L`extreme Mascara (Tusz wydłużający)

L`extreme Mascara (Tusz wydłużający)

Pojemność 7,1 g

Tusz maksymalnie wydłużający rzęsy (aż o 60% jak zapewnia producent). Już jedno pociągnięcie ma zapewnić wspaniały efekt. Tusz zawiera opatentowaną formułę Fibrestretch, dzięki czemu możliwe są wspaniałe efekty, nawet przy bardzo krótkich rzęsach. Tusz nie kruszy się i nie tworzy grudek na rzęsach. Extreme Lash szczoteczka, pozwala dołączyć do każdej rzęsy elastyczne i giętkie włókienka i nadać prawdziwie spektakularny wygląd. Dostępny w czterech kolorach, a wariant wodoodporny - w dwóch.

Cena: 120 zł / 7,1 g

Niby nie jest zły, ale...

Kupiłam go kiedyś w akcie desperacji, jak moje oczy zbuntowały się przeciwko tuszom drogeryjnym. Miałam go w wersji wodoodpornej. Nie kruszył się, nie rozmazywał, nie podrażniał, nie sklejał rzęs. Niby nie ma się do czego przyczepić, ale:
- w kolorze był mało wyrazisty, niby czarny, ale taki jakiś spłowiały,
- nie wydłużał,
- nie pogrubiał,
- efekt na rzęsach był tak naturalny, że prawie niewidoczny,
- ze względu na powyższe, żeby było go w ogóle widać, musiałam go nakładać kilkoma warstwami - ergo: okazał się bardzo niewydajny,
- dosyć szybko zaczął zasychać (ale o dziwo nie zaczął się kruszyć mimo to).
Cena nieadekwatna do efektów i wydajności, nie wrócę do niego.

Używam tego produktu od: używałam ponad rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[900834].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowna

Zdecydowanie mój typ.
Jestem zwolenniczką naturalnych rzęs a ta mascara daje właśnie taki efekt.

+ Bardzo wydajna
+ Świetnie rozczesuje
+ Wydłuża *.*

- Gdy już mija spory okres czasu od zakupu, robią się grudki

Szkoda, że nie jest dostępna ;(

Używam tego produktu od: 2 lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[816677].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

plusy:
-świetna konsystencja
-doskonale rozdziela rzęsy
-wydłuża lecz nie pogrubia(na pogrubieniu mi nie zalezy)
-nie skleja rzęs i nie pozostawia grudek
-w wersji wodoodpornej której używam nie zmywa sie podczas kąpieli w basenie
-ergonomiczna rączka

minusy:
-dość szybko się kończy
-po kantakcie z woda rzęsy sklejaja się tworząc efekt lalki;)
-niestety został już wycofany więc muszę się z tym pogodzić:( ...i wrócić do lash queen HR

Przy okazji z chęcią przejmę taki w wersji wodoodpornej jeśli któraś kupiła a nie jest zadowolona:)

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 4 w całości

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[799185].usefull || 0 }}% pomocna.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

pięknie wydłuża rzęsy

Bardzo dobry tusz. Wyraźnie wydłuża rzęsy, ładnie je rozdziela, jest trwały - nie obsypuje się, nie rozmazuje, nie tworzą się grudki. Polecam osobom, którym zależy przede wszystkim na efekcie wydłużenia rzęs.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[728770].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry tusz!!!

Pierwszy dostałam w prezencie, i od razu byłam nim zachwycona!
Plusy:
* pięknie wydłuża moje rzęsy
* nie skleja ich,
* ma głeboki czarny kolor,
* ma znakomitą szczoteczkę,
* nie grudkuje się.

Dlatego też musiałam się skusić na drugi i nadal jestem bardzo zadowolona.

Jedyny minus to cena, chociaż tusz jest naprawdę rewelacyjny, można znaleźć coś równie dobrego w niższej cenie, stąd w mojej ocenie jedna gwiazdka mniej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[727570].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez zachwytów a cena przecież niemała

Początkowe wrażenie dobre ale po dłuższym stosowaniu efekt był taki sam jak po użyciu produktów z niższej półki a przecież tusz trochę kosztuje. To następnym razem wolę chyba kupić tańszy tusz bo za cenę tego produktu miałabym 2,3 tusze a tak miałam 1 który i tak nie był lepszy od innych których do tej pory używałam.
Po krótkim czasie tusz zaczął za szybko zasychać bo nie wydłużał rzęs tylko je sklejał i kruszył się.

Używam tego produktu od: skończyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[716400].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo go lubię

Jeden z moich ulubionych tuszy. Kupiłam go w zestawie z Hypnose i tylko ten drugi powstrzymuje mnie od uznania L\'extreme za Mój Hit ;) świetnie rozdziela rzęsy, wydłuża, no rewelacja. Jedyne, co mnie denerwuje, to to, że trzeba poświęcić trochę czasu dla uzyskania bardziej wyrazistego efektu - tusz jest trochę rzadki, przez to super rozdziela, ale długo maluje, za to ujmuję pół gwiazdki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[642667].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny!

Tusz daje efekt wydłużonych rzęs.
Nie jest to jakiś mega efekt, ale nie potrzebuję firanek.
Dla mnie sprawdza się fajnie.
Rzęsy są przedłużone, nie sklejone, ładnie wyczesane.
Zbyt duża ilość spowoduje owadzie nóżki, ale wystarczy nałożyć go dwa razy.
U mnie rzęsy są czarne.
Jestem zadowolona.
Mascara ma do tego fajną szczoteczkę i ładne opakowanie.
Jedynym minusem tego tuszu i za to odejmuję, aż 1,5 gwiazdki jest niedokręcająca się zakrętka.
Trzeba pamiętać, aby dokręcić, aż kliknie.
To znaczy zakręcam tusz i mam już opór.
Wydaje się zakręcony, ale niestety trzeba go jeszcze dokręcić do takiego "klik".
Nie zawsze o tym pamiętam.
Gdyby pani w Sephorze nie udzieliła mi instrukcji tusz wysechł by w miesiąc.
Może o to chodziło producentowi?
Nie mam pojęcia.
Mnie to trochę denerwuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[618485].usefull || 0 }}% pomocna.

średni

tusz z moimi rzęsami nie robi nic, nie wydłuża, nawet mimo nałożenia kilku warstw. Kupiłam go, bo lubię takie szczoteczki, zawsze się sprawdzały. Mascara ma słaby kolor, raczej grafitowy, niż czarny. Jedyny plus - to nie skleja rzęs podczas malowania. Jeżeli ktoś lubi naturalny, prawie nie widoczny makijaż, efekt- pewnie będzie zadowolony. Ja spodziewałam się czegoś więcej, zwłaszcza, że tani nie był.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[602766].usefull || 0 }}% pomocna.

Porażka

Jeden z gorszych tuszy jakie używałam, a ja niestety mam "rękę" do złych tuszy. Bardzo sklejał rzęsy, robił owadzie nóżki. Z rzęs robiły się długie patyki. Nie były one błyszczące jak np. po moim ulubionym Diorze Iconicu, tylko takie matowe i nie bardzo czarne. Oddałam go mamie po miesiącu, jej też nie przypasował. Na domiar złego po zrobieniu kolejnej próby po jakimś czasie był suchy jak proch. Tusz za ponad 100zl. i wysycha po dwóch miesiącach- nie, dziękuje.

Używam tego produktu od: uzywalam jakis czas temu przez 2 miesiace

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[599709].usefull || 0 }}% pomocna.