Kamill, Kamill Special, Soft & Dry, Krem do rąk

Kamill, Kamill Special, Soft & Dry, Krem do rąk

Krem który wchłania się natychmiast nie pozostawiając na skórze uciążliwej warstwy tłuszczu. Skoncentrowana siła rumianku działa kojąco przynosząc skórze ulgę i pielęgnując ją. Bogata formuła zawierająca mleko brzoskwiniowe i proteiny jedwabiu dodatkowo chroni i nawilża skórę.

Bardzo porządny

Jestem zaskoczona aż tak dużą ilością krytycznych uwag. W moim przypadku, poza słabą wydajnością, krem sprawdził się znakomicie! Niewiele kosmetyków w takim stopniu potrafi wygładzić skórę moich dłoni.

Niestety wydajność leży na całej linii, stąd kuracja tym kremem wychodzi dość drogo, a szkoda, bo działanie jest znakomite (aktualna cena to ok. 8zł).

Używam tego produktu od: przez ok 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

słabeusz

krem bardzo, bardzo przeciętny. łagodzi objawy nie eliminując przyczyny, tj. wygładza, ale ani nie nawilża, ani nie odżywia. pozostawia na dłoniach nieprzyjemną, lepką silikonową powłoczkę. śmierdzi :/
zupełny bubel. niesety jest wydajny. ma rzadką, wodnistą konsystencję.
na minus również skład, 5 różnych związków parabenowych, wysoko alkohol.
nie polecam, szkoda kasy, za te kilka złotych można mimo wszystko kupić lepszy.

Używam tego produktu od: roku i zużyć nie mogę
Ilość zużytych opakowań: w połowie

bardzo słaby krem

Nie wiem nawet co napisać. To nie jest drogi krem do wymagającej cery, od którego można wiele oczekiwać, ani perfumy, ani odżywka do włosów, która ma im nadać olśniewający blask i skręt. Producenci! To tylko krem do rąk, a wy nawet z tym sobie nie poradziliście...:/

Krem ma ładne opakowanie z matowego plastiku i nienachalny zapach - to jedyne plusy.

Minusy:
-nie nawilża nic a nic
- ma rzadką konsystencję, spływa z dłoni
- jest niewydajny, bo żeby nie czuć suchości rąk trzeba się smarować co 10minut
- za te 5zł lepiej kupić sobie kanapkę, albo kawę;)

Używam tego produktu od: kilka tygodni się męczyłam, na szczęście szybko się skończył

wrastające włoski

Słaby

Zgadzam się z innymi recenzentkami. Krem nijaki, bardzo słaby.

Nie lubię używać kremów do rąk, bo dostaję szału, kiedy nie mogę niczego dotknąć ani zrobić przez 10 minut. Są perełki, które wchłaniają się błyskawicznie, dają niesamowite rezultaty albo uzależniają mnie zapachem. Kamill nie jest jedną z nich.

Co mnie najbardziej irytuje w tym kremie - nie nawilża, nie odżywia. Niby coś tam wygładza, ale to takie uczucie silikonowej powłoczki na dłoniach. Wchłania się szybko, lepka warstwa też do przeżycia, ale kondycji dłoni to on nie poprawia; do tego średni skład.

Nie umiem ocenić wydajności, bo męczę go już chyba trzeci miesiąc. Przynajmniej przez tą przezroczystą tubkę widzę, ile mi jeszcze zostało. Zapach sztuczny, chemiczny.

Nie mam problemu z suchą skórą rąk, dlatego tym bardziej nie polecam - przypuszczam, że ze skórą problemową sobie nie poradzi.

takie tam mazidełko ...

Kremik, jak kremik.

+ ładne opakowanie

+ wygoda, półprzezroczysta, miękka tubka

+ przyjemny zapach

+ szybkie wchłanianie

ale:

- nawilżanie: dolna strefa stanów średnich

- odżywianie zerowe

- mało wydajny

- nie radzi sobie z naprawdę przesuszoną skórą

Osobom z suchą skórą nie polecam, zbędny wydatek, to tylko gadżecik dla bezproblemowych;)

