Siarkowa Moc, Antybakteryjny tonik normalizujący (stara wersja)

Siarkowa Moc, Antybakteryjny tonik normalizujący (stara wersja)

Tonik polecany jest do codziennej pielęgnacji cery z tendencją do trądziku. Oczyszcza, odświeża i tonizuje skórę, usuwając nadmiar tłuszczu oraz regulując wydzielanie sebum. Specjalnie dobrany zestaw składników aktywnych zapewnia skuteczną walkę z objawami trądziku i nadmiernym błyszczeniem się skóry. Niska zawartość alkoholu działa antybakteryjnie nie powodując dodatkowych podrażnień skóry, nadaje jej odpowiedni odczyn pH, pozostawiając jš świeżą i gładką.

Tonik bardzo dobrze oczyszcza twarz.
Skóra jest po nim odżywiona oraz nie błyszcząca się. Dobrze działa na krostki i ogólnie na trądzik. Zmniejsza wypryski.
Bardzo wygodna i praktyczna butelka z otwieraczem.
No i cena oraz dostępność też na plus.
Polecam całą serię Barwa, Siarkowa Moc, dla osób mający trądzik.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

nie przekonał mnie

Daje trzy gwiazdki, za wydajność i za to, że nie zauważyłam nic złego na twarzy, może nawet lekkie zmatowienie. Ale głównym powodem dla którego nie kupię toniku ponownie jest ZAPACH który jest jak dla mnie straszny ! Pachnie jak płyn do mycia okien. Jego pomarańczowa buteleczka też mnie denerwuje. Cena też jest spora, są tańsze produkty, a też dobre. Polubiłam go jednak za delikatność, nie podrażnia, czasem nawet najechałam wacikiem na oko i nic. Matowi rzeczywiście matowi, no al zapach niestety zdecydował- nie kupię go więcej.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Być może za krotko używam...

Powiem szczerze, że nie jestem zadowolona. Kupiłam po przeczytaniu opinii innych ale u mnie się nie sprawdził. Mam problem ze skórą tłustą i trądzikową. Owszem matuje ale na 15 minut, później skóra ponownie jest tłusta i to mam wrażenie że bardziej, pryszczy też mam o wiele więcej!!! Dodam, że używa, też kremu z tej serii i maseczki, myśląc że taki zestaw pomoże ale się przeliczyłam :(

depilacja zalety

IDEAŁ

Ten tonik to cudo ! wyleczył moje przebarwienia potrądzikowe ! Trądzik z którym się borykałam (nie był bardzo intensywny, ale prze miesiączka zawsze coś wyskoczyło ) już nie powrócił ! Cera idealnie gładka, kolor skóry mi się poprawił, matowi nie świece się już tak jak kiedyś! używam również peelingu i maseczki z tej serii. Komplet zdziałał cuda ! Niektórym może przeszkadzać zapach, ale mnie odpowiada jest taki mocno cytrynowy.

Dla mnie tonik ma same plusy !! nie wysusza, a matuje, znikło wszystko z twarzy !! Cudeńko będzie ze mną na zawsze :)

Ilość zużytych opakowań: W połowie 2

To w moim mniemaniu istna REWELACJA

Mmmmmm ten rześki zapach !
Świetne opakowanie otwieranie i zamykanie na tak zwany CLICK :D
· Intensywny zapach – orzeźwiający – ja nie jestem w stanie wyczuć alkoholu, który jest w składzie toniku.
· wietnie oczyszcza twarz z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń
· Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia
· Nie wysusza skóry – ale odczuwam delikatnie „ściągnięcie”.
· WYDAJNY !

Pewnie skład, i zawartość alkoholu – odrzuci niektóre dziewczęta – ale wierzcie MI, Ja mam bardzo wrażliwą skórę – i nie dzieje się na niej nic, na co TONIK miałby źle wpływać. Nie piecze, nie powoduje zaczerwień, wręcz przeciwnie – wspaniale chłodzi. Wystarczy nalać go na kosmetyczny wacik i przetrzeć twarz – gwarantuję automatyczne oczyszczenie i uczucie świeżości.

Używam tego produktu od: 3 mc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Świetne działanie i bardzo dobra wydajność

Tonik znajduję się w poręcznej plastikowej butelce, której nakrętka jak dla mnie jest bardzo fajna i łatwa w zastosowaniu-wystarczy jedną część nacisnąć po czym druga się otwiera ukazując mały otwór, którym wydobędziemy tonik na wacik. Tonik jest koloru pomarańczowego, a jego zapach bardzo odświeżający i cytrusowy. Działanie jest bardzo dobre i zapewne nie raz powrócę do tego kosmetyku.
-Świetnie oczyszcza nie ściągając przy tym skóry twarzy
-Odświeża
-Matuję
-Przy regularnym stosowaniu sprawia, że niedoskonałości pojawiają się mniej natarczywie

Używam tego produktu od: 30
Ilość zużytych opakowań: 1-200 ml

Spodziewałam się czegoś lepszego

Zobaczyłam go w rossmann\'ie, kilka razy przechodziłam i nic. Trafiłam na promocję i stwierdziłam że go wypróbuje. Może aż tak nie żałuję, bo majątku nie wydałam.

