od dawna sie przymierzam zeby kupic Air,bo mi sie bardzo podoba.Jesli chodzi o cienie to jestem uzalezniona :)

w porządku

Cóż, magia wielkiej marki i ciekawość przekonały mnie do zakupu...Mam odcień 29 Gardenia - bardzo delikatny, w sam raz na dzień, ale żaden cud. Cień trzyma się stosunkowo długo, wytrzymuje kilka godzin i nie zbiera się w załamaniu powieki. Opakowanie bardzo praktyczne, eleganckie, z lusterkiem. A poza tym, żadnych fajerwerków... Spokojnie można kupić inne cienie nie dostrzegając większej różnicy w zastosowaniu i efekcie. I tak też zrobię :)

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

dobre

Mam dwa cienie z tej serii - 29 (gardenia) i 24 (air). Cienie są drobnoziarniste, mają postać twardego 'kamyczka' (o ile istnieje miękki ;-) i te dwie jego cechy powodują, iż można nim zrobić delikatny, subtelny makijaż oka. Przyznam szczerze, iż air w opakowaniu wygląda nieco 'prowokująco' natomiast nałożony na powiecie (a w zasadzie w jej zgięciu) nadaje oku głębi. Dołączone do cienia gąbeczki nie są takie złe, choć nic nie zastąpi dobrego pędzelka.
Cienie są trwałe, w moim przypadku bez bazy wytrzymują niemal cały dzien (ale nie cały), nie ma natomiast mowy o obsypywaniu, aplikacja zatem nie nastęcza żadnych trudności.
Opakowanie jak to chanel.

Używam tego kosmetyku: w trakcie dwóch pierwszych

Cudowne

Doskonałe cienie, posiadam kolorek 27 Venus zakupiony trochę pod wpływem makijazu przez kosmetyczkę Chanel, ale nie żałuję, cuodwnie rozświetla oko, ja deliaktnie maluję równiez w wewnętrzym kąciku oka,. Fantastycznie rozświetla twarz pociągając tuż nad linią różu.. efekt zabójczy.. Wszystkie koleżanki pytają co zrobilam z twarzą! :) że jest tak cudnie rozświetlona. Przynam cena zabójcza ale warto zapłacic, do tego ten aksamitny woreczek i wielgachne lusterko! Całość doskonała jak Chanel..

*****

Przeważnie z dystansem podchodzę do kosmetyków Chanela, zarówno kolorówki, jak i pielęgnacji, ponieważ zazwyczaj nie są warte nawet 20% ceny, której się za nie wymaga.
W przypadku Irreelle Ombre za wiele sobie nie obiecywałam i dlatego też się tak bardzo nie zawiodłam. Faktycznie cienie mają przyjemną, wygodną konsystencję. Ładnie nakładają się na powiekę (zarówno na sucho, jak i na mokro), nie osypują. Bez bazy wytrzymują ok. 8-9h, z bazą nie ścierają się wogóle. Kolor 24 Air prześlicznie wygląda w opakowaniu. Nałożony łagodnieje, rozświetla bardzo delikatnie, a to sprawia, że to produkt do makijażu zdecydowanie dziennego. Szczerze przyznam, że liczyłam na bardziej metaliczny efekt, nieco sztuczniejszy, odpowiadający wieczorowej ekstrawagancji. Bo podobny efekt póki co uzyskuję cieniem IsaDory, którego cena, jakby nie było, jest kilkakrotnie niższa, a jakość porównywalna.
Opakowanie rzeczywiście eleganckie, duże lusterko, wygodna pacynka. Ale chyba tylko ono opatulone zamszowym etui świadczy o eksluzywności tego produktu.

21. sierpnia. 2005

A jednak zaczęłam kombinować z tym cieniem i dzięki paru trickom efekt jaki dają jest zabójczy :D Tylko niestety trzeba trochę cierpliwości i czasu, żeby się z nimi pomęczyć ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 - nr 24 Air (jasny róż)

Przekonalam sie :)

Testowalam w sklepie i u kolezanki, bilam sie z myslami, czy kupic jednak, ale nie, zdecydowanie nie - w zyciu za takie pieniadze, straszna przesada, bo cien, poza, przyznaje, slicznym opakowaniem, niewiele sie rozni od cieni znacznie tanszych, a rownie trwalych i efektownych. metaliczny efekt, polysk, konsystencja i trwalosc rzeczywiscie godne uwagi..ale nie powalaja, po prostu, mam znacznie lepsze cienie. Skusze sie moze na odcien Air albo Halo albo Sphinx, jesli przypadkiem dopadne na Allegro za naprawde sensowna cene, ale 150 zl? Phi, mowy nie ma ;-)
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...mnostwo testow :-)

Jednak kupilam jeden, a drugi dostalam. Kupilam tanio, dostalam, sila rzeczy, jeszcze taniej. Nauczylam sie rozswietlac nimi oczy, kombinowac...Coz, jednak po wielu testach polecam, solidne cienie. Mam Venus i Neon, obydwa przesliczne, na pewno kupie kolejne :-)

No za tą cenę - nigdy...

nie kupiłabym ich w normalnym sklepie. Ale chciałam wypróbować, czy te cienie są warte swej ceny, diabelsko wysokiej (145 zł) i zakupiłam je na Wizażu. I co mogę stwierdzić.
Coś co kosztuje tyle pieniędzy powinno być oceniane surowo i tak też będzie. Do zalet zaliczam:
- piękny kolor na powiece ze śliczną poświatą, tutaj widać, że jest to drogi cień z dobrze rozdrobnionym pigmentem, no ale kto oprócz mnie to zauważy???
- cudne opakowanie i wielkie lusterko,
- aksamitny futerał, aby to cacko się nie porysowało.
Teraz minusy:
- trwałość bez bazy 2 godziny - no to są ewidentne kpiny,
- bardzo mało wydajny, widzę jak się zużywa w ekspresowym tempie,
- trudno mi się go nakłada, bo słabo się trzyma mojej powieki,
- jak dla nie jest lekko tłustawy, ale sypki, to też mi przeszkadza.
Podsumowując, odnoszę niekłamane wrażenie, że jest kupowany dla marki i opakowania. Nie jest absolutnie wart swej ceny. Ja jego wartość określam na 35 zł. Jakość jest co prawda ciut lepsza, ale i tak nie powalił mnie na kolana.

zbyt nienaturalne

Nie przypadł mi do gutu efekt, jaki dają.To takie strasznie nienaturalne, teatralne rozświetlenie, połysk jakby metaliczny.Są trwałe - i owszem, wygodne w użyciu, łatwe do nałożenia, ale u mnie leżą w szafce nieużywane a to chyba mówi samo za siebie.