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

jestem n a nie :/

Kupiłam ten krem bo był na promocji. Zainteresowało mnie to ładnie wyglądające opakowanie. W sumie to za to opakowanie jedynie dostaje 2 gwiazki... Tubka wygląda pięknie, ma prawie przeźroczysty plastik dzięki czemu widać ile tego badziewia jest w środku. Plastik jest miękki więc łatwo się wyciska. I tyle dobrego o nim mogę powiedzieć.
Wg mnie zawartość tego ślicznego opakowania to same minusy:
- miał się szybko wchłaniać i nie pozostawiać tłustej warstewki. Haha śmiech na sali! Krem strasznie długo się wchłania dłonie po nim są takie właśnie jakbym się posmarowała jakimś olejem czy oliwą. Mają tłustą a raczej tłusto-mokrą powłokę do której przyczepiają się wszelkiego rodzaju paprochy. Nie mówiąc już o tym że brudzę wszystko dookoła czego się tylko dotknę
-niewydajny w sumie dla mnie plus bo szybciej się skończy jednak jak ktoś ten krem polubi to będzie narzekał że szybko ubywa z tubki
- zero pielęgnacji czy efekty nawilżenia. Gdy się wchłonie dłonie są takie jakbym się niczym nie posmarowała
-nieprzyjemny zapach wg mnie oczywiście nieprzyjemny bo zapachy to kwestia gustu
-cena ja kupiłam go w promocji ale w cenie regularnej patrząc na to co ten krem robi to jakaś tragedia
Podsumowując już wolę wysuszającą ziaję kokosową niż ten bo ziaja przynajmniej się wchłania a to coś brudzi wszystko wokól i śmiedzi.

Używam tego produktu od: przez ok 2 tygodnie codziennie po umyciu dłoni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe konczę już

nie.

Krem zachęcił mnie swoim małym, słodkim opakowaniem i ceną. Niestety kusiciele najczęściej nie sprawdzają się zbyt dobrze. Tak było tym razem.
+ zapach
+ cena
+ opakowanie
+ szybko się wchłania
- nie nawilża, nic nie robi właściwie
- wydajność (użyłam go kilka razy a nie ma ponad połowy opakowania)

Ogólnie nie polecam, bo po co komu krem, który nie działa? Choć może warto spróbować, bo jak widać - zdania są różne.
Ja już więcej nie kupię.

fantyastyczny

Ze względu na pracę muszę często myć ręce, które później nie mogą być tłuste - słowem do tej pory musiałam smarować tylko wierzchy dłoni kremem. Nie tylko nie poprawiało to stanu dłoni, to jeszcze było wkurzające.

Aż do kupienia tego kremu: wspaniale się wchałania 30 sek. i po sprawie! Wreszczcie moje paznokcie nie straszą otoczką suchych skórek, a wierzchy dłoni spękaną skórą! Może i sa tańsze kremy, ale co z tego, że większość z nich to niewchłaniające się mazidła. Kremy kamill jak na razie są dla mnie najlepsze, a ten polecam w szczególności.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

niezbyt

Krem kompletnie mi nie odpowiada:(:

minusy:
- cena(są tańsze dużo lepsze)
- kompletnie nie nawilża
- zostawia na dłoniach nieprzyjemny film
- skóra jest ściągnięta
- zapach taki sobie

plusy
- być może to że szybko się wchłania, ale to ma wiele kremów

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:jedno

średniak

Produkt raczej średni. Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach i to chyba jego jedyny i największy plus. Według mnie nawilża słabo i mimo iż producent podaje inaczej krem źle się wchłania pozostawiając na skórze tłustą warstewkę, a tego w kremach do rąk szczerze nie znoszę. Nie polecam, ja z całą pewnością tego kremu ponownie nie kupię.

na lato

Przyjemny kremik, o delikatnym zapachu i lekkiej konsystencji.
Dobrze się wchłania, nawilżenie raczej średnie, czasem miałam ważenie że pozostawia jakąś suchą warstwe na dłoniach, ale to przez krótką chwile.
Przez tą dość wodnistą konsystencję nie nadaje się na zime, gdy skóra potrzebuje porządnego odżywnienia. Ja niestety kupiłam go zimą i smarowałam dłonie kilka razy dziennie.
Ale teraz widzę, że fajnie by się sprawdzał latem, gdyż się szybko wchłania i nie obciąża skóry.
Byc może jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: przez zime

jeden z ulubionych

krem idealny na lato i wiosnę,nie wiem jak zimową porą bo nie używałam, szybko się wchłania, dobrze nawilża dłonie i suche skórki wokół paznokci, ładnie pachnie, po wchłonięciu się pozostawia taką przyjemną zapachową mgiełkę na dłoniach, dosyć szybko się zużywa ale może dlatego, że używam go często po każdym umyciu rąk, cena też bardzo przystępna, mały i poręczny wszędzie się zmieści, jednym słowem super kosmetyk!

Używam tego produktu od:kilku tygodni