Plusy:
- cena
- dostępność
- wydajność

Minusy:
- dozownik (sam się potrafi otworzyć np. w torebce)
- nie matował (tego oczekiwałam)
- super oczyszczenia też nie zauważyłam
- w miejscach z jakimiś niedoskonałościami potrafi piec (alkohol)

Używam tego produktu od: 3miesiące

Niezły

Podchodziłam do tego produktu z dużą dozą ostrożności. Alkohol na bardzo wysokim miejscu w składzie jakoś mnie nie przekonywał. Miło się jednak zaskoczyłam, bo tonik zupełnie nie wysuszał skóry, co jest dla mnie dziwne, bo zwykle po innych kosmetykach z alkoholem skóra była mocno wysuszona.
Tonik przyjemnie oczyszcza, odświeża skórę nie pozostawia uczucia ściągnięcia, nie podrażnia.
Przyjemny dozownik. Niezbyt czytelna tylna etykieta, trzeba się dość intensywnie wgapiać, by odczytać to, co jest tam napisane.
Słowem: niezły produkt, ale dla mnie to jednak trochę za mało. Szukam czegoś innego, ale może jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Mieszane uczucia z przewagą przyjemnych

Jako że mam już pewne doświadczenie z alkoholem w kosmetykach, nie wiedziałam, czego się tutaj spodziewać. Po tonikach C&C moja cera była okropna wysuszona, wrażliwa i tłusta.

Następna rzecz, która mnie zaskoczyła to opakowanie, jakiego jeszcze nigdy nie widziałam, ale tonik dobrze się dozuje.

Przez parę dni pod rząd odstawiłam klasyczne oczyszczanie (2 różne żele - jeden rano, drugi wieczorem - delikatniejszym) i używałam tego toniku po delikatnym oczyszczaniu żelem.

Cera lekko się poprawiła, choć zaskórniki całkiem nie zeszły. Pryszcze się wysuszyły, ale jeszcze nie schodziły. Skóra była nawilżona (!!!), lecz nie zmatowiona.

Teraz, po 3 tygodniach używam go wieczorem, ale nie widzę zdecydowanej poprawy. Zaskórniki jak były, tak są, pryszcze trochę mniejsze, ale obiecany mat i regulacja wydzielania sebum - ni widu, ni słychu.

Tonik jest całkiem płynny, ma pomarańczową barwę. Mam zastrzeżenia co do zapachu - owocowy, ale chemiczny, mocno wybija się tu siarka :P

Całość kupiłam w cenie 16zł z dwoma maseczkami gratis.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: nie ubyło nawet 1/12 :)

świetny

Mam cerę mieszaną,skłonną do podrażnień i przesuszania się. Trądziku już w sumie nie mam. Czasem mi cos wyskoczy. Kupiłam go z myśla o strefie T-trochę przetłuszczajacej się,z rozszerzonymi porami.
Od ok.2 lat nie używałam toników z alkoholem i bałam sie,że ten podrażni mi cerę,bo ma alkohol w składzie. Choć producent pisze,że niby jest to niewielka ilosc alkoholu.
Tonik kosztował mnie coś koło 16 zł . Ma fajną buteleczkę z takim otwieraniem przyciskanym. Zapach trochę cytrynowy,tak jak krem matujący z te serii(który zresztą mnie zachwycił). Przy kilku pierwszych użyciach trochę piekła mnie twarz,ale teraz już nie piecze. Nie podrażnia mi cery. Przy wielu tonikach z alkoholem w składzie kończyłam z mega czerwoną twarzą,a tu tego nie ma.
Po kilku użyciach nieliczne wypryski praktycznie znikły a rozszerzone pory się zmniejszyły. Strefa T mniej się przetłuszcza.Nie pozostawia lepkiej warstwy,jeżeli uzyjemy niewielkiej ilosci. Nie przesuszył mi cery,czego się na początku obawiałam,ale to może dlatego,ze nie używam go codziennie,a jeżeli już ,to tylko raz dziennie.

Skóra oczyszczona i zmatowiona.

Plusy:

+ plastikowa, dość miękka butelka
+ pomysłowe otwieranie i zamykanie butelki na przycisk
+ opakowanie zawiera istotne informacje na temat toniku
+ lekko pomarańczowa barwa
+ zapach intensywny, orzeźwiający - nie wyczuwam w nim alkoholu, który pojawia się w składzie
+ bardzo dobrze oczyszcza skórę twarzy z zanieczyszczeń, z którymi nie poradził sobie żel do mycia twarzy
+ nie wysusza skóry
+ łagodzi wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia
+ pomaga w walce z krostkami
+ zmniejsza wydzielanie sebum, przez to skóra jest bardziej matowa i mniej się świeci.

Minusów brak.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 - butelka 200 ml

Bardzo dobry tonik normalizujący :)

Bardzo przyzwoity :)

+ używam go w ostatnim kroku demakijażu i świetnie radzi sobie z zanieczyszczeniami cery
+ razem z kremem i mydłem tworzy trio, które idealnie usunęło niedoskonałości z mojego policzka
+ jeśli użyję go rano razem z kremem z tej serii to mam mat na 6 godzin- mat mat mat
+ bardzo dobrze tonizuje i rzeczywiście normalizuje - już nie świecę się jak żarówa
+ opakowanie z dozownikiem na klik- rewelacja bardzo praktyczne
+ zapach identyczny jak w kremie - cytrusowy i bardzo świeży
+ nie lepi się na twarzy i nie ma uczucia ściągnięcia
+ nie wysuszył mi skóry a używam codziennie
+ bardzo wydajny
+ bardzo odświeża i relaksuje
+ jak się dotknie buzi ma się wrażenie takiej czystości :)

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie